Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

ną ir kas,kad plečiasi,gal rusija embargą panaikino,gal zelandijoje ivyko apokalipsė? nebūkit tokie naivūs,negalvokit,kad dabar už pieną pradės lyt pinigais,juk seniai analitikai aiškino,kad atsigavimas geriausiu atveju bus nuo 2020m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ną ir kas,kad plečiasi,gal rusija embargą panaikino,gal zelandijoje ivyko apokalipsė? nebūkit tokie naivūs,negalvokit,kad dabar už pieną pradės lyt pinigais,juk seniai analitikai aiškino,kad atsigavimas geriausiu atveju bus nuo 2020m.

 

Kažkaip ne vietoje tavo plepalai. aš dalinuosi informacija, ne kažką teigiu. Čia panašiai, kaip "šiandien lyja", o tu pradedi manęs klausinėti, ar klimato atšilimas, ar tirpsta ledynai :icon-mrgreen: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip ne vietoje tavo plepalai. aš dalinuosi informacija, ne kažką teigiu. Čia panašiai, kaip "šiandien lyja", o tu pradedi manęs klausinėti, ar klimato atšilimas, ar tirpsta ledynai :icon-mrgreen:

aš ir nesakau,kad tu teigi,juk suprantu,kad pateikei tik informaciją,o klausinėju ne tavęs vieno o visų,nes aš tai nematau jokių atsigavimo ženklų.Sakiau ir sakysiu kol neatsivers rusijos rinka,kuo labai abejoju,nieko gero nesitikėkim,užknisa visokie pranašai kurie vieną dieną aiškina,kad krizė užsitęs ilgai,o kitą dieną aiškina,kad jau ji baigiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kam parduodi pieną?

Iki šiol buvo trys dešimtosios cento kažkoks priedas, neatsimenu koks nes sąskaitas pridavęs konsultacinei, o kaip bus db nežinau. Parduodam vietiniam tokiam kooperatyvui ar kaip jį pavadint (PIENO UPĖS), kuris veža pieną kažkiek Marijampolės pieno konservams, Alytaus pieninei ir dar galai žino kur, neprisirišęs gal prie konkretaus pirkėjo. Pas mus Alytaus krašte 16 centų dar ne maksimumas už tokį kiekį sakyčiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinka tu rusu, jie pinigu neturi uz ka pirkt, matai isgelbes mus, ne tie laikai. O kas cia kausas tai pirstais nerodysim.

vėl tu su savo išvedžiojimais,aš dar kartą sakau,kad tokių pieno kainų kokios buvo 2013m nebebus,nes tada labai daug ir pelningai eksportavo į rusiją,ir aš čia sakau ne savo žodžius o finansų analitikų,o ar jie kada nors pirks mūsų produkciją,ar jie turi ar neturi pinigų čia jau kitas klausimas,aš tik konstatuoju faktą,o ne tikiuosi kažkokio rusų išgelbėjimo mūsų pienininkystės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu maziau kitu klausyk, o pats pamastyk ir nereiks kitus kvailiais vadint. Koki fakta konstatuoji, aiskiai esi parases, kad kol rusu rinka neatsidarys, tol nieko gero nebus. O mes sakom kad jei ir atsidarys, nieko nebus. Tau tie mokslininkai nepasake kad kainas reguliuoja pieno perteklius, o ne rusai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu maziau kitu klausyk, o pats pamastyk ir nereiks kitus kvailiais vadint. Koki fakta konstatuoji, aiskiai esi parases, kad kol rusu rinka neatsidarys, tol nieko gero nebus. O mes sakom kad jei ir atsidarys, nieko nebus. Tau tie mokslininkai nepasake kad kainas reguliuoja pieno perteklius, o ne rusai?

tas perteklius buvo ir bus,pažiūrėk kiek vakariečiai padidino pieno gamybą po kvotų panaikinimo.Iki embargo lietuvių pieno gaminiai rusijoje turėjo didelę paklausą ir senas,dar sovitmetį menančias tradicijas,gal nori pasakyti,kad ir anksčiau pasaulyje nebuvo pieno pertekliaus,jis buvo visada tik skyrėsi jo mastai,bet tas didelės įtakos lietuvai neturėjo kadangi ji buvo isitvirtinusi rusijos rinkoje,o dabar to nebeliko.Visi lietuvos pieno perdirbėjai, teigia kad patyrė didžiulį nuostolį dėl rusijos embargo,tik kažkoks JCB žino geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tais perdirbeju skelbiamais nuostoliais reiktu ziureti truputy is kitos puses. Pvz:mano metinis balansas yra vos ne neigiamas,aisku as jam padedu buti tokiam. Aisku del mokesciu,aisku banke reikia yrodineti kad dangus yra melynas o ne zalias(kai paskola noriu gauti),bet dabar suradau protinga banka tai problemu nebekyla. Tai turetu buti dar aiskiau kad perdirbeju buhalteriai nera dundukai. Ir nerodo savo kosminiu pelnu kai dabar perka pusvelciui piena o parduoda kaip visad ar dar kazkiek pasisandeliuoja ir veliau uzdirbs dar didesni pelna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tais perdirbeju skelbiamais nuostoliais reiktu ziureti truputy is kitos puses. Pvz:mano metinis balansas yra vos ne neigiamas,aisku as jam padedu buti tokiam. Aisku del mokesciu,aisku banke reikia yrodineti kad dangus yra melynas o ne zalias(kai paskola noriu gauti),bet dabar suradau protinga banka tai problemu nebekyla. Tai turetu buti dar aiskiau kad perdirbeju buhalteriai nera dundukai. Ir nerodo savo kosminiu pelnu kai dabar perka pusvelciui piena o parduoda kaip visad ar dar kazkiek pasisandeliuoja ir veliau uzdirbs dar didesni pelna.

