Jump to content

Strazdas

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Strazdas

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. max 2,5m ir su papildomomis vielomis ir be jų. Eksperimentuok, bet kam dviratį išradinėti, jei visi gamintojai tokių tinklų ir pan tokiems tinklams siūlo ~2,5m. Neįtempsi gerai, bus lengva avims tvorą pakelti su snukiu jei tik kitoje pusėje žaliuos ryškiau ... Darykit iš karto gerai ir taip kaip reikia. Šiaip aš tokiu tinklu tvėriau ir ankščiau rašiau apie savo patirtį. Aš rekomenduočiau avims elektrinį piemenį - 6 vielos, ne šniūrai (kiti ir su mažiau "prasisuka" ): saugiau, patikimiau (na bent jau su 1,6mm 100cm tvora), kaina bėginio metro gal net ir pigiau. Arba kaip alternatyvą tverk tvorą, bet vieną ar dvi juostas atitolintas nuo tinklo vis tiek pravesk, tai bent tvoros nežalos ir saugiau bus. Sekmės.
 2. Strazdas

  INVENTORIUS: Ėdžios

  Manąsias gaminausi iš keturkampio vamzdžio 20x20x2mm - pilnai užtenka.
 3. Tiesiog info. Patvirtinta planuojama parama: http://www.zur.lt/wp-content/uploads/2016/08/2016-07-22_3D-433_Susieta-parama.pdf 2017 ir 2018 po 15eur/vnt; 2019 ir 2020 po 16eur/vnt.
 4. Jei pastatai du "rulius", vienas šieno, kita miežių šiaudų - šieną ėda, miežius neliečia. Kai šiaudai baigiasi, avys bliauna, šiaudų neliečia Aišku, yra variantas smulkinti šiaudus su šienu, gal tada viską ir suėstų.
 5. Nereikia dviračio išradinėti: 1. armatūrą naudoti kuolams nekokia idėja: viena, dėl to kad ji metalinė, kita - bus silpna: išsigandusios avys bėgs kiaurai tvoros, taip gali atsitikti. 2. Avys, ne karvės ir žirgai, 3-jų juostų nepakaks, jų trumpa atmintis. Reikia stipresnio sprendimo. 3. Galima daryti kaip ir nusprendei, bet atsitikus "nenumatytam atvejui" visos avys tokią tvorą lengvai įveiks. Pagarbiai.
 6. Strazdas

  Mineralai-vitaminai

  Sudėtis: Kalcis % 10,20 Fosforas % 6,30 Natris % 19,00 Magnis % 4,00 Siera % 0.25 Vitaminas А TV 128 000 Vitaminas D3 TV 20 000 Vitaminas Е mg/kg 450,00 Cinkas (iš cinko oksido E6) mg/kg 4200,00 Manganas (iš mangano oksido E5) mg/kg 3500,00 Jodas (iš kalcio jo dato E2) mg/kg 30,00 Kobaltas (iš kobalto karbonato E3) mg/kg 50,00 Selenas (iš natrio selenito E8) mg/kg 20,00
 7. Taip, jei yra tam galimybės, bet jei tvarte avys laikomos keliomis bandomis (mamos, baroniukai, mergaitės) ir tvartas ilgas ir siauras, tai viena trasa gali būti ir 50metrų Bet visuomet stengiamasi daryti kaip galima trumpesnes.
 8. Matematika: jei kabelis savireguliuojantis 220V 10W/1m, tai per valandą jis sunaudoja 0.01kw (max), mėnėsis 0,01x24x31=7.44kw/h. Norint sutaupyti, kada yra ilgos linijos, girdyklos su automatiniais termostatais, dedam lauko temperatūros termostatą (nustatom išsijungimą prie ~+4C), nes histerizė tokių laidų yra plati, o girdyklų su termostatais (aš turiu Lister firmos) išsijungimas prie +13C. Logika paremta matematika: net nesvarščiau ar daryti ar ne, nes sugaištas laikas girdymui 4 metai (jei kibirėliais) + papildomos išlaidos ir laikas sušalus sistemai ją atitirpinėti ir pan, bus daug didesnės nei pirminės investicijos (su 4 metų nusidevėjimu) + sutaupytas laikas (instaliuojant + girdant 4-turis metus). Pradėkime skaičiuoti kiek kainuoja Jūsų darbo laikas, valanda. Tada visas susideda į kas apsimoka ir kas ne, nes jei tu per tą valandą gali uždirbti daugiau nei išleisdamas investicijoms, perki, ir eini uždirbti.
 9. Sveiki, kiek domėjausi vakarų šaltiniuose, avims ttinkamiausios sifoninės (plūdinės) girdyklos. Listeri's (gal dar ir kitos firmos taip pat) dar daro ir su paspaudžiamu liežuvėliu (jos yra visai kitokios nei skirtos galvijams, nes avys nesugeba, neturi tiek jėgos paspausti tam liežuvėliui), bet žiemos laikotarpiu jų apšildymas komplikuotas ir vasaros metu lauke nuo IBC konteinerio nepajungsi. Pagarbiai,
 10. Strazdas

  Avių realizacija

  Pritariu. Reikia galvot (mąstyti) ir dirbt.
 11. Strazdas

  Avių ir galvijų palyginimas

  Beveik pritariu kolegai, verdam tik kaulus sultiniui (ir tai gėriausiai prieš tai orkaitе pakepti-išdžiovinti), ir dar rekomenduoju pabandyti priekines kojas išsivirti - super minkštimas gaunasi!!! Skanaus.
 12. Strazdas

  INVENTORIUS: Ėdžios

  Noriu pasitikslinti, tu turi omenyje tinklą rulonuose, t.y. tinklinę? ar segmentinę cinkuotą 4-5mm storio strypeliai? Kažkaip nesitiki, kad nelaiko suvirinimas. Rulonuose, tai taip, gali būti, bet čia man daugiau kyla klausymų dėl akutės dydžio o ne suvirinimo tvirtumo, nors visko gali būti? Pagarbiai,
 13. Strazdas

  INVENTORIUS: Ėdžios

  Sveiki, Ar ėdžioms kas naudojo segmentinę tvorą? Akutės dydis 5x10cm? Pagarbiai,
 14. Na, priklauso nuo dirvos ir reljiefo, bet bent jau 80cm tai įkalkite. Kampinius, atraminius kuolus rekomenduočiau ir giliau >1 metro. Taip pat pridėsiu ir prie ankstesnių savo pasisakymų, kampinus ir galinius kuolus sutvirtinti H formos sistema. Daug tvirčiau ir patikimiau.
×
×
 • Create New...