Jump to content

Belarus 82.1 generatorius


Recommended Posts

ir dar vienas klausimelis. ar 82,1 akumuliatoriai butinai turi buti vienodo galingumo ar gali ir skirtis? mano dabar vienas akumas mire tai idejau is auto. dabar stovi vienas akumas 125Ah o kitas 75Ah. kokios gali buti pasekmes po tokio ilgesnio naudojimo?

kokia pas tave sistema 12V ar 24V?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar vienas klausimelis. ar 82,1 akumuliatoriai butinai turi buti vienodo galingumo ar gali ir skirtis? mano dabar vienas akumas mire tai idejau is auto. dabar stovi vienas akumas 125Ah o kitas 75Ah. kokios gali buti pasekmes po tokio ilgesnio naudojimo?

o kokia pas tave užvedimo sistema 12V ar 24 V?

pas mane taip pat tokia beda kad nekurt naujos temos paklausiu cia akumus sudejau skirtingus uzvedino sistema 12V labai jiem ten blogai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar vienas klausimelis. ar 82,1 akumuliatoriai butinai turi buti vienodo galingumo ar gali ir skirtis? mano dabar vienas akumas mire tai idejau is auto. dabar stovi vienas akumas 125Ah o kitas 75Ah. kokios gali buti pasekmes po tokio ilgesnio naudojimo?

o kokia pas tave užvedimo sistema 12V ar 24 V?

pas mane taip pat tokia beda kad nekurt naujos temos paklausiu cia akumus sudejau skirtingus uzvedino sistema 12V labai jiem ten blogai?

blogai... krovimo metu turėtu vienas virti..., galiniam varijante pirksi naujus vienodus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar vienas klausimelis. ar 82,1 akumuliatoriai butinai turi buti vienodo galingumo ar gali ir skirtis? mano dabar vienas akumas mire tai idejau is auto. dabar stovi vienas akumas 125Ah o kitas 75Ah. kokios gali buti pasekmes po tokio ilgesnio naudojimo?

vis gi jei pas tave 24 V tai pasikeisk kad būtų po lygiai :icon-exclaim: per didelis pas tave skirtumas 50 Ah :eusa-hand: Manau kad daugiau laimėsi pasikeisdamas dabar negu vėl abu po pusmečio keisi:think: aš irgi pakeičiau tik viena akumą prieš mėnesi bet skirtumas pas mane 4Ah tai manau kad nieko nenutiks :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prasau argumentuoti pasisakymus, nes noreciau suzinoti del ko blogai. Taika :icon-wink:

aš tai vien dėl to nerekomenduoju, nes 24V sistemoj ir taip ju lygiai nekrauna (nežinau kaip 1-2 metų mtz ir naujesnių), o jei dar akumų galingumas skirtingas tai vienas bus perkrautas ir virs , o kitas bus nedakrautas :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blogai... krovimo metu turėtu vienas virti..., galiniam varijante pirksi naujus vienodus.

bet jeigu abu akumai sujungti lygiagreciai tai kodel mazesnis gali pradet virti jei generatorius krauna normaliai uzvedimo sistema 12V?

todėl kad amperazai skirtingi ir vienam pasikrovus kitas dar nebus, o poreikis srovei isliks bendras (nors cia jau aukstoji matematika ir galiu klysti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl skirtingų akumų suabejojau, tai niek i nesakysiu. Dėl generatoriaus pajungimo, tai jis būtinai reik jungt su krovimo lempute. Nepajungus generatorius nedirba, nekraus. Jam reikalingas sužadinimas kuris ir vyksta per lemputę.

Lemputė jungiasi paprastai, vienas laidas į pliusą, kitas iš generatoriaus. Kol generatorius nekrauna per jį ateina minusas ir lemputė šviečia. Kai generatorius pradeda veikt pasidaro +, o tarp dviejų + lemputė neveikia, todėl gęsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

todėl kad amperazai skirtingi ir vienam pasikrovus kitas dar nebus, o poreikis srovei isliks bendras (nors cia jau aukstoji matematika ir galiu klysti)[ kodel kai krauni akumuliatoriu su pakroveju jam pilnai pasikrovus jis paprasciausiai nepriima sroves tai kodel jis ta srove turetu priimt stovedamas traktoriui budamas pilnai pakrautas kadangi jie sujungti lygiagreciai tai as isivaizduoju kad krovimo rele reaguoja kaip i viena akuma nors ir skirtingos talpos jeigu as klystu tada pateikit savo teorija man jau cia kazkaip idomu darosi :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl skirtingų akumų suabejojau, tai niek i nesakysiu. Dėl generatoriaus pajungimo, tai jis būtinai reik jungt su krovimo lempute. Nepajungus generatorius nedirba, nekraus. Jam reikalingas sužadinimas kuris ir vyksta per lemputę.

Lemputė jungiasi paprastai, vienas laidas į pliusą, kitas iš generatoriaus. Kol generatorius nekrauna per jį ateina minusas ir lemputė šviečia. Kai generatorius pradeda veikt pasidaro +, o tarp dviejų + lemputė neveikia, todėl gęsta.

tas aisku, bet mtz 82.1 is generatoriaus juk iseina dar du papildomi laidai su fyske ant galo. tai jeigu dedu auto generatoriu, tai tuos laidus atjungus tiesiog palikti tabaluotis? kokia isvis jie funkcija atlieka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...