Jump to content

Germinatoriaus pasirinkimas.


Lazar

Recommended Posts

taip ten kur vazmdukas i vamzduka lenda ten buna reguliavimas ale pas tave cia kazkas chimicinta, bandyk issiardyt viena ir matysi kaip ten yra, kai ta vieta atjungsi sekcija su norageliais turetu kilnotis aukstyn zemyn

Nera neivieno sveiko kad galeciau isardyti... Principa as suprantu. Dabar riekia gauti is kazkur truakeles. pamatavau katik ilgį tai nuo centro iki centro kito vrsto 15cm tera. Tokiu traukiu sunkoka rasti... Gal turit patarima, kur glaima bent tokiu paciu atrasti ? manau naujos tokio tipo tarnautu neprastai. tiesiog durnam zmogui buvo lengviausia juos nupjaustyti.

realiai jos net nelabai ką ir reguliavo. Pas mus buvo toks pats reguliavimas kaip pas tave.

Persidarėm panašiai taip:

http://www.laumetris.lt/UserFiles/image ... ius_16.jpg

ir žodis sureguliuot gylį atrado prasmę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ten kur vazmdukas i vamzduka lenda ten buna reguliavimas ale pas tave cia kazkas chimicinta, bandyk issiardyt viena ir matysi kaip ten yra, kai ta vieta atjungsi sekcija su norageliais turetu kilnotis aukstyn zemyn

Nera neivieno sveiko kad galeciau isardyti... Principa as suprantu. Dabar riekia gauti is kazkur truakeles. pamatavau katik ilgį tai nuo centro iki centro kito vrsto 15cm tera. Tokiu traukiu sunkoka rasti... Gal turit patarima, kur glaima bent tokiu paciu atrasti ? manau naujos tokio tipo tarnautu neprastai. tiesiog durnam zmogui buvo lengviausia juos nupjaustyti.

realiai jos net nelabai ką ir reguliavo. Pas mus buvo toks pats reguliavimas kaip pas tave.

Persidarėm panašiai taip:

http://www.laumetris.lt/UserFiles/image ... ius_16.jpg

ir žodis sureguliuot gylį atrado prasmę.

Gal placiau gali? traukes is kur gauti tokias tik idomu .... perdaryciau ir as.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traukes iš laumetrio pirkom, seną reguliavimą išėmėm. Pagal traukes privirinom ausis, panašiai kaip tam nuotraukoj.

Net nenustebau kodel is laumetrio pirkai. Kai tampaciam kaime esi tai taip, idealiausia nuvarie nupirkai. o man kai kitam lietuvos gale... Na bandysiu skambintis i laumetri, gal atsiustu man tas traukes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Kolegos, noriu sulaukti patarimo. Turiu germinatoriu sena. Anksciau niekas nekreipdavo demesio kokiu gyliu dirbam, ir varydavom kiek eina , nes niekas nereguliavo visiems buvo p... Dabar situacija tokia kad man tas germinatorius visad dirbo pergiliai, ir norisi kad dirbtu mazesniu gyliu.

Ar reguliuojasi cia kazkas, ir ar imanoma kazka nureguliuoti ? nes mano akimis cia niekas nesireguliuoja.... Aciu jai kas kanors patarsit ! Nes iseitis viena, arba jis man dar dirbs pora metu, arba siemet pat i Kusakoska keliaus.d8q2.jpg

Stai kaip orginaliai atrode reguliavimas http://auto.plius.lt/skelbimai/laumetri ... 49326.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, noriu sulaukti patarimo. Turiu germinatoriu sena. Anksciau niekas nekreipdavo demesio kokiu gyliu dirbam, ir varydavom kiek eina , nes niekas nereguliavo visiems buvo p... Dabar situacija tokia kad man tas germinatorius visad dirbo pergiliai, ir norisi kad dirbtu mazesniu gyliu.

