Jump to content

traktoriai MTRONS


Recommended Posts

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 1 mėnesio...

na kagi kolegos, pasidalinsiu savo nuomone. sendiena buvau parodoj ir atidziai apziurejau situos pietu korejos LS traktoriukus,i pries tai buvau labai skeptiskos nuomones apie juos. Bet savo nuomone kardinaliai pakeiciau, traktoriukas isties gerai ir kokybiskai sudetas Ls yra mazdaug Nh brolis, dar parodoj buvo ir kitos korejieciu kompanijos pavadinimu TYM, kazkas panasaus i LS, bet ten montuojami Perkins varikliai. Mano galva jei tektu rinktis tarp Belarus ir LS vianareiksmiskai pasirinkciau LS arba TYM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joa paraminiai as jau gavu visus popierius sertifikata ir kebula nr. Net knyga jau visa perskaiciau kuria dave simtinukui. Priekinis tiltas mana galva gerai sudetas nes stovi ant guoliu. O ne ant yvoriu.

Ne apie guolius ir yvores kalbejau, bet man dideliu klausimu kyla pats perdavimas i varoma rata (bartavyka) kazkaip eina veleneliai ir dantraciai idomiai :eusa-think: , visai kitaip negu su planitariniu mechanizmu. Pvz, i paprasta balkini eina nuo centrinio diferincialo velenelis, krizme, ir planitarinis mechanizmas, (tipo taip ---I) o cia kazkas panazaus y Z raide gaunasi. Tai vat ar neluzines to tilto veleneliai ir dantraciai kai darbui bus pakinkytas frontalinis :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...