Jump to content

savadarbe MTZ kabina


Recommended Posts

T-150 gamykliškai taip padaryta.

Bet Bielaruse nematau prasmės visą laiką įjungtą kompresorių laikyt, kai daugiau niekam oro nereikės.

Pneumatinė sėdynė reikalauja oro, ratų blokavimas irgi orinis. Tai kaip ir reikalingas kompresorius įjungtas. Bet man hidraulinis variantas būtų artimesnis. Bevartydamas skelbimus esu užtikęs keletą MTZ iš Skandinavijos, kuriuose sankabos pedalas "žiūrėjo" ne iš grindų, o kažkur iš po panelės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ten, jeigu idemiai perziurejot, tai ne tik sankabos stiprintuvas pneumatinis, bet kartu ir zuikio-vezlio perjungimas kaip sunkvezimyje, t.y. nuspaudus perjungikli ant pavaru svirties ir ispaudus sankaba jis perjungiamas tuo momentu i kita padeti, tai irgi daro suspaustas oras, dar jeigu pastebejot, yra ir stovejimo stabdzio kranas kabinoj, reiskia irgi pneumatinis, pridekim dar stabdziu pavara priekabai ir gaunam nebloga apkrovima kompresoriui. O jeigu dar sedyne, kaip kolegos mini ant pagalves pastatai, tai ziurek, kad dar antro netektu kompresoriaus pasistatyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pneumatinė sėdynė reikalauja oro, ratų blokavimas irgi orinis. Tai kaip ir reikalingas kompresorius įjungtas. Bet man hidraulinis variantas būtų artimesnis. Bevartydamas skelbimus esu užtikęs keletą MTZ iš Skandinavijos, kuriuose sankabos pedalas "žiūrėjo" ne iš grindų, o kažkur iš po panelės...

ten nieko kito nera kai is po paneles islenda, pedalas pritvirtintas prie hidro bako virsaus ir trauke nueina y sankabos lapkiu veleneli kaip ir visu mtz, skiresi tik tvirtinimo vieta. sankaba nei lengvesne, nei sunkesne, tik dugne skyles nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten nieko kito nera kai is po paneles islenda, pedalas pritvirtintas prie hidro bako virsaus ir trauke nueina y sankabos lapkiu veleneli kaip ir visu mtz, skiresi tik tvirtinimo vieta. sankaba nei lengvesne, nei sunkesne, tik dugne skyles nera.

 

Tai nieko gero tada. Kažkaip buvau įsitikinęs, kad ten hidraulinė sankaba būna. Vadinasi klausimas lieka atviras...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 1 metų...
  • po 4 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...