Jump to content

Traktorius 150AG-250AG iki 100,000LTL


Recommended Posts

PAkruoji agrochemija sugalvojo zemes ukio technika stumditi del kazkokiu priezasciu, matyt nebeina gerai pragiveti kai daug ukininku pabego is ju. Tas traktorius ar gyvas ar ne nieks nepasakys, tik zinoma kad padevetas

kokia jie stumdo ?? jei kalbi apie tuos du JD 6920S tai ten sefas ju ar jo brolis parvežė iš Anglu nes buvo kombainu išvaziave sau pirkti kombainu negavo tai traktorius nupirko.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 69
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Koky pirkai?

Zinai kaip prisiskaitai tai radau ir po 2000 keitė tipo. Bet kiek žiūriu uzsienio forumuose tas pat ir lietuvoi. Kaimyno draugui. Sakė buvo.... Bet kaskaip konkrečiai kad man sugedo vienetai.jų tai parduota desimtim tūkstančių jei jie gestų taip kaip snekat būt manau kitoki google paieškos rezultatai.

Autopliuse mačiau parsiduoda JD 7710 už 107 tukstančiu, pradyrbes 3300moto val. Tauragėi berods, šitie modeliai kiek teko girdėt patvarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl visi mano, kad jei Autopower tai jau bus suėsta dėžė, o jei kitos tai geros? Kažin ant kiek skiriasi jų ilgaamžiškumas ir remonto kaina. Galų gale kad ir skirsis bet ir darbas visai kitas turėtų būti. Jei naujam traktoriui pasisakyčiau tik už autopower, kai dėvėtas aišku rizikos gal ir daugiau. Bet nesunku paimti kai ką iš Dojaus ar kolegą daugiau pradirbusį su tokiu traktorium ir gal daugiau aiškumo būtų kas ir kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tu kolegų kaip matau ne vienas nedirbęs ir neturėjęs. Visi tik matė ir girdėjo. Iš pradžių norejau autoquad. Bet buvo lengva nuspręsti dėl autopower.

Stovejo du sale viens kito. Valandu skirtumas 30 berods. 06m su 6030mh

05 m su 6000mh. Bet pažiūrėjus į juos panašu kad valandų skirtumas turėtų būt zymei didesnis. Tą kur pasirinkom niekur neleidžia tepalai. Duslintuvas po kapotu netgi sidabrinis ano jau parudes. Rankena ilipimo to naujesnio jau be dažų. Kito dar nenutrinta panašu be rankų lipdavo ir islipdavo. Sostas ir gražiau atrode laiptai taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma kart girdziu kad dezutes krenta po 4000-5000.... reiktu is 2x padaugint

nereikia is 2 daugint tas 4000 m/v reikia dalint is 2 ir gauni po 2000 mv kuriu pas kolega neistempe remontavo jau 2 kartus ,pirma kart truko dantratis nuo giluminio o anta kart skleide dojus visa deze ir keite visus guolius plius kazkury velena o isdirbis nera net 4000 :icon-confused::eusa-think: p.s. traktorius pirktas naujas :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rengeno reik

galbut del to kaip ir automatinem dezem automobiliu letuvaiciai privengia.

konservatyvus dar labai zmones mus krastuose.

Bent jau supranti apie ką kalba eina? Tu ir neperki automato, o perki belaipsnę. Skirtumą jauti? Ir belaipsnę ZF, kuri būtent šitoj markėj turi rimtų problemų prie sąlyginai nedidelio išdirbio. Jei tau indiškų padangų komplektas ir keli pribambasai apsuko galvą, tai valio, niekas tavo sprendimo nepakeis. Bet tada ir nereikėjo klausti, kas ką mano apie šitą modelį.

P.S. Važinėju su automatine dėže.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamirskit, kad "paprastai" dezei uzlinkus, remontas gali kainuoti irgi skaudziai, tik principe, gausi REMONTUOTA deze uz kosmine kaina, ar net naujo AutoPowerio, o autopoveri gausi is gamyklos nauja....

tralas is raseiniu iki dojaus pirmyn atgal plius dezes guoliai visi su kazkuriuo velenu + darbai = 23000 litu nei daug nei mazai (velena restauravo nes naujo kaina tai kosmosas) :eusa-think: o perkant tai nezinau ar galima tai pastebeti, sake pradejo jaustis prie apkrovos taip kad po kiema vazinedamas nieko nejausi ;) deze autoquad ar kaip ji ten vadinasi diapazonai su 4 pusikemis :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rengeno reik

galbut del to kaip ir automatinem dezem automobiliu letuvaiciai privengia.

konservatyvus dar labai zmones mus krastuose.

Bent jau supranti apie ką kalba eina? Tu ir neperki automato, o perki belaipsnę. Skirtumą jauti? Ir belaipsnę ZF, kuri būtent šitoj markėj turi rimtų problemų prie sąlyginai nedidelio išdirbio. Jei tau indiškų padangų komplektas ir keli pribambasai apsuko galvą, tai valio, niekas tavo sprendimo nepakeis. Bet tada ir nereikėjo klausti, kas ką mano apie šitą modelį.

P.S. Važinėju su automatine dėže.

Tai, kad kai kas ir paprastos dėžės iki tvarkingo stovio neremontuoja, nes brangu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rengeno reik

galbut del to kaip ir automatinem dezem automobiliu letuvaiciai privengia.

konservatyvus dar labai zmones mus krastuose.