 

Matai, didelė bėda, kad tai biržoje kotiruojamos įmonės, joms šiek tiek kiti reikalavimai su apskaita ir nuostolius rodyti yra tiesiog nenaudinga - krenta akcijų kaina. Nors jeigu nori savas akcijas supirkti, kaip darys Rokiškio sūris, tai toks dalykas gal ir visai palankus.

 

Kadangi esu pats buhalteris pagal specialybe, man šiek tiek šypseną kelia tos visos kalbos apie mokesčių mažinimą kažkokiais mistiniais būdais. Visi tie būdai yra trumpo laikotarpio dalykas. Nėra jokio mokesčių mažinimo būdo be pajamų slėpimo ar kitų nelegalių veiklų (ilgu laikotarpiu). O jeigu traktorių ar pastatą nudėvi per trumpiausią laikotarpį kiek galima, tai nevadinu to mokesčių mažinimu. Tiesiog nustūmimu keliems metams į ateitį. Dar būna kokios šaraškino kontoros sąskaitą išsirašo ne 12.31 o 01.01 ir įsivaizduoja, kad didelį dalyką padarė.

 

Beje, balansas neigiamas nebūna, jis būna subalansuotas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas perteklius buvo ir bus,pažiūrėk kiek vakariečiai padidino pieno gamybą po kvotų panaikinimo.Iki embargo lietuvių pieno gaminiai rusijoje turėjo didelę paklausą ir senas,dar sovitmetį menančias tradicijas,gal nori pasakyti,kad ir anksčiau pasaulyje nebuvo pieno pertekliaus,jis buvo visada tik skyrėsi jo mastai,bet tas didelės įtakos lietuvai neturėjo kadangi ji buvo isitvirtinusi rusijos rinkoje,o dabar to nebeliko.Visi lietuvos pieno perdirbėjai, teigia kad patyrė didžiulį nuostolį dėl rusijos embargo,tik kažkoks JCB žino geriau.

kaip mokejo 1.1lt, irgi seke pasakas, kad neturi is ko pakelt kainu, taip kad cia uzburtas ratas ir siulau nusiimt rozinius akinius, neidomu su tavim diskutuot, nes visu pirma ner kulturos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai keista, visi blogi, bet vienas geriausiais, Lytagra pleciasi- blogai, karve pleciasi- gerai. Ūkininkai ima paramas - blogai, karve ima parama- gerai.

Bent vienam pieno krizė nunešė stogą, ir matyt pieno kainų atsistatymas, stogo neatstatys.

Matyt esi baigęs atsiliekančių mokyklą,kad nesupranti ką rašau.Aš nesakiau,kad blogai kam litagra plečiasi,tik pasakiau nesuprantu kodėl tą daro kai pienininkystei žadamas linininkystės likimas,visur kalbama,kad pienininkystė ant bedugnės krašto,juk visa tai ne aš išgalvoju,kur tik bepaskaitai apie žemės ūkį visur tik problema nr-1 PIENININKYSTĖ,kitose srityse problemų kaip ir nėra.Kitur paskaitai ogi pienininkai perka melžimo robotus,stato fermas,sako,kad pienininkystė ateitį turi dideles perspektyvas.Todėl ir buvau parašęs kodėl taip puolat į paramas jei taip blogai,ir aš pats buvau nutaręs nebelysti į paramas,bet kai stabilizavosi kainos ir už kokybę dadėjo 2cnt,kai paskaičiavęs pamačiau,kad nereikės labai įsiskolinti,likus 2 sav iki paraiškų teikimo pabaigos surinkęs 77 balus nutariau eiti į programą.Iš kur tu ištraukei tuos gerai-blogai.Aš niekada nešaukiau,kad išpjausiu karves,pereisiu ant mėsinių,grūdininkystės,o kiti šaukia,bet vietoj to dar plečia karvių bandą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...