Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

80 balu surenku girdejau ir aš kad labai didelis susidomejimas apskritai visomis paramomis ne vien jaunuju. Bet del balu nera ko nerimaut eina kalbos jei bus poreikis dades dar lešu jaunuju programai.

Pagal naujas priemones nebedadės pinigų, oficialiai buvo skelbta, dabar neberandu informacijos. Jei atsiras pinigų ar perskirstys, tai tik sekančiais  metais pridės, prieš kviečiant į kitų metų programas, kad nebebūtų tuščių vilčių ir lengviau būtų administruojamos paraiškos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal naujas priemones nebedadės pinigų, oficialiai buvo skelbta, dabar neberandu informacijos. Jei atsiras pinigų ar perskirstys, tai tik sekančiais  metais pridės, prieš kviečiant į kitų metų programas, kad nebebūtų tuščių vilčių ir lengviau būtų administruojamos paraiškos

Nežinau bet kiek nma kalbejo kad dabar yra skirta pinigu 400paraisku ir jei bus poreikis 150 prides

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau bet kiek nma kalbejo kad dabar yra skirta pinigu 400paraisku ir jei bus poreikis 150 prides

Pinigų nepridės, bet daugiau paraiškų gal ir patenkins...jei susirinks po tiek pat balų, išdalins suma...tarkim 100,90 pakanka pilnai po 50 ar 60 000 eur (žiūrint koks ūkis), o sakykim 80 surinkusiems visiems nebepakaks, tai likusią sumą (patenkinus 100 ir 90 surinkusių) padalins iš norinčiųjų kiekio, sakykim liks surinkusiems po 80 balų, po 35 000 eur. klaus ar sutiks prisimokėti iš savų tuos 15 000eur., jei ne, atmeta paraišką...

 

Tuo atveju, kai tinkamų finansuoti paramos paraiškų prašoma paramos suma viršija žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintą skirti Programos priemonės paramos sumą, parama, suderinus su VI, gali būti proporcingai mažinama visiems vienodą atrankos kriterijų balą surinkusiems tinkamiems gauti paramą pareiškėjams. Mokėjimo agentūra apie tai informuoja pareiškėją ir suderina su juo, ar jis sutinka visa apimtimi įgyvendinti projektą su mažesne paramos suma ir skirti didesnę nuosavų lėšų sumą projektui įgyvendinti. Pareiškėjui nesutikus (ar per nurodytą laiką nepateikus atsakymo) su paramos sumos sumažinimu, paramos paraiška atmetama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pinigų nepridės, bet daugiau paraiškų gal ir patenkins...jei susirinks po tiek pat balų, išdalins suma...tarkim 100,90 pakanka pilnai po 50 ar 60 000 eur (žiūrint koks ūkis), o sakykim 80 surinkusiems visiems nebepakaks, tai likusią sumą (patenkinus 100 ir 90 surinkusių) padalins iš norinčiųjų kiekio, sakykim liks surinkusiems po 80 balų, po 35 000 eur. klaus ar sutiks prisimokėti iš savų tuos 15 000eur., jei ne, atmeta paraišką...

na dar negirdejau tokio skaičiavimo jei tvirtina tai normaliai visa parama o nemeto po laseli visiem...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip aš negalvoju, jog čia visi visi bus gyvulininkai su žemės ūkio aukštaisiais ir žemes turintys nederlingose vietovėse ir ką tik valdas įregistravę iš savo nuosavos, 5ha žemės.. Man kaip tik atrodo, jog 100-90 surinks nedidelė dalis, o kuo balai bus žemesni, tuo daugiau paraiškų pateiktų bus, tad manau visi iki 80 tikrai "saugūs", saugūs turėtų būt ir su ~70, o va jaus ties 60 kils didžioji kova ir turėtų tai būti +- riba, kurie dar gaus. Per daug pesimistikšai piešiat spalvas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip aš negalvoju, jog čia visi visi bus gyvulininkai su žemės ūkio aukštaisiais ir žemes turintys nederlingose vietovėse ir ką tik valdas įregistravę iš savo nuosavos, 5ha žemės.. Man kaip tik atrodo, jog 100-90 surinks nedidelė dalis, o kuo balai bus žemesni, tuo daugiau paraiškų pateiktų bus, tad manau visi iki 80 tikrai "saugūs", saugūs turėtų būt ir su ~70, o va jaus ties 60 kils didžioji kova ir turėtų tai būti +- riba, kurie dar gaus. Per daug pesimistikšai piešiat spalvas :)

Va va ir man ta pati sako plano rengejas kad su 80balu nera ko nervintis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip aš negalvoju, jog čia visi visi bus gyvulininkai su žemės ūkio aukštaisiais ir žemes turintys nederlingose vietovėse ir ką tik valdas įregistravę iš savo nuosavos, 5ha žemės.. Man kaip tik atrodo, jog 100-90 surinks nedidelė dalis, o kuo balai bus žemesni, tuo daugiau paraiškų pateiktų bus, tad manau visi iki 80 tikrai "saugūs", saugūs turėtų būt ir su ~70, o va jaus ties 60 kils didžioji kova ir turėtų tai būti +- riba, kurie dar gaus. Per daug pesimistikšai piešiat spalvas :)

Aš kaip pavyzdį pavartojau 80, o kaip bus niekas nepasakys, tik laikas parodys :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

o kas nors galetu patarti ar isvis verta imti parama del visu isipareigojimu.. nes esu zalias su sitom paramom..gal kas jau buvo susidures.galetu patarti

 

Jei tu bet kokiu atveju planuoji kažką įsigyti, plėstis ar kitaip investuoti savas lėšas, kurias gali pakeisti paramos pinigais- tai aišku verta. Jeigu dabar nėra taip, jog esi suplanavęs ką reiktų būtinai pirkti bet kokiu atveju, tačiau kažką nusipirkęs tu sau žymiai palengvintum darbus ir tikrai praverstų tai, tai tada reikėtų gerai viską apgalvoti ir tikriausiai vertėtų. Bet jeigu nori paimti paramą, o tada jau sugalvosi, ko tau reikia- nemanau, kad verta, visgi nėra čia viskas taip gražu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, niekas šiaip sau 50-60k € neatiduoda ;) Tad tik tau spręsti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai nesu zalias ukije seju grudus turiu pora galviju sodinu nemazai bulviu... pagrindine investicija is paramos pinigu butu technikos nusipirkimas kuri palengvintu darbus nes su t-40 netas darbas.... tik ne pats deklaruoju o motina

Tai parama praverstų, tik turi nepamiršti, jog bandymas bus tik vienas, tad turi gerai apmąstyti ir pasiruošti, nes po to tik į modernizavimą pavyktų eiti, o ten reikia bent 2-3 įdirbį padaryt, kad daugumą taškų susirinktum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu pastebi kokia data dabar yra? Nera paprasta su zemes dokumentais tvarkytis,nera taip kad siandien uzsakiau pazyma rytoj jau ji pas mane,cia reikia daug anksciau galvot,o ne siandien sugalvojau siekt paramos,rytoj jau saskaitoje pinigai ;D

suprantu delto ir siemet neeinu prasyti paramos.. juk dabar zemes tvarkymas vyksta iki puses metu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...