Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, kesstonis pranešimas:

 Daviau tik 300 salietros ir karbamido per du kart, viena kart su herbicidu po7 kg. ir ant varpos po 20, viskas i 1 klase. Tik vienas laukas nuejo i 4 nes truko hektolitro kazkodel,o baltymai virs 14,glitimas 28-29. Is rudens nieko nedaviau.  Byrejo po 5.5 -6t.

norėčiau išgirst ką kitą met pasakysi jei neduodi nei trupučio npk, šeip kviečiai po kviečių y septintus metus būna geriausi :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Zilvis55 pranešimas:

1tonai reik bent 20 veiklios (skirtingais saltiniais ir skirtingom veislems girdejau net iki 28). kulei 10t, reiskia reikejo bent 200 azoto kad butu geresnes klases

Beje, pas mane ta pati etana prie panasaus kiekio azoto stabiliai 2 klase, bet tonazas is ha apie 8.

Mano etana ir 8t /ha 155vm veiklios 2klasė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , dzipas pranešimas:

Visi matuoja derliu dabar naujais traktoriais - iseis dzonis ar jau istrauks ant fendto.... stebuklingi metai iskrito - o cia jau kazkas i prognozes ateiciai situ metu derliu traukia....

kuo jie stebuklingi, as tai kainų pasigendu iki stebuklų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, dzipas pranešimas:

Visi matuoja derliu dabar naujais traktoriais - iseis dzonis ar jau istrauks ant fendto.... stebuklingi metai iskrito - o cia jau kazkas i prognozes ateiciai situ metu derliu traukia....

Aisku cia ne ta tema, betkad dzonis jau tapo brangesnis uz fenda tokios pacios komplektacijos:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

pas mane etana aplenkė... žemės ne stebūklingos, etana apie tona daugiau ir klasė 2, skagenas 3. Viskas daryta tom pačiom dienom ir taip pat

Pas mane auginta buvo etana ir skagenas tam pačiam lauke tai skagenas byrėjo ant beveik pusės tonos geriau , o klasės abiejų 2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, dzipas pranešimas:

Visi matuoja derliu dabar naujais traktoriais - iseis dzonis ar jau istrauks ant fendto.... stebuklingi metai iskrito - o cia jau kazkas i prognozes ateiciai situ metu derliu traukia....

šiaip pas mane tai stebuklų jokių, realia panašu į pernai metus. KO gero, šiemet labiau jaučiasi ant derlingų žemių, ankstesniais metais sausra neleido potencialo išnaudoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

šiaip pas mane tai stebuklų jokių, realia panašu į pernai metus. KO gero, šiemet labiau jaučiasi ant derlingų žemių, ankstesniais metais sausra neleido potencialo išnaudoti

Nu rapsai nebuvo maziau 3 tonu ant belenkokiu pelkynu ir smelynu. Zieminiai byra.... Kaip kolega vienas pasake, byra joptvm, kai nusikuls viskas suskaiciuosim, bet dar nei vienas laukas nepavede.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Kažin kaip Sigučio Gordian? 8 ar 12 iš ha šiemet :D

Sunkesnėj dirvoj 8,2 , kitam lauke puse lauko priesmėlis tai padžiovinti gerokai buvo  tai 7, antra klase pakolkas kiek vežiau. Nežiūrėkit kad parašyta iš Joniškio man  arčiau Akmenė, foto ukdavido matėt kaip laukai atrodo tai į tą pusę su kritulias nekažką vasarą. Tai stebūklo nėra bet neblogai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...