Ar reguliuojasi cia kazkas, ir ar imanoma kazka nureguliuoti ? nes mano akimis cia niekas nesireguliuoja.... Aciu jai kas kanors patarsit ! Nes iseitis viena, arba jis man dar dirbs pora metu, arba siemet pat i Kusakoska keliaus.d8q2.jpg

Stai kaip orginaliai atrode reguliavimas http://auto.plius.lt/skelbimai/laumetri ... 49326.html

Žinau aš Arminai. Po biškuti jau atstatom padarga i vieta. Sukoregavom cilindrus dabar kad jie veiktu ir kopijuotu pavirsiu. ?Ivores naujas visas. Nagus sudejom. dabar per rema eisim su virinimu, ir gyli galu gale padarysim su traukem. ir bus aparatas dar liuks. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sveiki kolegos ukininkai,  noriu Jusu paklausti, kaip manot  : 

Ar traktorius JD 6600  115-118 ag.  pajegus butu  traukti  lemken kompaktor  4 m.  ?

Noriu pirkt, bet neapsisprendziu,  zemes  priemolis, aisku  turiu galvoje  rudens  darbus-paruosima  ziemininiams.

 

busiu dekingas uz  jusu mintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandem demini, viskas man patiko, isskyrus kaina.

Lygiai tą patį galiu pasakyti ir aš. :icon-wink:

Kai dėvėtą to paties pločio ir panašios komplektacijos Duble record kažkada nupirkau 15 kartų pigiau :icon-exclaim: , tai kažkaip tokia šio Vederio padargo kaina man labai jau asocijuojasi su Rosette nusileidimu ant kometos už 6 milijardų km. :icon-mrgreen:. Žodžiu, toks tolimas kosmosas, kad net sunku įsivaizduoti sveiku protu. Aišku didelis ačiū Vadershtad vadybai už pasibandymą, bet ar ne laikas būtų pagalvoti apie nusileidimą iš kosmoso prie labiau žemiškų maržų. Už vinkelių ir spyruoklių rinkinį tikrai nekyla ranka mokėti kaip už kokį traktorių.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei ta kaina kosmosas, nei ką, normali kaina už gerą daiktą. Bandžiau ir aš šiemet vaderio kultivatorių, man asmeniškai patiko jo atliktas darbas. Pabraukykit molį su paprastu germinatoriumi, ir su vaderiu, ir matysit skirtumą. Bent jau aš mačiau. Įsigijau dėvėtą ir esu patenkitas jo darbu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei ta kaina kosmosas, nei ką, normali kaina už gerą daiktą. Bandžiau ir aš šiemet vaderio kultivatorių, man asmeniškai patiko jo atliktas darbas. Pabraukykit molį su paprastu germinatoriumi, ir su vaderiu, ir matysit skirtumą. Bent jau aš mačiau. Įsigijau dėvėtą ir esu patenkitas jo darbu. 

Kodel nepirkai naujo jei kaina ne kosmosas :) Kaina kosmosas ar ne priklauso nuo ukio dydzio ir jo naudojamos technologijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei ta kaina kosmosas, nei ką, normali kaina už gerą daiktą. Bandžiau ir aš šiemet vaderio kultivatorių, man asmeniškai patiko jo atliktas darbas. Pabraukykit molį su paprastu germinatoriumi, ir su vaderiu, ir matysit skirtumą. Bent jau aš mačiau. Įsigijau dėvėtą ir esu patenkitas jo darbu. 

Kaip tik tai ir padariau. Išbandžiau deminį ant keletos laukų ir tą patį darbą atlikau su savo senuoju kultivatorium visur kitur. Turėjau susirašęs laukus. Ir jokio skirtumo nepamačiau derliuje, tik tempime skirtumas buvo ir kuro mažiau su saviškiu išdeginau panašiai ant 3 l/ha nei vederiui. Taip kad matematika kol kas nesigauna pirkti tokia kaina naują daiktą. Ką nors investuojant turi būti atsiperkamumas atitinkamai jei ne per keletą metų tai bent jau per kokia 20m. Šiuo atveju kol kas to nematau. Yra vietos naudingesnėm investicijom kol kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naujam neturėjau tuo metu tiek pinigų, o to daikto reikėjo, tai įsigijau dėvėtą. Na kiekvienas pagal save sprendžia, bet taip kategoriškai pasakyti, kad ten nieko gero ir kaina plėšiama už orą - ir apsurdišką. Laumetrį nelyginkit su vaderiu, Dal-bo, ne tos lygos daiktas. Lemken kompaktor ar Farmert kompaktomatą vėl atskira lyga palyginus su germinatoriumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal.kas turit Vaderstad NZ 6metru ? Su 2 lyginimo lentom. Kaip.odirba žeme? Galima sėti iškarto ar.reikia dar.karta.pravažiuoti?

