Jump to content

Pirmųjų hektarų išmoka


Virgism

Recommended Posts

Toks ismoku diferencijavimas ir prives prie to, kad padauges zmoniu, kurie patys nores deklaruotis savo turimas zemes, o dirbs didieji ukiai. turesim kazkoki iskreipta kaimo vaizda.. o del tu visu nurasymu ir tonu pardavimu, tai cia aktualu tik chemijos nurasymui, kad tilpti i normas. visa kita (pardavimai, kuras ir pan.) nelabai kam kliuna..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Didziausias remtino ukio plotas 30 ha, o perskirstymo ismokoms ZUM numate skirti 10 proc. ismoku lesu. "Siemet tiesiogine ismoka butu 392 Lt/ha, perskirstymo ismoka - 101 Lt/ha. Tad 50 ha ukiui uz 30 ha butu mokama po 392 ir 101 Lt/ha, o uz likusius 20 ha gautu tik po 392 Lt/ha, - aiskino K. Anuzis. - Jeigu perskirstymo ismokos nebutu, visiems deklaruojantiesiems vidutine tiesiogine ismoka siektu apie 445 Lt/ha."

Taciau vakar vykusiame Seimo Kaimo reikalu komiteto posedyje nariai nusprende pirmuju hektaru ismoka palikti ir islaidoms skirti ne 10, bet 20 proc. 2014-uju ismokoms skirtu lesu."

Stambesniu ukiu ismokos sumazes zenkliai...

Ir kaip reikes paaiskint zmogui, is kurio nuomojam zeme, kad mes ismoku uz jo 1 ha gausim 350 Lt, kai jis pats uzdeklaraves gautu 550 Lt...

pasakysi kad visu pinigu visvien nesurinksi ;) o kas liecia del sofos ukininkui,jau juos ima VMI, klausia; auginai ta ir ta kur padejai derliu,manau cia tik laiko klausimas ir surinks :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na protingi kurmei :icon-ugeek:

pamiršot paminusuoti moduliacijas ir finansines drausmes :eusa-shhh:

man paskaičiavo tiesiogines ir vietoj 451,71 gaunu 438,79

mano manimu tas 101lt smulkaus nepakels ir stambaus nesužlugdys ,ineš sumaišties ir tiek va jai smulkiem paremtu modernizuojant uki nors 80proc. butu geras ramstis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is smulkaus isaugau i stambu ir mano galva salygos turi buti vienodos, nieks manes nei reme papildomai nei dar kokiu lengvatu dave, buvo noras ir buvo tikslas, nereikia galvoti, kad stambiam litu nereikia, vien algas per metus suskaiciavus truputi silpna pasidaro, islaikymas tehnikos ir visa kita, mano akim ziurint tai apsoliutus briedas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na protingi kurmei :icon-ugeek:

pamiršot paminusuoti moduliacijas ir finansines drausmes :eusa-shhh:

man paskaičiavo tiesiogines ir vietoj 451,71 gaunu 438,79

mano manimu tas 101lt smulkaus nepakels ir stambaus nesužlugdys ,ineš sumaišties ir tiek va jai smulkiem paremtu modernizuojant uki nors 80proc. butu geras ramstis .

Visiskai teisingai. Maksimaliai smulkus gaus 101x30 ha=3000LT. Ka uz juos gali nupirkt? NIEKO. juolab kai gaus daugiau tai tuoj uz nuomuojamas zemes savininkai daugiau uzsinores.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na protingi kurmei :icon-ugeek:

pamiršot paminusuoti moduliacijas ir finansines drausmes :eusa-shhh:

man paskaičiavo tiesiogines ir vietoj 451,71 gaunu 438,79

mano manimu tas 101lt smulkaus nepakels ir stambaus nesužlugdys ,ineš sumaišties ir tiek va jai smulkiem paremtu modernizuojant uki nors 80proc. butu geras ramstis .

Visiskai teisingai. Maksimaliai smulkus gaus 101x30 ha=3000LT. Ka uz juos gali nupirkt? NIEKO. juolab kai gaus daugiau tai tuoj uz nuomuojamas zemes savininkai daugiau uzsinores.

idomiai jus cia masto uz 3000 lt nieko negali nupirkt???? :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na protingi kurmei :icon-ugeek:

pamiršot paminusuoti moduliacijas ir finansines drausmes :eusa-shhh:

man paskaičiavo tiesiogines ir vietoj 451,71 gaunu 438,79

mano manimu tas 101lt smulkaus nepakels ir stambaus nesužlugdys ,ineš sumaišties ir tiek va jai smulkiem paremtu modernizuojant uki nors 80proc. butu geras ramstis .

Visiskai teisingai. Maksimaliai smulkus gaus 101x30 ha=3000LT. Ka uz juos gali nupirkt? NIEKO. juolab kai gaus daugiau tai tuoj uz nuomuojamas zemes savininkai daugiau uzsinores.

idomiai jus cia masto uz 3000 lt nieko negali nupirkt???? :eusa-hand:

O ka jau gali nupirkt??? Duonos ir desros. Padanga priekabai rimtesnei, ar belarusui padangas 2.

3000 gautu tik ukis turintis 30 ha. Padidejus zemes nuomai nelieka nei tu 3000 ir galutinis sitos idejos balansas mazeja link 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, dėl pusiau natūrinio tai aš visom keturiom už! Tikrai skatins ir rems smulkiuosius. Aš visas išmokas kišu atgal į ūkį praktiškai. Smulkus tas ūkis, tai tokia parama tikrai realiai pasijaustų. Tikrai labiau negu tie 100 litų viršaus. Dalyvavau 2007-2013 pusiau natūriniam... nusipirkau šienapjovę Kuhn ir grėblį lenkišką. Taškas.... Skurdokai. Nesiskundžiu, bet parėmus smulkius ūkius per projektus, o ne per išmokas, būtų daugiau apčiuopiamos naudos. Paramą naudotų AKTYVŪS ŪKININKAI investicijoms, o iš ūkio gautas pajamas - gerbūviui, buičiai.

Ta 30 ha padidinta išmoka - dar vienas būdas skatinti sėdėti ant sofos arba kelti nuomos kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai protauji Miguelis, dėje mūsų balsas aukštų ponų nepasiekia... Kaip ir besąlygiškas mėsinių galvijų auginimo rėmimas - nu ir kas gavosi kad prioritetau padarė galvijininkyste? Nukrito kainos ir matyt nebeatsigaus iki normalių...Reguliatoriai tvaju.... :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...