Jump to content

Orinis garso signalas (triuba) traktoriui


Recommended Posts

Ar turit kas isideja i savo traktoriuka signala kaip furos? Pas mane john deere 6830 pypine kaip dviracio skambucio garsas, tai valant kelius kaime daznai buna, kad zmogus neivaziuoja i kiema ir palieka masina ant kelio, gal ta triubos garsa isgirstu zmogelis troboj budamas, kad masina kartu su sniegu stumu :) idomu ar sunkiai pridedama prie traktoriaus? Ir kokia reiketu pirkti, ar kad duda butu su savo kompresoriumi, ar nuo traktoriaus kompresorio galima pajungt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Labai paprastas reikalas.susirask rusisku sunkvezimiu-traktoriu parduotuve ten buna nebrangiu ir gerai rekianciu dudu .kamazui variklio gesinimo knopke sumontuota grindyse labai jautri ,staigiai paduoda ora kur reikia kai koja uzmini .Nuo tr.baliono atvedi ora iki jos ,isejima i dudas ir turi priemone nepaklusniems gasdinti .tikziurek kad infarkto negautu :eusa-naughty: PS. jeigu jungsi per elektrini voztuva tokio efekto nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidairyk kokioje senoje įmonėje, kur yra senos technikos.ZIL 131 dažnai tokie signalai būdavo ,arba turistiniuose autobusuose,tai už butelį nusipirksi :) . Tie importiniai su savais kompresoriukais tai didelio įspūdžio nepalieka. O šiaip paprasčiausias variantas,vietoje tos pypynės įdėk volginį signalą,nebrangiai galima rasti,o garso turėsi.Jaunystėje buvau tokį ant moco užmetęs tik žemų dažnio (jie ten du statomi,aukštų ir žemų natų :lol: ) tai garselis ohoho,tik geriau rėlę kartu statyti,nes elektros daug valgo,bet nereikės vargti su oro vamzdeliais.

O kiek imi už sniego valymą,seniūnija nori samdyti,o aš neapsisprendžiu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
noreciau paklausti gal kas esate ka gero isigije is oriniu signalu nes pas mane case mxm kaiptik nusprogo signalas ir noretusi konors rimtesnio nes budavo tai toks nabagelis papypini ir kabinoj nelabai girdet suveike ar ne :) aciu uz atsakymus :)

Kad kabinoj nelabai girdisi, tai nereiškia kad blogas signalas, tai reiškia kad sandari kabina. Įsidėsi kokį labai garsų, netyčia pyptelsi, koks dviratininkas išsigandęs ir po ratais gali pakliūti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau paklausti gal kas esate ka gero isigije is oriniu signalu nes pas mane case mxm kaiptik nusprogo signalas ir noretusi konors rimtesnio nes budavo tai toks nabagelis papypini ir kabinoj nelabai girdet suveike ar ne :) aciu uz atsakymus :)

Kad kabinoj nelabai girdisi, tai nereiškia kad blogas signalas, tai reiškia kad sandari kabina. Įsidėsi kokį labai garsų, netyčia pyptelsi, koks dviratininkas išsigandęs ir po ratais gali pakliūti. :)

gerai cia drapox pavarei :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau paklausti gal kas esate ka gero isigije is oriniu signalu nes pas mane case mxm kaiptik nusprogo signalas ir noretusi konors rimtesnio nes budavo tai toks nabagelis papypini ir kabinoj nelabai girdet suveike ar ne :) aciu uz atsakymus :)

Kad kabinoj nelabai girdisi, tai nereiškia kad blogas signalas, tai reiškia kad sandari kabina. Įsidėsi kokį labai garsų, netyčia pyptelsi, koks dviratininkas išsigandęs ir po ratais gali pakliūti. :)

gerai cia drapox pavarei :lol:

tai kabina kad sandari tai gerai bet kad prastai pype jis tai faktas o dbr visai nei pypt nebedaro.tai sakau reiketu konors rimtesnio pvz tokio

:)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...