Žiūriu ilgų pasisakymų matyt niekas neskaito. Tai atsakau trumpiau. Daiktas superinis. Kaina paralyžuojanti. :icon-exclaim: Normaliom sąlygom pakanka vieno karto. Jei labai sausa gali prireikti dviejų, bet tada pirmas su kokiu nors rusku kultivatorium ar panašiai su silpnesniu išdirbimu, kad nepersmulkintų po to žemės per daug. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos ukininkai,  noriu Jusu paklausti, kaip manot  : 

Ar traktorius JD 6600  115-118 ag.  pajegus butu  traukti  lemken kompaktor  4 m.  ?

Noriu pirkt, bet neapsisprendziu,  zemes  priemolis, aisku  turiu galvoje  rudens  darbus-paruosima  ziemininiams.

 

busiu dekingas uz  jusu mintis.

alio kolegos, ar mano Dzoniukas patrauks  ar .....   .       Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naujam neturėjau tuo metu tiek pinigų, o to daikto reikėjo, tai įsigijau dėvėtą. Na kiekvienas pagal save sprendžia, bet taip kategoriškai pasakyti, kad ten nieko gero ir kaina plėšiama už orą - ir apsurdišką. Laumetrį nelyginkit su vaderiu, Dal-bo, ne tos lygos daiktas. Lemken kompaktor ar Farmert kompaktomatą vėl atskira lyga palyginus su germinatoriumi.

As ir nesakiau, kad kazkas blogai, kaip tik labai patiko ir jei tik finansines galimybes leidzia ir ukio technologijoje reikalingas tada liuks daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai reikia kokybiškai paruošti sėklos guoliavietę, daiktas tikrai vertas to (nors didskutuoti būtų galima kiek kokybiškai ruošią sėklos guoliavietę laumetrio germinatorius, kiek vaderis, gal yra kokie tyrimai daryti, būtų įdomu juos pamatyti).  Ir kokybiškam arime pilnai pakanka vieno karto kultivuoti. Aš sėjau po vieno karto. Ir panaudojimo galimybės plačios susidėjus strėlikes vietoje įprastų noragėlių.

Nėra ta kaina "paralyžiuojanti" kaip kažkas išsireiškė. Kai kombainas perkamas Fendt užuot koks Acrosas, tai jau Fendt kaina neparalyžiuojant? Nors realiai abu kombainai atlieka tą patį darbą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai reikia kokybiškai paruošti sėklos guoliavietę, daiktas tikrai vertas to (nors didskutuoti būtų galima kiek kokybiškai ruošią sėklos guoliavietę laumetrio germinatorius, kiek vaderis, gal yra kokie tyrimai daryti, būtų įdomu juos pamatyti).  Ir kokybiškam arime pilnai pakanka vieno karto kultivuoti. Aš sėjau po vieno karto. Ir panaudojimo galimybės plačios susidėjus strėlikes vietoje įprastų noragėlių.

Nėra ta kaina "paralyžiuojanti" kaip kažkas išsireiškė. Kai kombainas perkamas Fendt užuot koks Acrosas, tai jau Fendt kaina neparalyžiuojant? Nors realiai abu kombainai atlieka tą patį darbą. :)

Kombaino ir traktoriaus kaina bent jau aišku už ką. Pats garažėly tokio nesusivirinsi. O kultivatorių jei koks laumetris gali ar kokie lenkai kur garažiukuos, tai čia gali bet kas tada pasidaryti. Todėl tai jau yra visai kito sudėtingumo ir kito technologinio lygmens daiktas, atitinkamai ir kaina turėtų būti protingesnė gerokai. Aišku kainą nustato rinka. matyt yra paklausa, jei jinai tokia. Tik ne mūsų nosiai jinai mano manymu, nebent su kokia svaria parama. Tas daiktas esant tokiai kainai, tikrai nepriklauso tokių daiktų grupei, kurie greitai atsipirktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...