Jump to content

gal jau laikas?


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 59
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nu sutinku, kad rizika, bet pasakyk man, pasejau kviecius zieminius po vasarinio rapso, aisku pridygo rapso, ir kad ir kaip keista nenusale tas rapsas po sitokios zimos, tai sakau, gal reiktu bandyt, blemba baisu, bet gal...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rapso set tikrai nepaterciau, per dauk rizikinga. Miezius , kvieciukus galima. Juos kad ir uzsniks jie nebijo, Yra buve, kad uzsnigdavo, bet diena kita ir nutirpsta ir viskas normaliai.

Šiemet net ir nežinai ka dariti. Žeme jau liktai tuoj bus per sausa, o iš kitos puses dar atrodo kad truputi per anksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sutinku, kad rizika, bet pasakyk man, pasejau kviecius zieminius po vasarinio rapso, aisku pridygo rapso, ir kad ir kaip keista nenusale tas rapsas po sitokios zimos, tai sakau, gal reiktu bandyt, blemba baisu, bet gal...

Tai pas jumis reiškias žiemos nebuvo visiškai. O pas mus kvietrugiai kur ankščiau sėti buvo tai pašuto, o vėliau sėti pašalo. Bet pakapčius tai matyti naujos šaknys iš kelmo. Gal atsigaus? Beje tam pačiam lauke kur buvo sėta pietų šiaurės kryptim, jie išsilaikė geriau nei kur sėta vakarų rytų kryptim. O dėl pavasario darbų tai pernai juk gegužės pradžioj sėją baigėm, o kai kas sėjo iki 21d ir nieko, užaugo. Taip kad nereikia karščiuotis. Manau kad dar bus ir lietaus ir šalčio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rytoj važiuoju nutraukiu akėčiom,beriu trąšas,kultivuoju ir šeštadienį sėju miežius.Dirva jau subrendus,manau nėra ko laukt.Jeigu bus sausas pavasaris kaip pernai,vėliau pasėjus gali būt liūdnas vaizdelis.Esu sėjas ir kovo mėnesį,baigiant sėti pradėjo snigt,nieko nepakenkė,miežiai buvo gražesni už pasėtus vėliau.Rapsui nuakėsiu ir dar truputį palauksiu,nors ir neaišku ar verta.O akėt mano nuomone tai jau verkiant reikia,bent kažkiek drėgmės išsisaugos.O gal aš blogai mastau?Tada sukoliokit mane,tik argumentuotai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau matet ir pjaunanti kazka jau nauja derliu? Cia jei tokiais tempais eis ir toliau forume tai uz menesio ir zieminius jau sesim. Pasakos. Ko ten lyst i dar salta zeme. Kas is to kad pasesi visvien grudas gules ir lauks kol truputi silciau bus. As bent jau po velyku sesiu, dirbt zeme sejai tai gal dar ir suprasciau kad jau kaip ir laikas pradet arba zieminius trest bet set tai dar ne. Cia grinai mano nuomone jei kam nepatinka prasau neuzmetyt akmenim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar pasėjau 1ha kviečių šiandien miežių avižų mišinį. Sėjau tik moliuose nes kitur dar šiek tiek šlapia. Kiek turiu patirties ankstyva sėja geriau už sėją gegužės mėnesį. Buna arba per sausa ir niekas nedygsta arba per šlapia išdirbi žemę ir pradeda lyti nespėji pasėt, pirmadienį dirbsiu ir kitus laukus nes ankstyva sėja niekada nenuvylė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokia psichozė dabar prasidėjo su tuo sėjimu. Pasižiūrėkit į kalendorių ir praeis noras. Čia ne Vokietija, kad kovą sėt. Kitą savaitę atšals, krituliai, o po velykų kai prasišvies tai jau bus galima pradėt judėt. Labai džiaugiuos, kad nepylėm daug azoto ant žieminių, nes per tuos šalčius jis nueis velniop.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...