Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

Kas runkeliu nepasodino, tai chana jau. kol pradzius tai ir guguze pabels. Nuostoliai laukia nemazi.

Faktas. Na bet ir tie pasisėjusieji su nerimu žiūri į pasėlį, visgi ne keli lašai iškrito, nors galvoju dar dauguma nesėję, bent jau Marijampolės zonos augintojai. Vėliausiai tekę gegužės pirmąją pasisėt, šita mintis ir guodžia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jau pavasaris isskirtinis pas mane viens megino seti ir tiek o kiek ten jis pasejo kaip ta dirva ten tai nezinau nes dirvai kiek itariu negerai tas minimas kai ji dregna. ziemkencius jau uzpuole zoles gan daug ner kada purkst o jau ir bamblet pradeje. seip pernai teko sete geguzes 11 ir pas mane danai tuo metu sejo vasarinius kviecius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai nematau didelės problemos savaite vėliau pasėt, o be to ir žieminiams geriau kai drėgmės daugiau, negu sausra :eusa-naughty:

Kaip jau uk.Algis sake- anksti keles nesigailesi. Pabandyk koki purskima savaite veliau padaryt pvz nuo spragiu rapse, manau nereikia kalbet apie pasekmes, tai ir su seja tas pats tik tiek, kad to skirtumo negali lengvai pamatyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas runkeliu nepasodino, tai chana jau. kol pradzius tai ir guguze pabels. Nuostoliai laukia nemazi.

Faktas. Na bet ir tie pasisėjusieji su nerimu žiūri į pasėlį, visgi ne keli lašai iškrito, nors galvoju dar dauguma nesėję, bent jau Marijampolės zonos augintojai. Vėliausiai tekę gegužės pirmąją pasisėt, šita mintis ir guodžia :)

Pas mus tinkamiausias laikas buvo po velyku siems darbams iki pat sekmadienio kito. Ir kas norejo tas pasejo runkelius ir ne tik. Koki 50 ha galima per 2 d paset. Nemanau kad lietus kenkia, kaip tik tolygiau ir greiciau jie sudyks. ne taip kaip pernai pakalnej zaliuoja ant kalno plika.

Skaiciau kad v. kvieciu seja uzdelsus 5 d. ju derlius krinta iki 1.5 t/ha. Nes nespeja susikrumyt buna silpnesni ir pan. Buvo rasyta kad juos reikia set iki bal 25 d. Jei paseji geg 1 d. tada tas nepriedas atsiranda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...