Jump to content

Pirmųjų hektarų išmoka


Virgism

Recommended Posts

Jei turiu 12 ha tai už ką man padidyt iki 20ha , prie tokių kainų. Man tai juokas ar neįmanoma viska sužiūrėt kas ant sofos guli , kas laukuos dirba . Atrodo lietuva sibiro platybės , per diena išilgai pervažiuoji. O kada leis pirkti apleistus plotus, prie manes du yra . Bet iš kitos pasės ribojasi stobiažemis, aš galiu išvalyt , bet tokios kainos negaliu su mokėt , kokia anas pasiūlys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turiu 12 ha tai už ką man padidyt iki 20ha , prie tokių kainų. Man tai juokas ar neįmanoma viska sužiūrėt kas ant sofos guli , kas laukuos dirba . Atrodo lietuva sibiro platybės , per diena išilgai pervažiuoji. O kada leis pirkti apleistus plotus, prie manes du yra . Bet iš kitos pasės ribojasi stobiažemis, aš galiu išvalyt , bet tokios kainos negaliu su mokėt , kokia anas pasiūlys.

ieskai ieskai ir perki po kelis arus :) aras prie aro ir ziurek jau 1ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turiu 12 ha tai už ką man padidyt iki 20ha , prie tokių kainų. Man tai juokas ar neįmanoma viska sužiūrėt kas ant sofos guli , kas laukuos dirba . Atrodo lietuva sibiro platybės , per diena išilgai pervažiuoji. O kada leis pirkti apleistus plotus, prie manes du yra . Bet iš kitos pasės ribojasi stobiažemis, aš galiu išvalyt , bet tokios kainos negaliu su mokėt , kokia anas pasiūlys.

Kai užsiregistravai prieš mėnesį forume ūkio dydis buvo 6, tik neaišku ko.

O dabar jau sakai, kad 12ha turi.

Tokiais tempais iki pavasario bus 50 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

"Didziausias remtino ukio plotas 30 ha, o perskirstymo ismokoms ZUM numate skirti 10 proc. ismoku lesu. "Siemet tiesiogine ismoka butu 392 Lt/ha, perskirstymo ismoka - 101 Lt/ha. Tad 50 ha ukiui uz 30 ha butu mokama po 392 ir 101 Lt/ha, o uz likusius 20 ha gautu tik po 392 Lt/ha, - aiskino K. Anuzis. - Jeigu perskirstymo ismokos nebutu, visiems deklaruojantiesiems vidutine tiesiogine ismoka siektu apie 445 Lt/ha."

Taciau vakar vykusiame Seimo Kaimo reikalu komiteto posedyje nariai nusprende pirmuju hektaru ismoka palikti ir islaidoms skirti ne 10, bet 20 proc. 2014-uju ismokoms skirtu lesu."

Stambesniu ukiu ismokos sumazes zenkliai...

Ir kaip reikes paaiskint zmogui, is kurio nuomojam zeme, kad mes ismoku uz jo 1 ha gausim 350 Lt, kai jis pats uzdeklaraves gautu 550 Lt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stambesniu ukiu ismokos sumazes zenkliai...

Ir kaip reikes paaiskint zmogui, is kurio nuomojam zeme, kad mes ismoku uz jo 1 ha gausim 350 Lt, kai jis pats uzdeklaraves gautu 550 Lt...

Jau kad tik didieji nenubiednėtų, jiems pelno ir taip per akis. O bėdavoti puolasi patys pirmieji :lol: Vargšiukai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stambesniu ukiu ismokos sumazes zenkliai...

Ir kaip reikes paaiskint zmogui, is kurio nuomojam zeme, kad mes ismoku uz jo 1 ha gausim 350 Lt, kai jis pats uzdeklaraves gautu 550 Lt...

Pats uždeklaravęs ją pats ir dirbti turėtų. Tai taip ir paaiškinsi. Tikiuosi, kad reikalavimai išmokoms gauti bus gerokai sugriežtinti. Žinoma, kad "bus ir apstatymas", bet tikrai ne vienam sofiniam pakaušius krapštytis teks. :)

O sąžiningai dirbančiam ūkininkui problemų tikrai nekils. Kaip dirbo iki šiol, taip dirbs ir toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.. pamąstymui , jei tai ir bus patvirtinta -20% ( galima net ir 30%) ...tai skirtumas bus nebe100lt .o200Lt (galima ir 300Lt) ,...tai žemės savininkas bus suinteresuotas išnuomot žemę mažesniam ūkiui (galimybė daugiau "išgręžt" už nuomą).....arba "spaust " ,o atsiranda galimybė ir susitart su didžiažemiu ūkininku dėl deklaravimo -kas uždraus deklaruot žemės savininkui savo žemę, pasėlius , nors jis nei sėja ,nei pjauna ???..taigis -nieks ....ir -Lietuva pataps mažažemiais ūkininkais nebe 90% , o gal ir visas 100% ....ir gali to "voko" nebeužtekt ..hmmm???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.. pamąstymui , jei tai ir bus patvirtinta -20% ( galima net ir 30%) ...tai skirtumas bus nebe100lt .o200Lt (galima ir 300Lt) ,...tai žemės savininkas bus suinteresuotas išnuomot žemę mažesniam ūkiui (galimybė daugiau "išgręžt" už nuomą).....arba "spaust " ,o atsiranda galimybė ir susitart su didžiažemiu ūkininku dėl deklaravimo -kas uždraus deklaruot žemės savininkui savo žemę, pasėlius , nors jis nei sėja ,nei pjauna ???..taigis -nieks ....ir -Lietuva pataps mažažemiais ūkininkais nebe 90% , o gal ir visas 100% ....ir gali to "voko" nebeužtekt ..hmmm???

o an ko tie stambus ukininkai nurasines trasas chemija? paramos kaip? jai zemes savininkas deklaruosis? is kur derlius 100t jai seji tik 5ha?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.. pamąstymui , jei tai ir bus patvirtinta -20% ( galima net ir 30%) ...tai skirtumas bus nebe100lt .o200Lt (galima ir 300Lt) ,...tai žemės savininkas bus suinteresuotas išnuomot žemę mažesniam ūkiui (galimybė daugiau "išgręžt" už nuomą).....arba "spaust " ,o atsiranda galimybė ir susitart su didžiažemiu ūkininku dėl deklaravimo -kas uždraus deklaruot žemės savininkui savo žemę, pasėlius , nors jis nei sėja ,nei pjauna ???..taigis -nieks ....ir -Lietuva pataps mažažemiais ūkininkais nebe 90% , o gal ir visas 100% ....ir gali to "voko" nebeužtekt ..hmmm???

kad tik butu tu zmoniu kurie noretu isnuomot maziasniam ukininkui as nieko pries. Gali primastyt begale apribojimu tiem deklaruotojams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...