Jump to content

MF 7624 ar JD 6210R


Recommended Posts

Kur jūs randat MF vardinę galią parašytą, tai aš niekaip nesuprantu.

Šiaip MF turi tris bazinius komplektacijos lygius, kuriuos tam tikrose ribose galima dar pariebint.

O aš nors ir ne JD fanas, bet šiuo atveju 210 geriau manyčiau. Kabina MF ženkliai prastenė.

7624 vardine/didziausia galia (EC 97/68) 221/235 nors nesu tuo tikras

normalus traktoriai nesigedija vardine parasyt :)

Engine Performance

max hp @ 1950 rpm (ISO hp) 215 boost 260, vario dėžei dar kitaip nurodo. Jei laikyt, kad šitas modelis keičia 6499 - tai jo vardinė buvo 215 ISO. Verčiant į EC būtų dar mažesnė. Šiaip čia žinoma sliekų ieškojimas, bet kad gamintojai gudrauja tai faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 87
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

man mf 7624 irgi patinka, bet tai kiek jis turi istikro tu arkliu? nes jei tik 215 dar gal nevisai tikri tai reiskai bus kaip su nh 7060 213 parasyta bet nesijaucia kazkaip? JD6210r su belaipte deze ir autovairavimu demo su 3 metru Kuno skutiku buvo atvare ta 3 metru skutika sunkiai vilko apie 10 km. visai as juo nusivyliau, bet i ta pati lauka atsivarem nh 7060 su 4 m Rabe skutiku kuri nh trauke apie 12 tada sukeitem sutikus:) JD Kuna 3m 10 Nh kuna 8-9 JD. 4m Rabe jd 14 nh 12. tada JD mano akyse stipriai pakilo:) Bet ta pati 4 m Rabe jd 6930 155aj irgi traukia apie 11-12 km vos ne taip pat kaip nh 7060. tai dabar reikia ir susidestyt viska. jd 6930 su 3m rapidu apie 10 litru dz o nh bandem pirma pavasari apie 11 gavosi vidurkis. Kur det mf per viduri ar galima tiketis kad del adblue turesim euro 2 ir pilsim pigu karbamida del ekologijos. Aisku liek alternatyvos mf ismesti adblue ,o jd isrinkti visus katalizatorius, kaip masinos be ju vaziuoja? reiki iki kovo kaip ir pasirinkti traktoriu?

gal niekas nesupyks kad ne visai i tema bet kokie tai skutikai ir kokie darbiniai gyliai kad traktoriai virs 200 Ag tik tiek valioja itempti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia idomiau kai nh t7060 turintis 213ag traukia taip pat kaip jd 6930 su 155ag :eusa-think:

jei jau nori palazdavoti tai lazdavok iki galo tam paciam posme ir dar vienas JD buvo :)

Zadejau darasyt kas per poniai pas gamintojus... :D Nors paciam teko dirbt tai t7060 6 metru horsch terrano velka issisiepes bet kokioj zemej molyje iki 10km/h o daugiau kiek duosi tiek eis :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia idomiau kai nh t7060 turintis 213ag traukia taip pat kaip jd 6930 su 155ag :eusa-think:

jei jau nori palazdavoti tai lazdavok iki galo tam paciam posme ir dar vienas JD buvo :)

Zadejau darasyt kas per poniai pas gamintojus... :D Nors paciam teko dirbt tai t7060 6 metru horsch terrano velka issisiepes bet kokioj zemej molyje iki 10km/h o daugiau kiek duosi tiek eis :eusa-whistle:

Gal galima paklausti koks Terrano? Nes pas save turiu Terrano FX 4, Tai 230AG traktorius 16 -18cm gylyje vos patraukia 9Km/h. :icon-eek: O siaip tai kiek teko dometis yra traukos bandybai daryti MF7624 ir 210R. Tai 210R ale ant 1m toliau nutempe. Abu su belaipsnem transmisijom. O as pats tai uz MF7626 tik su Dina 6 transmisija. Kaskas rase del kabinos, tai taip, sutinku, JD geriau pagaminta, kokybiškiau. Bet del tiek nematau reikalo mokėti daugiau plius MF kuro sanaudos mazesnes. Cia tik mano nuomone, todel prasau nezaibuokite. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...