Jump to content

PAŠARAI: Ganyklų žolė, šienas ir kiti pašarai


Loreta

Recommended Posts

  • Atsakymai 290
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

:icon-cool:
Na..... šiaip jau gerai būtų ir šieno/ šiaudų ruloną šalia pamesti... Rudeninė skysta liucerna.... gali įdomių efektų duoti..

Įdomūs efektai' date=' manau, tai skystos trąšos :lol:

Varau į liucerną, duodu ruloną kokį sausesnį ir tęsiu ganymą. :icon-cool:[/quote']

Na, taip..būtent "duodu ruloną kokį sausesnį"... nes skystoje rudeninėje gali trūkti ląstelienos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Sveiki ,pasigirkit ka naudojat baltymam praturtinti pasaruose ? kombikormom neseriu ,traiskau avizas kazka skanaus noretusi ideti ..... :eusa-think: aisku pagal kaina kad apsimoketu....

Pigiausia žaliava su daugiausia baltymų paprastai būna saulėgrąžų rupiniai... Turėtų būti kažkur 39 proc baltymų sausoje... Kaina šiandien apie 720 lt/ tona perkant tonomis palaidą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,pasigirkit ka naudojat baltymam praturtinti pasaruose ? kombikormom neseriu ,traiskau avizas kazka skanaus noretusi ideti ..... :eusa-think: aisku pagal kaina kad apsimoketu....

Pigiausia žaliava su daugiausia baltymų paprastai būna saulėgrąžų rupiniai... Turėtų būti kažkur 39 proc baltymų sausoje... Kaina šiandien apie 720 lt/ tona perkant tonomis palaidą..

Aciu uz atsakymus .kazkada bandziau soja bet ne visom patiko-del skonio idedu saulegrazu ..rusu gyvulininkyste skaiciau kad reikia pamazu kaitalioti kol prisitaiko mikroflora antraip viduriavimai ir t.t prasideda ..del sienainio sutinku kad gerai bet jau puse sieno suseriau nes zoles mazai buvo -reikes pirkti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,pasigirkit ka naudojat baltymam praturtinti pasaruose ? kombikormom neseriu ,traiskau avizas kazka skanaus noretusi ideti ..... :eusa-think: aisku pagal kaina kad apsimoketu....

Pigiausia žaliava su daugiausia baltymų paprastai būna saulėgrąžų rupiniai... Turėtų būti kažkur 39 proc baltymų sausoje... Kaina šiandien apie 720 lt/ tona perkant tonomis palaidą..

Aciu uz atsakymus .kazkada bandziau soja bet ne visom patiko-del skonio idedu saulegrazu ..rusu gyvulininkyste skaiciau kad reikia pamazu kaitalioti kol prisitaiko mikroflora antraip viduriavimai ir t.t prasideda ..del sienainio sutinku kad gerai bet jau puse sieno suseriau nes zoles mazai buvo -reikes pirkti :eusa-think:

Viduriavimai d4l baltymų pertekliaus nelabai gali būti...Dėl angliavandenių ar riebalų - taip, truputį padauginus pasimato iš karto..Ypač jei ląstelienos trūksta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Labas.Norejau paklausti ar rulonai su plevele tinka serti avims nes vieni buna zalio kiti sauso sieno bet te jie vistiek ne kaip sienas buna?Ar tokius galima serti? Nes pirmi metai daugiau prisiveisiau aviu ir stiprei nenumaniau kiek sueda tai teks pirkt ieskoti...

Galima , bet rolona reiktų per kokias tris dienas sušert, o jai veždamas netyčia pradursi tai suges. Ieškok geriau šieno mano manymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

per kokias dar tris dienas juokauji tu ga :D l ? nieko jam ten nebūna šeri tol kol sušeri , ėda labai noriai pas mane pagrindas tik šienainis nežiūriu aš ten ar jis sausas ar šlapias ėda jos vienodai ta šienainį, o šieno ir ydedu bet stovis jis ilgai ėdžiose :)

A aisku aciu uz info.vadinasi tinka.Blin neapskaicevau gan daug sukemsa 20 aviu ir 200 triusiu tai apie triusius numaniu kiek sueda o avys tai pasidarbavo cia neblogai man jau nors gal as pergeras joms per daug isedu isimu to sieno stambesnio needa...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

per kokias dar tris dienas juokauji tu ga :D l ? nieko jam ten nebūna šeri tol kol sušeri , ėda labai noriai pas mane pagrindas tik šienainis nežiūriu aš ten ar jis sausas ar šlapias ėda jos vienodai ta šienainį, o šieno ir ydedu bet stovis jis ilgai ėdžiose :)

Vilniaus rajone buvo toks ūkininkas,laike zemaitukus arklius,tai sakė kad pas ji ir pjuvenas arkliai ėda,

Sienainis rugsta ir auga grybeliai,kurie pavojingi sveikatai,todėl rekomenduojama suserti per keturias paras isvyniota ruli,bet kaip sakoma kiekvienam savas darzas mielesnis nei kaimyno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...