Jump to content

gal jau laikas?


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 59
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tresiau dirvas siandien nauajai sejai, tai niekur nebuvo kad su beleriu neisvaziuotum, o kur molis tai jau per sausa, reik seti, nieko nebus geriau

ka seti, as siandien zieminius tresdamas sugebejau belorusa uzklimpdint, teko varyti dzondyriu, kad istrauktu. apie seja dar negalvojam, po savaitgalio reiks tik sekla valyt, beicuot pradet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
pirmus miezius pasejau balandzio trecia diena, sianadien devyniolikta, eilutes vos vos.... siaip saltokoka, na bet supuvusio neradau nei vieno, tikiosi, kad viskas bus gerai

tai velniam taip anksti sejai, jei per tiek laiko tik isdyge matosi, as tai dar mieziu paseti nespejau lyti pradejo, bet gal jau padoriau atsils po lietaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano traktorius kaip jauna mergaite, niekada nezinai kada gausi kada ne :D , tad geriau pradeti prasyti is anksto, kad neliktu nieko nepeses, va jei tureciau patikima monstra tai i batus nedeciau

KOKĮ traktorėlį turi? O dėl pasėlių nesijaudink viskas gerai bus tu jau kulsi o kiti dar dairysis į dangų drebins kinkas kad neužlytų. ir tuos miežius nusikulsi pirma žieminių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu fortshtrita su smd 22 varikliu zodziu jegos apie 150 ag, o sankaba paskaiciuota ant 100... tad vargstu, na turiu dar ir mtz 1025, bet tas mano sejalkos neveza, tad ir pradedu seti kai tik vos sniegas nutirpsta, va siandien baigiu seti rapsa, liko vos 6 ha :D atlaike mano monstras dar viena seja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo anksciau pasesi, tuo anksciau turesi, aisq, nereik ant salciu uzset, nors siemet tai visko gali tiketis, pernai balandzio 18 dar ledai plaukiojo visur siemet jau kovo 16 nebuvo nieko, taip kad galima tiketis stipriu salnu siemet... aisq javam salnos taj netiek kenksmingos kaip bulvem ar kopustam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas pas mus į foršritą buvo įkišęs smulkintuvo variklį tai irgi traktorius byrėjo. Vienu žodžiu jei gamyklos paskaičiuota kad variklis turi būti tiek a. j. tai jis ir turi toks būti ir nėra reikalo išrasdinėt dviratį. Na jei tik 6 ha liko tai pasėsi ir tuos , o toliau žiūrėk keisk traktorių vakarietišku. Aš irgi vargau kai turėjau MTZ, o dabar turiu Internacionalą, visai kitas reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na fortshtritas butu nieko, siaip skutimui viskas ok, bet va kai seju tai reikalingas darbinis frezai,kad ji ijungti reikia sustori, zodziu isminti sankaba, dar kol apsisuki, nes visi keturi dubliai stovi, tai labai nemanevringas, kai ijungus freza reikia pradeti vaziuoti tai labai sunkiai pradeda kol freza sulenda, va taip po biski ir susvyla sankaba,zodziu geras ten kur nereikia darbinio. o siaip ruosiuosi strukturiniams , tikiuosi, kad isigysiu nauja, dabar kazkaip isleisti pinigus manyc nerentabilu :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Vienas pas mus į foršritą buvo įkišęs smulkintuvo variklį tai irgi traktorius byrėjo. Vienu žodžiu jei gamyklos paskaičiuota kad variklis turi būti tiek a. j. tai jis ir turi toks būti ir nėra reikalo išrasdinėt dviratį. Na jei tik 6 ha liko tai pasėsi ir tuos , o toliau žiūrėk keisk traktorių vakarietišku. Aš irgi vargau kai turėjau MTZ, o dabar turiu Internacionalą, visai kitas reikalas.

koki internacionala turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas pas mus į foršritą buvo įkišęs smulkintuvo variklį tai irgi traktorius byrėjo. Vienu žodžiu jei gamyklos paskaičiuota kad variklis turi būti tiek a. j. tai jis ir turi toks būti ir nėra reikalo išrasdinėt dviratį. Na jei tik 6 ha liko tai pasėsi ir tuos , o toliau žiūrėk keisk traktorių vakarietišku. Aš irgi vargau kai turėjau MTZ, o dabar turiu Internacionalą, visai kitas reikalas.

koki internacionala turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...