Jump to content

Važiuoja per mano privačia žeme


mantexmantex

Recommended Posts

Sveiki,

Yra toks vienas ukininkas,kuriam nusispjaut jog salia mano zemes yra keliukas,bet visada važiuoja per mano žeme. Mat sako nenori laužyt technikos. Daug kartu jam sakiau kad nevažiuotu...bet daro savo.Žodziu normaliai neišeina su juo susišnekėti..Tai ką man daryti? nes nebežinau kur kreiptis ar pačiam akečias kloti,nes jis neklauso.. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisme įrodys , kad sąmoningai užkasei akėčias su tikslu sugadinti turtą ir turėsi atlyginti žalą , o dėl važinėjimo per tavo nuosavybę , bus jau atskira byla ....Paprastai žemėtvarka tokiu atveju paskaičiuoja nuostolius ir pateiki važinėjančiam sąskaitą - nesutinka mokėt kreipiesi į teismą . Tokiais atvejais yra dar vienas niuansas - keliukas priklauso 6 m. , bet tu palikęs 2 m. ....tada niekas nepadės ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisme įrodys , kad sąmoningai užkasei akėčias su tikslu sugadinti turtą ir turėsi atlyginti žalą , o dėl važinėjimo per tavo nuosavybę , bus jau atskira byla ....Paprastai žemėtvarka tokiu atveju paskaičiuoja nuostolius ir pateiki važinėjančiam sąskaitą - nesutinka mokėt kreipiesi į teismą . Tokiais atvejais yra dar vienas niuansas - keliukas priklauso 6 m. , bet tu palikęs 2 m. ....tada niekas nepadės ....

Jis naglai pasake..sako irodyk kad as vaziavau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisme įrodys , kad sąmoningai užkasei akėčias su tikslu sugadinti turtą ir turėsi atlyginti žalą , o dėl važinėjimo per tavo nuosavybę , bus jau atskira byla ....Paprastai žemėtvarka tokiu atveju paskaičiuoja nuostolius ir pateiki važinėjančiam sąskaitą - nesutinka mokėt kreipiesi į teismą . Tokiais atvejais yra dar vienas niuansas - keliukas priklauso 6 m. , bet tu palikęs 2 m. ....tada niekas nepadės ....

tai pagal koki straipsni? kad reiktu atlygint zala, ji turi buti padaryta neteisetais veiksmais, tuo tarpu akeciu uzkasime, ir dar savo sklype nieko neteisto. motyvai cia irgi nesvarbu, nes negali ilysti i zmogaus galva ir irodyti kad jis ten jas uzkase kad pakenkti butent tam ukininkui. motyvas ne visada turi reiksme baudziamojoj teisej, dazniausiai tik parenkant bausmes dydi, o civilinej juolab.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau paoponuoti. Mano kaimynas teoriškai turi kelią, bet žemės savininkas jį suarė ir neleidžia pravažiuoti. Tuomet aš padariau vartus, kad jis galėtų į savo žemę patekti per mano sodą. Dabar mala man sodą ir nei ačiū, nei atsiprašau. Vienu žodžiu, esame lietuviai, tokie kokie esame ir neverkime, kad niekas už mus nebalsuoja nei eurovizijoj, nei kur kitur. Esame veislė, kuri ir teverta išnykti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galima palei sklypo riba praarti vaga, kad giliau butu ismetima padaryti, turetu padeti nuo nereikalingu sveciu.

Dėsiu užraša jog privati valda ir pns gal pades,jei ne tada kreipsiuos i seniunyje kiek galima...tevas kiek buvo su juo susipykes bet jam px...aš taip lengvai nepaleisiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuoliukai su sniuru. Ir vaziuojanti su fotikiu nufotkink, bet taip, kad matytu ir manau baigsis vazinejimai. Net neprasys irodymu :icon-wink:

kuoliukus galima apvažiuoti, viena šniūra tarp kuoliukų nutraukti..

Svarbiausiai padaryti foto. :eusa-naughty:

O po to gali laviruot kaip nori, rasyt straipsni vietinej spaudoj, seniunijoj pakabint, kad visi matytu su atitinkama antraste ir tt. Fantazijos tik reik :icon-mrgreen:

Siais laikais viesumas daug gali ir nereiks purvintis ranku :eusa-dance:

O po to ziurek ir kaimynai o gal ir rajonas susidarys nuomone apie ta niekadeja.

