Jump to content

karvių sėklinimas


sauluzelis

Recommended Posts

On Thu May 11 2017 at 23:31, niino pranešimas:

Gal kas naudojat rujos stebejimo sistemas. Tokie davikliai kur dedasi karvei ant kaklo. Kokie atsiliepimai apie tokias sistemas ir kaip ji draugauja su priristom karvem/telyciom ?

Dabar viena firma siulo izraelio firmos rujos stebejimo sistema ( antena + kompas apie 3,6k Eur ir kiekvienas daviklis  po ~199 Eur. Kaskur iki 50 davikliu vienam kompui daugiausiai galima).

Pries savaite sudejom karvem tuos daviklius .pas mus priristos.jei idomu galesiu pranest kaip veikia 3 men bandysim.dabar ji dar derinasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 5/13/2017 at 19:22, unia pranešimas:

Pries savaite sudejom karvem tuos daviklius .pas mus priristos.jei idomu galesiu pranest kaip veikia 3 men bandysim.dabar ji dar derinasi

Teoriškai, jei davikliai ant kojos, kažkokį padidėjusį aktyvumą galima užfiksuoti (sumažėjęs gulėjimas, padidėjęs ir padažnėjęs stovėjimas).

Jei davikliai ant kaklo, tai nieko doro nebus. Nežinau, kokio gamintojo sistema, bet jos neskirtos pririštoms karvėms. Įdomu būtų pamatyt rezultatus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 2 valandų, niino pranešimas:

Na gal jau kokiu naujienu  yra?

tokios naujienos kad pagauna kokia 70 proc  rujos.tai yra iš 10 karvių 7 sugaudo  pati programa .o kitos 3 sugeba apeiti.turi atvažiuot lenkai jie daugiau pastate bandys jautruma reguliuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Esu ruju stebėjimo sistemos atstovas, apie kurią kalba vartotojas UNIA. Prieš dvi savaites pakoregavom antenos padėtį, nes dėl metalinio stogo ekranavo ir nesugaudydavo dalies karvių. Pats labai laukiu koks bus rezultatas. Lenkijoje yra 5 ūkiai pririšto laikymo, kurie naudojasi šia sistema ir turi tokius pat rezultatus kaip ir palaido laikymo bandos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na tai aišku, kad nevisuomet. Ženklų yra pilna ir vienas su kitu jie gali dubliuotis, bet teiginys, kad "stovinti karvė nori jaučio" pasitvirtins gerokai dažniau, nei teiginys "užšokanti karvė nori jaučio". Rujos laikotarpis trumpas, tai, manau, geriau pasikliaut pagrindiniais ženklais,o ne ieškot išimčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 metų...

Man geriausi davikliai ir rujos stebetojai gyvas tikras veislinis jautis.Neapsikentes seklintoju darbu ir ju seklinamos spermos kokybe , kai net telycias jau reikejo seklint po 3-4 kartus kol uzklius ir bus versingos , paprasiau mano kontroliuojamos bandos kontrolieres , kad kitose jos kontroliuojamose bandose paieskoti mano bandai su gerais rodikliais tevu, negimininga mano bandai versiuka is kurio galeciau uzsiauginti jauti veislei.Pasitaike neblogas variantas motina su gerais rodikliais o tevas olandas kilmingas .Uzaugo grazus jautis , dvi vasaras atidirbo ir esu labai patenkintas . pernais is 30 karviu tik viena teko isbrokuot ir is 9 telyciu 1 telycia ir tai per musu paciu ziopluma .Tiesiog pamirsome , kad ta telycia is dvynuku ir reikejo tik patikrinti ar pakankamai issivysciusi gimda ir pasirodo zmones tiesa kalba , kad is dvynuku ne visada telycias tinka veislei palikt.Sia vasara del karciu ir sausru matyt mano vaikinui teko daugiau pasidarbuot nes maciau , kad kazkoks kiekis karviu rujojo po kelis kartus , bet jau rugseji ir beveik visa spali nauju rujojimu nebepastebejau. Siemet teks su juo atsisveikinti del kraujomaisos problemu , nes jau jo dukros priaugo.Mesai kazkaip lyg ir gaila si vaikina atiduot , gal sakau , kam is galviju augintoju butu reikalingas sis jautis o gal mesiniu galviju augintojai susidometu kokiam heterozes efektui isgauti.Mano karves gana stambios daznai parduodant ir po 1 tona sveria o sis vaikinas yra turbut apie 1,80m aukscio ties peciu ketera o svoris gali traukt iki 1,200 ar net daugiau.Siemet teko parduot karve sverusia 998 kg tai ji salia jo atrode kaip seklinama telycia salia dideles karves.Jei kas susidomes ir reikes tiksliu kilmes duomenu , galesiu suziuret o dabar tingiu verstis po popierius.43030738_772457836418922_8811759233247739904_n.thumb.jpg.d61fcd1c88845f4baa35c888e55415be.jpg42996075_549473792164115_857252305228005376_n.thumb.jpg.a2ffb0dda5e7537e8f76a0360ef1e7eb.jpg44750606_1438889232814208_500076923607580672_n.thumb.jpg.07df61b895c437a133940ea695007def.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...