Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

Teko pernai paveluoti su kvieciuku seja. Apie geguzes 4 berods sejau ar 5. Na bet zodziu, derliaus saskaita buvo baisi. ir susidejo viskas i tai. sausra ziauri . CCC purskiau dar sustresinau, tai vos 3.4 isejo. Tad nusprendziau seja baigti iki 20 balandzio mazdaug ir pirmiausia setui kvieciukus, o ne daryti klaida ir kisti miezius pirma(kadangi spejami paseti z.rapsai po ju)... Maniskiai Triso seti balandzio 15 jau sudyge. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko pernai paveluoti su kvieciuku seja. Apie geguzes 4 berods sejau ar 5. Na bet zodziu, derliaus saskaita buvo baisi. ir susidejo viskas i tai. sausra ziauri . CCC purskiau dar sustresinau, tai vos 3.4 isejo. Tad nusprendziau seja baigti iki 20 balandzio mazdaug ir pirmiausia setui kvieciukus, o ne daryti klaida ir kisti miezius pirma(kadangi spejami paseti z.rapsai po ju)... Maniskiai Triso seti balandzio 15 jau sudyge. 

 

Nesuprantu kaip čia tau tokiu oru taip greitai sudygo. :icon-rolleyes:

Arba pas jus klimatas visai kitas pajūry, arba sėji 1 cm gyliu.

Mano sėti balandžio 10 d. ir iki sudygimo dar trūksta keleto dienų. Tas pats ir su žirniais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kaip čia tau tokiu oru taip greitai sudygo. :icon-rolleyes:

Arba pas jus klimatas visai kitas pajūry, arba sėji 1 cm gyliu.

Mano sėti balandžio 10 d. ir iki sudygimo dar trūksta keleto dienų. Tas pats ir su žirniais.

Tai kad visas dienas iki siol buvo plius 12 vidutiniskai. ko jiems nedykti kai nakti silto lietucio gauna ? Pas jus ten salta ir lyja. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kaip čia tau tokiu oru taip greitai sudygo. :icon-rolleyes:

Arba pas jus klimatas visai kitas pajūry, arba sėji 1 cm gyliu.

Mano sėti balandžio 10 d. ir iki sudygimo dar trūksta keleto dienų. Tas pats ir su žirniais.

pas mane ir sudyge, seta bal 10d. Ir pas visus aplink mane kurie panasiu laiku pasejo,,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko daug metų važiuoti su auto į Slovakiją poilsiauti. Išvažiuodavau pas mus kviečiai žieminiai dar žali, o pas lenkus apie Krokuvą jau kuldavo. Tai ir Lietuva matyt nėra tokia maža kaip kad atrodo. Tie 200 km į pietus, ar už 300 km pajūry jau visai kiti orai. Šiaip esant dabartiniams orams, manau žemaitija tampa geriausia vieta žieminių auginimui, nes dėl jūros įtakos labai mažai šansų žieminių nušalimui. Jūra geras klimato lygintuvas, žiemą šildo, vasarą vėsina kai perkaršta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziureciau kaip jus tuos zieminius augintumet kai -18 ir be sniego su vejeliu tame pajuryje. krituliu siemet isvis neturejom ziema. Visi krituliai trigubom dozem i siaulius, joniski, radviliski isvaziavo.  ko pasekoje is rudens jau sausra buvo, ziema sausa arimai pustomi,  pavasari sausa, dabar aciu dievui palija tai pakanka dregmes, bet zieminiai tokie slabakai.... dziaugsiuos jai po 4t iskris. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...