P.S vien tik pridavus policijai ar seniunijai nereiktu pasitiket laukiamu rezultatu. Nes neatmetama ir korupcijos (pazynciu) galimybe. Todel reik apsidraust kokiu tai atsarginiu ejimu. Kaip pvz. kaimynu palaikymu ar ta pacia spauda :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Cia turbut nevienam taip yra, man skersai lauka vaziuoja nors kelias palei kanala eina. Atvaziuoji pasigauni vidury lauko zmogu atrodo paaiskini kad nu buk geras nevaziuok, bet lietuviskas principas matyt jiem neleidzia elgtis taip kaip reiktu o ne taip kaip patogu.... apie akecias as daznai pagalvoju bet vis dar susitvardau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomūs jūs žmonės..... Nustatykit juridinį faktą, kad kenkia (važiuoja per privačias naudmenas) geriausia su anstoliu, ir duokit į teismą civiline tvarka... Prašykit visų žalų, ir esamų, ir moralinių.. čia jau jūsų pasamdyto advokato fantazijos ir kvalifikacijos reikalas. Atsiminkit, kad jei mokėsite advokatui, mokėkite per banką su sąskaitomis paskiau išsieškosite iš atsakovo..

O dabar.... skųsitės seniūnui..... Na, ką tas seniūnas gali jam padaryti??? Pabarti?? Tai ir jūs baratės..įkasti žemiau nugaros gi negali.... O va, jei per teismą, su žalos atlyginimu, tada garantuoju, kad suveiks...

Visą likusį gyvenimą su jumis nešnekės.... na, ir per sklypą nevažiuos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomūs jūs žmonės..... Nustatykit juridinį faktą, kad kenkia (važiuoja per privačias naudmenas) geriausia su anstoliu, ir duokit į teismą civiline tvarka... Prašykit visų žalų, ir esamų, ir moralinių.. čia jau jūsų pasamdyto advokato fantazijos ir kvalifikacijos reikalas. Atsiminkit, kad jei mokėsite advokatui, mokėkite per banką su sąskaitomis paskiau išsieškosite iš atsakovo..

O dabar.... skųsitės seniūnui..... Na, ką tas seniūnas gali jam padaryti??? Pabarti?? Tai ir jūs baratės..įkasti žemiau nugaros gi negali.... O va, jei per teismą, su žalos atlyginimu, tada garantuoju, kad suveiks...

Visą likusį gyvenimą su jumis nešnekės.... na, ir per sklypą nevažiuos...

o tai kaip cia isivaizduoji ta anstoli spet atsivezt iki lauko per koki 5-10 min.?ilgiau nemanau kad kas nors vaziuoja per ta lauka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia užeinat pas anstolį ir pasitariat... Gal jis duos savo fotiką su laiko fiksavimu.. Žinoma, truputį sumokėti reikės (vėlgi, priteis iš atsakovo). O kai jau yra fotkė su data ir laiku (ar keletas, dažnumui įrodyti) popierių fakto nustatymui surašymas yra antstolio technikos reikalas... O jau po nustatymo, samdot advokatą, rašot makulatūrą teismui... ..... ... ir kaimynas cypia..... atseit iš džiaugsmo...

Seniūnas, žemėtvarka..... žiniąsklaida..... vien tik zaunos... ot, kai teismas pajudina, tuomet ir poveikis būna..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Vardan teisybes reikia pastebet, kad kartais keliukai tarp lauku buna net traktoriams sunkiai iveikiami...

Pirmiaiusia reiktu isitikinti ar keliukas tikrai savo vietoje. Daznai buna, kad "mano zeme nuo sito stulpo iki ano medzio" nevisai sutampa su matininko nuomone.

Pries padavima i teisma visgi teks paciam ar su advokato pagalba pareikalauti atlyginti nuostolius. Skaiciuoti reikia realiai, taip kaip yra ir be jokios ten moralines zalos, cia ne amerika. Atsakovui atsisakius , lieka tik teismas.

Siaip traktoriais daznai vaziuoja ne patys ukininkai, o ju traktoristai, o su pastaraisiai kalba turetu but ne tokia oficiali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau paoponuoti. Mano kaimynas teoriškai turi kelią, bet žemės savininkas jį suarė ir neleidžia pravažiuoti. Tuomet aš padariau vartus, kad jis galėtų į savo žemę patekti per mano sodą. Dabar mala man sodą ir nei ačiū, nei atsiprašau. Vienu žodžiu, esame lietuviai, tokie kokie esame ir neverkime, kad niekas už mus nebalsuoja nei eurovizijoj, nei kur kitur. Esame veislė, kuri ir teverta išnykti.

tai cia as tik vienas paemes alaus komentuoju?????????????????????

prieko cia eurovizija ir saulius KA ????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...