Jump to content

Amazone UG vs Hardi comander naudotas


Recommended Posts

Kategoriškai teigti, kad hardžio siju kopijavimas blogas negalima, vien tik dabar ant greituju atsimenu, kad hardi purkštuvas gali tureti bent tris skyrtingus siju tipus tai butu EAGLE, PRO ir berods DELTA, idomu kokio tipo agrovizijoje buvo, antras dalykas jeigu agrovizijoje ar dar kokiam pasirodime kažkas nepasiseke tai dar nereiškia, kad purkštuvas blogas, kažkada turejau prikabinama HARDI TZ-2400 ir mano purkštuvo sijos kopijavo labai puikiai, po kažkurio laiko tokius pat purkštuvo modelius TZ-2400 isigijo dar pora kaimynu, bet ju siju konstrukcija buvo kitokia paprastesne ir abieju skirtinga, tai vienas dyrbo tikrai tragiškai, Amazone taip pat geri purkštuvai, pačiam man neteko dyrbti, bet teko pabuvoti ši pavasari su LYTAGRA ju gamykloi vokietijoje tai tikrai preciziškai konstruojama ir renkama technika.

Šiaip tai AMAZONE UX serija reiktu lyginti su HARDI COMANDER, nors čia vel yra niuansu comander gali buti skirtingu modifikaciju pagal gamybos metus. Renkantis padeveta tai reiktu gal žiureti labiau i ju stovi o ne i gamintoja. Taip pat i vadinamus navarotus, kokia talpa, koks sekimas, koks valdymas. kiek reika hidro poru pajungimui, yra ar nera stabžiai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik amazone

hardis po siai diena neismoko purkstuvu daryti

Kas blogai pas Hardi? Man irgi labiau patinka amzone, bet hardi didesnis pasirinkimas.

hardzio sijos prastai kopijuoja, agrovizijoj jei buvai turejai matyt

Tokiu salygu kaip agrovizijoj savo laukuose praktiskai neturiu, su mazesniais nelygumais visi geriau susitvarkytu ir tokio didelio skirtumo nebutu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i ka atkreipti demesi perkant purkstuva:

I technologini greiti kuriuo vaziuodamas spesi susitvarkyti savo laukus

atkreipes demesi i technologini greiti

atkreipi demesi i konstrukcija i sanarius ir rampos svori

i reakcijos greiti i gebejima islaikyti horizontaluma net ir pakrypus platformai

didesniu greiciu megejams rekomenduoju nepirkti purkstuvo be hidro rampos amortizacijos ( teko sutikti ir su pniaumo amortizacija)

perkant nesivadovauti principu jog siemet uzteks, nes paprastai atsiradus normaliam purkstuvui auginimo technologija keiciasi ir kruvis tenantis purkstuvui padideja dvigubai

garantuoju jog tikrai taip atsitiks jei turesi su kuo nasiai ir kokybiskai purksti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kategoriškai teigti, kad hardžio siju kopijavimas blogas negalima, vien tik dabar ant greituju atsimenu, kad hardi purkštuvas gali tureti bent tris skyrtingus siju tipus tai butu EAGLE, PRO ir berods DELTA, idomu kokio tipo agrovizijoje buvo, antras dalykas jeigu agrovizijoje ar dar kokiam pasirodime kažkas nepasiseke tai dar nereiškia, kad purkštuvas blogas, kažkada turejau prikabinama HARDI TZ-2400 ir mano purkštuvo sijos kopijavo labai puikiai, po kažkurio laiko tokius pat purkštuvo modelius TZ-2400 isigijo dar pora kaimynu, bet ju siju konstrukcija buvo kitokia paprastesne ir abieju skirtinga, tai vienas dyrbo tikrai tragiškai, Amazone taip pat geri purkštuvai, pačiam man neteko dyrbti, bet teko pabuvoti ši pavasari su LYTAGRA ju gamykloi vokietijoje tai tikrai preciziškai konstruojama ir renkama technika.

Šiaip tai AMAZONE UX serija reiktu lyginti su HARDI COMANDER, nors čia vel yra niuansu comander gali buti skirtingu modifikaciju pagal gamybos metus. Renkantis padeveta tai reiktu gal žiureti labiau i ju stovi o ne i gamintoja. Taip pat i vadinamus navarotus, kokia talpa, koks sekimas, koks valdymas. kiek reika hidro poru pajungimui, yra ar nera stabžiai ir t.t.

O kaip su comanderiu siju tipais, kuriu geriau nesirinkti ir kaip atskirti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atskirti tai tik iš bukletu reklaminiu tikriausiai, kuriu nesirinkti tai nežinau nes neesu visus mates, bet reiktu rinktis manau toki varijanta kuris gali purkšti per puse pločio daleiski 24 metrai sulanksčius 12 metru ir dar, kai kiekvienos puses sija galima butu atskirai pakelt, šitokio tipo sijos neblogai dyrba o esant reikalui viena ar kita puse gali pakelt arba nuleist, pvz. važiuodamas kokiu pagrioviu viena puse pakeles gali kokius krumokšnius nupurkšti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atskirti tai tik iš bukletu reklaminiu tikriausiai, kuriu nesirinkti tai nežinau nes neesu visus mates, bet reiktu rinktis manau toki varijanta kuris gali purkšti per puse pločio daleiski 24 metrai sulanksčius 12 metru ir dar, kai kiekvienos puses sija galima butu atskirai pakelt, šitokio tipo sijos neblogai dyrba o esant reikalui viena ar kita puse gali pakelt arba nuleist, pvz. važiuodamas kokiu pagrioviu viena puse pakeles gali kokius krumokšnius nupurkšti.

Viskas ka parasei labai gerai ir paprasta renkantis nauja, tik pinigine papurtyt reikia. Su devetu jau sunkiau išsirinkti, jei vienas tinka, tai kitas netinka ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi tik uz Amazone. Nors purskiu su Hardi tik mazuciu Ranger. Bet apie ji isvis nera ka kalbeti, jis tik del kainos gali konkuruoti, daugiau del nieko. Amazone, pirmiausia stangos. Jos gi gale, o tai reiskia, kad chemija niekada nevarves ant sprando piladantis purkstuva. Purkstuvo svoris - jis bus mazesnis nei Hardi. Kopijavimas ne vien aukstyn zemyn stangu judejimas ir jo slopinimas, bet ir i prieki ir atgal, kas reiskia dviguba supurskima kai kur, o kai kur negauta reikia doze. Amazone ta dalyka puikiai issprendusi. man vienintelis dalykas kuris Amazoneje nepatiko ir dar vis nepatinka tai lkranu valdymas. Kazkoks neaiskus jis man. Hardi zymiai viskas aiskiau. Mano ukyje sekantis purkstuvas bus Amazone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai tik už Amazone. Tarp kitko jei rimtai domina savajį UG 2200 ruošiamės parduoti. Priežastis- pasidarė per mažas :) Metai 2007.09. Būklė įdeali. Šiai dienai nupurškes 9000 ha.

20 m sijos, trigubi purkštukai, DUS sistema, Amaspray + valdymas. Visa kita info až.

Smulkiau cia: post272862.html#p272862

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...