Jump to content

MF 7624 ar JD 6210R


Recommended Posts

As tai visuomet pasitikrinu komplektacijas pagal komercini pasiulima. Po to priklausomai koks priemimo perdavimo aktas, paziuri pries pasirasant ar viskas tinka. O daugiau tai ziurek kad butu nesubraizytas, nenumusti kokie veidrodziai ir tiek. Buna kitos firmos padazo pries vezant pas ukininka, tai pazymi tokius bajerius iskarto priemimo perdavimo akte, arba atskiroje sutartyje. Cia taip as darau, kaip kiti nzn. Geras sprendimas! Sekmes dirbant!! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 87
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 5 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki, na va mano MF 7624 jau 100 mth stuktelejo, kolkas patenkintas,, is minusu paminesiu kad valdymas pasirode keistokas, bet pripratus visai nieko, dirbt galima, dar man pasirode viena blogybe, kad po kabina labai daug vietos, ir ten visokio s.... prikrenta, o ten vien laidai ir fiskes, tai reikalauja prieziuros ir valymo, kolkas tiek pastebejimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

porai dienu buvau gaves pabandyt 7624 su dyna vt deze,tai likau tikrai patenkintas,saliarkos ima kaip ir jd 6930,bet nasumas,tai visai kitas,gerai padirbeta su darbinem sviesom,sedyne patogi,sejai tai nepamainoma vt deze,seip traktorius vaziuoja triem rezimais kas labai patiko,sejamaja tampiau vaderstata 4m su trasom plius 2 lyginimo lentos,kroviau pilna iki lubu ir sejau y arta lauka,tai kur lengvesne zeme ten truputely jautesi kad stoja na greitis krinta iki 14 o seip tai liuks,dar kas gerai priekinio tilto blokatoriaus nereikia isjunginet galulauky,suki vaira ir atsiblokuoja,aisku yra ir priverstinis,dar ka pastebejau tai vairas super lengvas,na minusas tik toks kad biski galetu but netoks kratus,bet seip dirbti galima :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai amortizacijos buvo tavo bandytam variante?

jo,amortizuojantis tiltas ir amortizuojanti kabina,dar kas tai truputely kabinos duris reikia stiprokai trenkti kad uzsidarytu,na kuro sanaudos sejant apie 9ltr/ha,kas tikrai atrodo visai padoriai,nors gal koks kitas ir maziau degina,velnias ir zino ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man sanaudos skutant su rubinu 10 ltr/ha, sejant su 4 metru horschu 8 ltr/ha, ariant apie 15 ltr/ha, del duru tai teisybe, reikia siektiek jegos jas uzdarant, del kratumo tai ir man kai pirma diena isvaziavau, pagalvojau kad is kabinos iskrisiu, ir kad is tu amortizaciju jokios naudos, bet patikrinau slegi padangose, o ten 2,5 atmosferos pripusta, sumazinau perpus ir nustojo visas kratymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man sanaudos skutant su rubinu 10 ltr/ha, sejant su 4 metru horschu 8 ltr/ha, ariant apie 15 ltr/ha, del duru tai teisybe, reikia siektiek jegos jas uzdarant, del kratumo tai ir man kai pirma diena isvaziavau, pagalvojau kad is kabinos iskrisiu, ir kad is tu amortizaciju jokios naudos, bet patikrinau slegi padangose, o ten 2,5 atmosferos pripusta, sumazinau perpus ir nustojo visas kratymas.

slegi mazinau ir as palikau apie 1,5 atm,o tai pats gal bandei 6210r?as paprasiau kad duotu pabandyt taip ir nesulaukiau :D o pas tave su vt deze?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...