Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

  • po 9 mėnesių...

kekviena pavasari pajute zemes suksma krutinej imam sirgti viduriavimu :).  arba toks vaizdas kad musu galvose globalinis atsilimas daug didesnis nei gamtoje :)

zinoma galima bandyti viska tik turesime didesne rizika. dienos trumpos, saule aukstai nekyla o po netiketu krituliu su tokia temperatura gruda greiciau supudysi, negana to, niekas negali pasakyti kad jau ir salnu nebebus. as renkuosi rizika su mazesne tikimybe susimauti, bet neatkalbineju ir tu kurie nori adrenalino ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zeme sausa, razieninis laukas yra labai zvyringas, but gerai paseti eksperimento delei. Pernai kvieciai seti kovo 22 dave rekordini derliu, o veliau seti labiau stresavo nuo salnu. Dabar pasejus, kol sudygs, salnos baigsis :) Doncai, viduriavimas man ne prie sirdies, bet pabandyti kazka megstu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zeme sausa, razieninis laukas yra labai zvyringas, but gerai paseti eksperimento delei. Pernai kvieciai seti kovo 22 dave rekordini derliu, o veliau seti labiau stresavo nuo salnu. Dabar pasejus, kol sudygs, salnos baigsis :) Doncai, viduriavimas man ne prie sirdies, bet pabandyti kazka megstu ;)

bandymus uzskaitau, prie to pacio pabandyk zirnius jei sausa, pas juos ner biologonio laikrodzio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  Aš nesakau , kad reikia sėti , sakau,jeigu žemė sausa sėkla dėl šalčio nežus , sudygs ir įsišaknys geriau negu pagal terminą pasėtos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  Aš nesakau , kad reikia sėti , sakau,jeigu žemė sausa sėkla dėl šalčio nežus , sudygs ir įsišaknys geriau negu pagal terminą pasėtos.

Niekas ten nedygs prie tokių temperatūrų dirvos. Kas kad oras apie 10 šilumos, bet naktim šaltis ir dirva apie 0. Nemaža dalis tų sėklų ir supūti dar gali. Kad kažkam pernai pasisekė, tai tik dėl to kad susiklostė pavasaris palankiai. Pats esu bandęs kažkada panašiai sėti net su apsnigimu gavos, bet kiti kvietukai po kelių savaičių sėti greičiau sudygo už tuos kur anksti pasėta ir geresni buvo. Čia kaip kolegos minėjo extrymas tokiu metu sėti, rizikos daugiau nei galimos naudos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drapoxai, kokia dirvos temperatura siuo metu? Gal dar pasalo yra? :D As va dabar specialiai pamatavau prie namu pavesyje ir ant pieveles 10cm gylyje 4.3 laipsnio silumos, pavirsiuje plius 6, oro temperatura plius 7. As jokiais budais nesiulau visiems pulti seti, bet jus pries priestaraudami pirma isitikinkite tuo ka snekate ;) Aisku salnu dar bus, bet juk nelaukiam birzelio kol jos pasibaigs ir sejam daug anksciau ar ne ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drapoxai, kokia dirvos temperatura siuo metu? Gal dar pasalo yra? :D As va dabar specialiai pamatavau prie namu pavesyje ir ant pieveles 10cm gylyje 4.3 laipsnio silumos, pavirsiuje plius 6, oro temperatura plius 7. As jokiais budais nesiulau visiems pulti seti, bet jus pries priestaraudami pirma isitikinkite tuo ka snekate ;) Aisku salnu dar bus, bet juk nelaukiam birzelio kol jos pasibaigs ir sejam daug anksciau ar ne ?

priesmelio dirvos tikrai jau pakankamo sausumo. Pas mum kolega irgi pernai anksti labai sėjo ir teigė kūlęs rekordini derlių, (atrodė labai gražiai), panašiu laiku kaip uk.algis; tai dabar jau šiandien sutimes sake vėl pasės 100ha neuzilgo. Kadangi pašalo išvis nebuvo šiemet. O pernai ir pašalas buvo... :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pamatavau siandien

15cm gylyje 6 laipsniai

5cm gylyje 8 laipsniai

dirva rodo kad slapia.

ir su PH reiktu jau reikalus tvarkyti.

DSC_1201.jpg

DSC_1202.jpg

DSC_1203.jpg

Ar čia tavo tas prietaisas sukalibruotas gerai dėl rūgštumo, nes kažkaip labai jau rūgšti dirva pas tave. Pas mane tik durpynuos toks rūgštumas yra.

O dėl temperatūros, jo kyla temperatūra dirvos ir dėl experimentinių sėjimų sutinku, kad bandyti galima, bet aplamai rizika dar didelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...