Jump to content

traktoriai MTRONS


Recommended Posts

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

ir kokia kaina su frontaliniu to LS100 plius?

kaušas ,hidroakumuliatorius.. 110t be pvm.

o kaip su detalemis tu korejietisku visu?

nebus kad detale mazai kainuos o jos parsiuntimas is azijos kainuos arba didelius pinigus arba reikes laukti menesi? nes lektuvu bus labai brangu o kol laivais pasieks tai oooo kiek reikes laukt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kokia kaina su frontaliniu to LS100 plius?

kaušas ,hidroakumuliatorius.. 110t be pvm.

o kaip su detalemis tu korejietisku visu?

nebus kad detale mazai kainuos o jos parsiuntimas is azijos kainuos arba didelius pinigus arba reikes laukti menesi? nes lektuvu bus labai brangu o kol laivais pasieks tai oooo kiek reikes laukt

priekinis tiltas Carraro..hidraulika Boch..variklis Iveco..del dėžės tiksliai nezinau deklaruoja kad vokiška kazkokia.. nedaug ten toks elektronikos nebus kam labai oziuotis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mačiau akcija buvo už 95 šimtinis be frontalinio atrodo ir agrokoncernas pradėjo jais prekiauti aš irgi manau vietoi mtz šitą imti

agrokoncernas per horomechanika prekiauja..vadyba horo taip sakė ..nežinau kaip ten yra bet horomechanika vieninteliai atstovai..taip jeigu jį lyginant su mtz tai manau LS pranašesnis..o sukitais :eusa-think::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mačiau akcija buvo už 95 šimtinis be frontalinio atrodo ir agrokoncernas pradėjo jais prekiauti aš irgi manau vietoi mtz šitą imti

agrokoncernas per horomechanika prekiauja..vadyba horo taip sakė ..nežinau kaip ten yra bet horomechanika vieninteliai atstovai..taip jeigu jį lyginant su mtz tai manau LS pranašesnis..o sukitais :eusa-think::D

Kuom pranasesnis..... Jei lyginant techninius duomenis tai uz mtz gaunasi , baze ratu trumpesne, svoris mazesnis, keliamoji galia mazesne tik tai, kad jau kokybiskesnis gal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mačiau akcija buvo už 95 šimtinis be frontalinio atrodo ir agrokoncernas pradėjo jais prekiauti aš irgi manau vietoi mtz šitą imti

agrokoncernas per horomechanika prekiauja..vadyba horo taip sakė ..nežinau kaip ten yra bet horomechanika vieninteliai atstovai..taip jeigu jį lyginant su mtz tai manau LS pranašesnis..o sukitais :eusa-think::D

Kuom pranasesnis..... Jei lyginant techninius duomenis tai uz mtz gaunasi , baze ratu trumpesne, svoris mazesnis, keliamoji galia mazesne tik tai, kad jau kokybiskesnis gal.

elektrohidraulinis reversas..daugiau pavarų..pavarų 'puselės'..garso izoliaciaja geresnė..kondikas..taip bazė trumpesne bet ir manevringesnis už mtz žymiai..trešti,purkšti ,krauti, transporte toks pats tas.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

elektrohidraulinis reversas..daugiau pavarų..pavarų 'puselės'..garso izoliaciaja geresnė..kondikas..taip bazė trumpesne bet ir manevringesnis už mtz žymiai..trešti,purkšti ,krauti, transporte toks pats tas.. :eusa-think:

Gerai pagalvok ar tikrai konkrečiai tokio traktoriaus reik nes moki piniga kaip už 100aj traktoriu bet realiai gauni t-40 ir mtz-82 hibrida, pasvarstyk pats, 100aj traktoriukas su papyldomais svoriais nesveria nei 3,5 tonu, keliamoji galia nesiekia 2,5 tonu, baze trumpa, kyla klausimas ka su juo realiai galėsi daryt, vartoma pluga 3 vagu jam be šansu pakelt, belieka tik paprastas plugas, koki kultivatoriuka 4 metru šimto aj traktoriui lyg ir nieko butu traukti bet klausimas ar pakels tas žiogas toki padarga, Trešti tai vel užsipylus puse tonos nežinau ar ekonomiška lakstyt po lauka su 100aj traktorium, transporte vėl pasižiuri belarusas kuris sveria 0,5 tonos daugiau i koki kalna žvyrkeliu tempdamas kokias 9 tonas kviečiu jau buksuodamas varo o šitas dar labiau buksuos nes lengvesnis ir t.t. Mano supratimu tai tas traktorius gali atlikti darbus kaip 60-70aj traktoriukas o 100aj traktorius turetu sverti bent 4 tonas ir keliamoji galia ant šlaunu bent 4000kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Susidomejau LS traktoriumi 50Aj. Gal kas is dalyvavusiu diskusijoje turit jau isigija LS traktoriu. (AJ nesvarbu). Gal galite parasyti savo atsiliepimus apie isigyta traktoriu?

