Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Mažinti karvių skaičių tokiu laikotarpiu, turint kreditų bankuose, mažų mažiausia neprotinga, sumažėjus karvių bandai bus gaunama mažiau pajamų dėl to atsiskaityti bus dar sunkiau. Aišku jei ūkis užsiima keliomis veiklomis situacija kitokia, bet tokie kur turi įsiskolinimų ir verčiasi vien pieninkystę turi kentėti ir laukti geresnių laikų kurie nežinia, kada ateis.

P.s katik buvo atvaževe iš dobilo lapo, pasirašem sutartis, tai nuo rytojaus pieną parduosim marijampolės pieno koncervam, o dobilo lapas lieka tik vežėjas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažinti karvių skaičių tokiu laikotarpiu, turint kreditų bankuose, mažų mažiausia neprotinga, sumažėjus karvių bandai bus gaunama mažiau pajamų dėl to atsiskaityti bus dar sunkiau. Aišku jei ūkis užsiima keliomis veiklomis situacija kitokia, bet tokie kur turi įsiskolinimų ir verčiasi vien pieninkystę turi kentėti ir laukti geresnių laikų kurie nežinia, kada ateis.

P.s katik buvo atvaževe iš dobilo lapo, pasirašem sutartis, tai nuo rytojaus pieną parduosim marijampolės pieno koncervam, o dobilo lapas lieka tik vežėjas.

kokia kaina siulo? Kiek cia diskutuojam tai jie maziausia kaina siulo arba tuos kainorascius kiekvienam skirtingus siuncia. Pvz virs 20t /d kaina nepilnai 160e/t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tik žada,tokių klabų,kad panaikins karves jau girdėjau prieš 2m.Ir aš pats kai gaunu sutartį su kainos sumažėjimu keikiuosi,putojuosi žadu panaikint pieno ūkį,praeina siutas ir toliau melžiu karves su viltim,nes kur dingsi dar 1m iki įsipareigojimų pabaigos,o tada ir bus matyti.Tokių kaip aš yra tūkstančiai,kitiems dar vėliau baigiasi įsipareigojimai,kiti vėl eina į paramas,vadinas daug kas dar turi viltį.nors sakoma,kad viltis-durnių motina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pieno puta nuo 05 16 is pieno bloku tokiom kainom ruosias supirkinet:

Dienai kg        Kaina

1-100kg          0,117

101-200kg      0,122

201-300kg      0,127

301-500kg      0,134

501-1000kg    0,142

1001-2000kg  0,144

2001-4000kg  0,154

Plius taikoma nuoskaita uz zalio pieno pristatyma kooperatyvo transportu i pieno supirkimo imone - 0,02eur/kg

Plius priedas jei nevirsija somatos 400tuks/ml 0,003 eur prie bazines supirkimo kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas naikinosi,anksciau pardave karves ar sumazino tiek smulkus tiek stambus,pasarus ruos jau planuoja siena,sienaini gamint,liko kantriausieji kurie is tikro dirba o ne laksto ten kur pamato kad gerai moka.

kaip ilgai prie tokiu kainu galite isgyventi ? grudininkai supirks zemes ir liksite tik savo ukio darbininkais.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo,pas mus tokios žemės,kad ir gerai patrešus,daugiau 3t iš ha neprikuli.Anksčiau aš sėdavau po keliolika ha javų pašarui,pamačiau,kad šūdas gaunas ir nustojau.Dabar perku kombikormą ir vargo nematau.Baigėsi ir karvėm acidozės,skrandžių ir tešmenų uždegimai nuo pakaitusių grūdų ir man vargai su žemės įdirbimu,sėja,kūlimu.Tuose plotuose kur buvo grūdinės įsisėjau pievas ir dabar sočiai prisišienauju,o anksčiau meilydavau,kad kas atiduotu  nusišienaut kokį šūdgabalį,nes savo pievų neužtekdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo,pas mus tokios žemės,kad ir gerai patrešus,daugiau 3t iš ha neprikuli.Anksčiau aš sėdavau po keliolika ha javų pašarui,pamačiau,kad šūdas gaunas ir nustojau.Dabar perku kombikormą ir vargo nematau.Baigėsi ir karvėm acidozės,skrandžių ir tešmenų uždegimai nuo pakaitusių grūdų ir man vargai su žemės įdirbimu,sėja,kūlimu.Tuose plotuose kur buvo grūdinės įsisėjau pievas ir dabar sočiai prisišienauju,o anksčiau meilydavau,kad kas atiduotu  nusišienaut kokį šūdgabalį,nes savo pievų neužtekdavo.

Su pirktiniais koncentratais labai aukštų rezultatų....... Geriau jau pirkti komponentus ir susimaišyti pačiam..  Ir pigiau, ir efektyviau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tai jau pradedu galvot,nes jau užkniso kombikormos gamintojai.Grūdų kaina nukrito į žemumas,o kombikormos sumažėjo vienus niekus.žodžiu mus dulkina,kas netingi.

Baltyminės (ypač soja) irgi iki praeito mėnesio buvo labai pigios...  O koncentratų gamintojai dar būtinai kažko, kas pigina, bet ne visai reikalinga, įdeda.. Pvz, sėlenų, daigelių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...