Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

Na chebryte, kaip salietravimo rezultatai, jau savaitė praėjo, gal matosi rezultatai, gal sniegas jau pažaliavo :icon-wink: . Nes pas mus per dvi dienas dar 15 cm storis padidėjo, o šalčio irgi dar ne per daug tik -17 šiandien rodė.

Gal pradėt valkiuot tą sniegą :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: tikriausiai jau planuoja antra tresima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nevietoj tas sarkazmas, ne vietoj, kas nerizikuoja tas sampano negeria, galbut si kart rizika nepasiteisino ir tai tik galbut, taip kad bukim santuresni

O aš manau, kad kaip tik vietoj ironija. Ir ne tik ironijos reiktų, bet ir riebesnių paprotinimų, bet tiek jau to, ne mano gi trąšos. Manau, kad tokie tręšimai gaunasi iš mūsų to lietuviško pavydo, kaip kažką padaryti anksčiau nei kaimynas. Kas met vis gaunas anksčiau ir anksčiau, kol pradės kai kas ir per kalėdas azotą berti. Nesvarbu kad apsikvailina žmogus, svarbu pirmas. Net šypsenėlių nebedėjau, nes visai nejuokinga. Iš didelio rašto išėjo iš krašto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet įdomu ar matėt kas mūsu kraštuos žeme dulka žinoma nuo pašalimo :lol: o sniego tai tiktais pakėles ir bėra bet diena šildo nakti šaldo

Tai gal tada dar kartą, jau gal milijoninį, sugrįžtam prie elementoriaus, kada augalui reikia azoto ir prie kokios temperatūros?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemaciau, bet kai pasalo sitiek tera tai ta salietra labai graziai diena patirpsta ir po truputi geriasi i grunta, mano galva del issiplovimo astilus nereiktu pergyventi, nes ąpie 15 cm gylyje jau ir sliekai knibzda, zeme gyva, nesuledejus, tad trasos nepabegs, aisku nezinau kokia tai doze ir pats to nedaryciau, bet teisti irgi neskubu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemaciau, bet kai pasalo sitiek tera tai ta salietra labai graziai diena patirpsta ir po truputi geriasi i grunta, mano galva del issiplovimo astilus nereiktu pergyventi, nes ąpie 15 cm gylyje jau ir sliekai knibzda, zeme gyva, nesuledejus, tad trasos nepabegs, aisku nezinau kokia tai doze ir pats to nedaryciau, bet teisti irgi neskubu

Rapsam atidave 200 salietros.. skaitau daug, o juolab, kad sniego ner. o ziema dar vis salta. kazin kaip rapsas reaguoja plikas budamas i -10 C... Reiktu su tokiais tresimais palaukti ir bent jau isitikinti, kad tikrai perziemojo ziemkentys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemaciau, bet kai pasalo sitiek tera tai ta salietra labai graziai diena patirpsta ir po truputi geriasi i grunta, mano galva del issiplovimo astilus nereiktu pergyventi, nes ąpie 15 cm gylyje jau ir sliekai knibzda, zeme gyva, nesuledejus, tad trasos nepabegs, aisku nezinau kokia tai doze ir pats to nedaryciau, bet teisti irgi neskubu

Rapsam atidave 200 salietros.. skaitau daug, o juolab, kad sniego ner. o ziema dar vis salta. kazin kaip rapsas reaguoja plikas budamas i -10 C... Reiktu su tokiais tresimais palaukti ir bent jau isitikinti, kad tikrai perziemojo ziemkentys

Pas mus rapsas jau matė vat prieš porą dienų ir -15 su vėju ... O sniego tik grioviuose labai paieškojus galima rasti ... :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...