Jump to content

MF 7624 ar JD 6210R


Recommended Posts

  • Atsakymai 87
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

domiuosi ir as ateity mf 7624 ysigyt su vario deze,vardine galia 220, max 238ag, tilto ir kabinos amortizacija, priekine pakaba su svoriu ir viena pora hidro, 4x4, oriniai stabdziai, 4 elektrohidraulines poros gale, datatronic kompas, klimatronikas, zodziu pilnas, tik be darbinio priekyje, tai sake 370tk pinigu be PVM.

gal zinot kas kiek JD toks kainuotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat ir turiu senoli MF kuri pakeist reiktu, visada galvojau ir norejau Fendt, ar bent jau JD, kai pradejau kainas ziurinet prie MF patrauke.

Case arba NH kazkaip isvis netraukia, dar Valtra ziurejau tai po kainos deliojimo isvis kazkokia nesamone pasirode. Taip kad liko JD arba MF abieju galimybes panasios , kaina dyyro didesne ant 30 t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat ir turiu senoli MF kuri pakeist reiktu, visada galvojau ir norejau Fendt, ar bent jau JD, kai pradejau kainas ziurinet prie MF patrauke.

Case arba NH kazkaip isvis netraukia, dar Valtra ziurejau tai po kainos deliojimo isvis kazkokia nesamone pasirode. Taip kad liko JD arba MF abieju galimybes panasios , kaina dyyro didesne ant 30 t.

O kokia Valtra ir uz kokia kaina sudeliojo tau? Siaip idomu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ecoshift gerai yra kai greitis 50, ne tik 40. bet jei tiltas amortizuojantis, ir taip bus greitis 50. Aš rinkčiausi su kitokia dėžę, autopower, man autoqauds nepatinka vien dėl mažai pusbėgių ir jų kartais nepakanka dirbant,ypač sėjant. MF Dyna-VT manau universalesnė ir patogesnė dirbant sunkesnius darbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man mf 7624 irgi patinka, bet tai kiek jis turi istikro tu arkliu? nes jei tik 215 dar gal nevisai tikri tai reiskai bus kaip su nh 7060 213 parasyta bet nesijaucia kazkaip? JD6210r su belaipte deze ir autovairavimu demo su 3 metru Kuno skutiku buvo atvare ta 3 metru skutika sunkiai vilko apie 10 km. visai as juo nusivyliau, bet i ta pati lauka atsivarem nh 7060 su 4 m Rabe skutiku kuri nh trauke apie 12 tada sukeitem sutikus:) JD Kuna 3m 10 Nh kuna 8-9 JD. 4m Rabe jd 14 nh 12. tada JD mano akyse stipriai pakilo:) Bet ta pati 4 m Rabe jd 6930 155aj irgi traukia apie 11-12 km vos ne taip pat kaip nh 7060. tai dabar reikia ir susidestyt viska. jd 6930 su 3m rapidu apie 10 litru dz o nh bandem pirma pavasari apie 11 gavosi vidurkis. Kur det mf per viduri ar galima tiketis kad del adblue turesim euro 2 ir pilsim pigu karbamida del ekologijos. Aisku liek alternatyvos mf ismesti adblue ,o jd isrinkti visus katalizatorius, kaip masinos be ju vaziuoja? reiki iki kovo kaip ir pasirinkti traktoriu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man mf 7624 irgi patinka, bet tai kiek jis turi istikro tu arkliu? nes jei tik 215 dar gal nevisai tikri tai reiskai bus kaip su nh 7060 213 parasyta bet nesijaucia kazkaip? JD6210r su belaipte deze ir autovairavimu demo su 3 metru Kuno skutiku buvo atvare ta 3 metru skutika sunkiai vilko apie 10 km. visai as juo nusivyliau, bet i ta pati lauka atsivarem nh 7060 su 4 m Rabe skutiku kuri nh trauke apie 12 tada sukeitem sutikus:) JD Kuna 3m 10 Nh kuna 8-9 JD. 4m Rabe jd 14 nh 12. tada JD mano akyse stipriai pakilo:) Bet ta pati 4 m Rabe jd 6930 155aj irgi traukia apie 11-12 km vos ne taip pat kaip nh 7060. tai dabar reikia ir susidestyt viska. jd 6930 su 3m rapidu apie 10 litru dz o nh bandem pirma pavasari apie 11 gavosi vidurkis. Kur det mf per viduri ar galima tiketis kad del adblue turesim euro 2 ir pilsim pigu karbamida del ekologijos. Aisku liek alternatyvos mf ismesti adblue ,o jd isrinkti visus katalizatorius, kaip masinos be ju vaziuoja? reiki iki kovo kaip ir pasirinkti traktoriu?

tada pasibandyk ir MF, o del arkliu jei tiksliai pasuk y konekesko ir papasakos viska..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur jūs randat MF vardinę galią parašytą, tai aš niekaip nesuprantu.

Šiaip MF turi tris bazinius komplektacijos lygius, kuriuos tam tikrose ribose galima dar pariebint.

O aš nors ir ne JD fanas, bet šiuo atveju 210 geriau manyčiau. Kabina MF ženkliai prastenė.

7624 vardine/didziausia galia (EC 97/68) 221/235 nors nesu tuo tikras

normalus traktoriai nesigedija vardine parasyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...