Jump to content

Srutveziai


Recommended Posts

Prieš 5 valandas, JCB pranešimas:

Ant tūkstantinio. Gal plokštelės išdilę, gal kiaura kažkur. Anksčiau irgi traukdavo iki 15min 8m3, dabar kelios minutės ir pilna.

nesupyk uz kvaila klausima, pas mane mtz jau nerodo apsuku, bet jei 1000 isijungus ant mazo gazo suki, ar duodi apsuku kad isvystytu ta 1000 rpm ? senas krone siurblys, jokiu uzrasu nerandu, savadarbis tas srutovezis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, woldass pranešimas:

nesupyk uz kvaila klausima, pas mane mtz jau nerodo apsuku, bet jei 1000 isijungus ant mazo gazo suki, ar duodi apsuku kad isvystytu ta 1000 rpm ? senas krone siurblys, jokiu uzrasu nerandu, savadarbis tas srutovezis

Kol šnypštė per sujungimus ir siurblys buvo neperrinktas, reikėjo duot gazo, kai viskas sutvarkyta, ant mažo užteko. Čia mažas siurblys, tai irgi nereikia norėti greitai. Išsiardyk ir žiūrėk plokšteles. Mes lytagroj perkam lakštą, pjaustom ir dedam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
prieš 24 minutes , dzipas pranešimas:

Tema apie srutvezius - klausimas apie laistyma. Melziamu karviu srutos - laistant su slangoms ant kvieciu pavasary - nudegis ar ne? Legalu ar ne? Klausimas man paciam neaktualus, bet yra kas domisi ir su kompu nelabai bendrauja? Kokie pastebejimai is kolegu?

Laistau ne su srutom, bet su skystu karvių mėšlu. Srutovežis su lėkštėm. Labai nedideli apdeginimai yra. Esu laistęs ir vieną kartą ir du kartus su 3-4 savaičių tarpu.  Su skystu mėšlu tokia problema, kad patys augalo lapai apkimba mėšlu ir dėl to biški stresuoja, nes blogiau gauna saulės. Reikia stengtis laistyti, kai prieš lietų.   Su srutom kaip ir geriau būtų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , DDobilas pranešimas:

Laistau ne su srutom, bet su skystu karvių mėšlu. Srutovežis su lėkštėm. Labai nedideli apdeginimai yra. Esu laistęs ir vieną kartą ir du kartus su 3-4 savaičių tarpu.  Su skystu mėšlu tokia problema, kad patys augalo lapai apkimba mėšlu ir dėl to biški stresuoja, nes blogiau gauna saulės. Reikia stengtis laistyti, kai prieš lietų.   Su srutom kaip ir geriau būtų. 

Jo ne taip issireiskiau - skystas meslas, man kaip tirsto meslo "gamintojui" savokos painiojasi. Kaip supratau su slangom ir lekstem- t.y. su iterpimu, bet jei tik su slangom ant virsaus? O realiai legalu neiterpti? Cia tarp musu... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dzipas pranešimas:

Jo ne taip issireiskiau - skystas meslas, man kaip tirsto meslo "gamintojui" savokos painiojasi. Kaip supratau su slangom ir lekstem- t.y. su iterpimu, bet jei tik su slangom ant virsaus? O realiai legalu neiterpti? Cia tarp musu... 

Jei ant pievos vegetuojančios neįterpiant legalu, tai ir ant kviečių taip pat. Esam laistę ir su lėkštute, išpurškiant, tai tikrai nudeginimų nėra ko bijoti. Didesnė problema išmindymai jei srutovežio ir purkštuvo pločiai nesutampa, bet kaip ir su barstykle važiuojant pirmu trešimu kur pamynus, taip ir su tuo srutovežiu jei anksti pavasary, atsigauna. Svarbu yra ką pilti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, dzipas pranešimas:

Jo ne taip issireiskiau - skystas meslas, man kaip tirsto meslo "gamintojui" savokos painiojasi. Kaip supratau su slangom ir lekstem- t.y. su iterpimu, bet jei tik su slangom ant virsaus? O realiai legalu neiterpti? Cia tarp musu... 

Legalu jei tai darai ant pasėlių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...