Sveiki

buvau nuvykes pasiziureti LS traktoriaus 50AJ. vizualiai paliko tikrai gera ispudi. i traktoriu sudeta viskas ko reikia ukio darbams. Kabinoje grindys lygios, begiu rankenos tarp koju nesimaiso.pavaros su paletintojais, reversas, darbinis velenas sincruonizuotas su ratais dvi poros hidrauliniu jungciu gale, priekyje isvadai frontalinio krautuvo pajungimui sumontuotas dzoistikas frontalinio valdymui su plaukiojancia padetim. valytuvai langams kondicionierius, automagnetola, garso izolicija ir nebloga. nezinau gerai ar blogai vairui ideta du hidrauliniai cilindrai prie kiekvieno rato. variklis stovi paprastas be jokios elektronikos. padarytas gan rimtai nuo isgirtu markiu nelabai kuo nusileidzia. (svoris, manevringumas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
Sveiki. Susidomejau LS traktoriumi 50Aj. Gal kas is dalyvavusiu diskusijoje turit jau isigija LS traktoriu. (AJ nesvarbu). Gal galite parasyti savo atsiliepimus apie isigyta traktoriu?

Sveiki

buvau nuvykes pasiziureti LS traktoriaus 50AJ. vizualiai paliko tikrai gera ispudi. i traktoriu sudeta viskas ko reikia ukio darbams. Kabinoje grindys lygios, begiu rankenos tarp koju nesimaiso.pavaros su paletintojais, reversas, darbinis velenas sincruonizuotas su ratais dvi poros hidrauliniu jungciu gale, priekyje isvadai frontalinio krautuvo pajungimui sumontuotas dzoistikas frontalinio valdymui su plaukiojancia padetim. valytuvai langams kondicionierius, automagnetola, garso izolicija ir nebloga. nezinau gerai ar blogai vairui ideta du hidrauliniai cilindrai prie kiekvieno rato. variklis stovi paprastas be jokios elektronikos. padarytas gan rimtai nuo isgirtu markiu nelabai kuo nusileidzia. (svoris, manevringumas).

O kokia kaina 50 a.j.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Sveiki,

Planuoju pirkti panašų, tai kiek domėjausi LS R60 (57 AG) - 54 tūkstančiai plius pvm, o LS U50 (47 AG) - 52 tūkstančiai. Kaina panaši, o galia skiriasi net ant 10 AG. Tai R serija galvoju labiau apsimoka ... :icon-eek:

Gal kas turit nusipirkę kokį panašios galios LS Mtron, kažin ar gerai laiko, į ką atkreipti dėmesį prieš perkant ?

memberlist.php?mode=viewprofile&u=12209

Šito žmogaus paklausk, turėtų daug papasakot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasišnekėjau, dar buvau nuvažiaves apžiūrėti. Jau rimtai apsisprendžiau pirkti R60, tikrai kokybiškas ir dar plius 5 metus garantiją duoda. Davė jau įsigijusių telefonus, tai visi likę patenkinti, tik vienas paminėjo, kad šiek tiek svorio kartais trūksta, bet man ne minusas.... dabar dar reiktų mažos puspriekabės, tai vėl paieškose :icon-rolleyes:

post-14578-141521838535_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasišnekėjau, dar buvau nuvažiaves apžiūrėti. Jau rimtai apsisprendžiau pirkti R60, tikrai kokybiškas ir dar plius 5 metus garantiją duoda. Davė jau įsigijusių telefonus, tai visi likę patenkinti, tik vienas paminėjo, kad šiek tiek svorio kartais trūksta, bet man ne minusas.... dabar dar reiktų mažos puspriekabės, tai vėl paieškose :icon-rolleyes:

Tai nereikia toli ieškoti. Toje pačioje Horo mechanikoje yra visokių puspriekabių :lol: PVZ viena iš mažesnių: http://www.horomechanika.lt/produkcija/puspriekabe-palms-trailer-pt350

Reikėjo viską apžiūrėti nuvažiavus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...