Bent jau supranti apie ką kalba eina? Tu ir neperki automato, o perki belaipsnę. Skirtumą jauti? Ir belaipsnę ZF, kuri būtent šitoj markėj turi rimtų problemų prie sąlyginai nedidelio išdirbio. Jei tau indiškų padangų komplektas ir keli pribambasai apsuko galvą, tai valio, niekas tavo sprendimo nepakeis. Bet tada ir nereikėjo klausti, kas ką mano apie šitą modelį.

P.S. Važinėju su automatine dėže.

Autopower neprilygsta Vario, bet ir Vario kartais užlinksta net prie 6000 mv. Bet tai vienetiniai atvejai. Ar tikrai su Autopower taip blogi reikalai, ar čia tik vienetiniai atvejai? Kaži ar nesurastume tiek pat pavyzdžių ir su Autoquad ar Powerquad? Gal mes tik baidomės naujovių. Kai užlinksta labiau įprasta dėžė tai nieko, o kai belaiptė tai jau apskelbiam visam pasauliui koks čia š.... Na kad ir man kol kas niekas neįkištų auto su automatu nors ir damokėtų. :lol:

Dar pridursiu, kad vis tik nesu pakankamai kompetetingas kalbėti apie JD, tad tai tik mano asmeninė nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rengeno reik

galbut del to kaip ir automatinem dezem automobiliu letuvaiciai privengia.

konservatyvus dar labai zmones mus krastuose.

Bent jau supranti apie ką kalba eina? Tu ir neperki automato, o perki belaipsnę. Skirtumą jauti? Ir belaipsnę ZF, kuri būtent šitoj markėj turi rimtų problemų prie sąlyginai nedidelio išdirbio. Jei tau indiškų padangų komplektas ir keli pribambasai apsuko galvą, tai valio, niekas tavo sprendimo nepakeis. Bet tada ir nereikėjo klausti, kas ką mano apie šitą modelį.

P.S. Važinėju su automatine dėže.

Autopower neprilygsta Vario, bet ir Vario kartais užlinksta net prie 6000 mv. Bet tai vienetiniai atvejai. Ar tikrai su Autopower taip blogi reikalai, ar čia tik vienetiniai atvejai? Kaži ar nesurastume tiek pat pavyzdžių ir su Autoquad ar Powerquad? Gal mes tik baidomės naujovių. Kai užlinksta labiau įprasta dėžė tai nieko, o kai belaiptė tai jau apskelbiam visam pasauliui koks čia š.... Na kad ir man kol kas niekas neįkištų auto su automatu nors ir damokėtų. :lol:

Dar pridursiu, kad vis tik nesu pakankamai kompetetingas kalbėti apie JD, tad tai tik mano asmeninė nuomonė.

Gerai gyvenam aš tai ir be priemokos paimčiau, kad tik kas siūlytų :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir saknys kad vienetai jų yra sugedusiu bet nuskamba garsiai. Kiek bandziau ieškoti Info per google, tai panašu kad jos nedazniau genda nei powerquad ar autoquad. Nors pastarosios jei suges remontas kainuos gal kokius 20-30procentu pigiau.Tik kaip drapakas sako paprasta sugedo tai normalu. Kas liecia automobilius aš tik už automatą šiuo metu turiu du ir abu automatai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir saknys kad vienetai jų yra sugedusiu bet nuskamba garsiai. Kiek bandziau ieškoti Info per google, tai panašu kad jos nedazniau genda nei powerquad ar autoquad. Nors pastarosios jei suges remontas kainuos gal kokius 20-30procentu pigiau.Tik kaip drapakas sako paprasta sugedo tai normalu. Kas liecia automobilius aš tik už automatą šiuo metu turiu du ir abu automatai.

Na šiaip automobilių automatai tai matyt artimiausi power shift dėžei mano nuomone, bet ne vario ar autopower. Tai čia tie prilyginimai automobiliams nelabai ir vietoj gaunasi.

O šiaip čia problema ne vienoj ar kitoj dėžėj, o tame kad traktorius dėvėtas. Tai tiek tos tiek kitos dėžės gali turėti problemų, kurios gali kainuoti tikrai dideles babkes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tos pacios powerquad ir autoquad pusiau automatai kaip dynashift ir kitos.

kur variklio sukimo momenta perduoda 4 ar 6 pavaru automatine deze i paprasta deze kuri jau suka ratus. dynashifta teko remontuoti kas do kainos zinom. automobilius palyginimui paemiau tiktai bet ne sugretinimui.

pamenu senais laikais gal kokeis 1993-5metais tevai nusipirko dyzeliny automobily, visi sake durnas traktoriai tik dyzeliniai turi but ne automobiliai. praejo gal pora metu nepamenu visa tauta ant dyzeliu perlipo.

tas pats ir su meschanika ir atomatu buvo.

dabar tas vyrauja tarp zemes ukio technikos.

zinoma kikviena sistema turi savu bedu, laikui begant jos buna istaisomos gamintoju, ar net pakeiciamos kitomis kurios ir turi savu nikiu taip uzburtas ratas iveda naujoviu ekonomiskumo bet kaip genda taip genda. but pinigu naujem daiktui nupirkai ir ramu kury laika.

reiks laukt gal pavyks koke parama ispest ant naujo arklio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...