Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

prieš 57 minutes , JCB pranešimas:

Ir kiek uždirbai nuo tų 4-5 ratų? :)

na, kad nepraradau tai tikrai :) visokie kampai kurie liko nepurksti, savaite anksciau buvo kuliami...aisku, cia amzina diskusija, ar geriau viska isberti ar dar ir per lapus purksti ..saknu zona pernai visiskai sausa buvo nuo birzelio galo iki pat javapjutes, manau tuo metu per saknis jau visiskai  nieko augalai nebepaeme...tai bent sitaip pagelbet bandom :) po purskimo spalva visada sodresne igauna, vadinasi veikia, man to pakanka :) o kiek to pelno... velniai zino :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Minduksx pranešimas:

Nori pasakyt augalai menesi ar du nieko per saknis neeme ir gyvavo? kosmine enegija gyvi buvo ar kuom?

ne du, o menesi iki javapjutes, saknu zona visiskai sausa buvo.... kiek imanoma is pelenu paimti as nezinau, del to nesiginciju :) del to ir “kisome” per lapus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, mwex pranešimas:

na, kad nepraradau tai tikrai :) visokie kampai kurie liko nepurksti, savaite anksciau buvo kuliami...aisku, cia amzina diskusija, ar geriau viska isberti ar dar ir per lapus purksti ..saknu zona pernai visiskai sausa buvo nuo birzelio galo iki pat javapjutes, manau tuo metu per saknis jau visiskai  nieko augalai nebepaeme...tai bent sitaip pagelbet bandom :) po purskimo spalva visada sodresne igauna, vadinasi veikia, man to pakanka :) o kiek to pelno... velniai zino :D

Na tai bent ar lyginai grūdo stambumą? Segmentų skaičių? Arba pavyzdžiui ar klasės skyrėsi? :) kontrolę turėjai, būtų griechas nepalygint. Šiaip ir nepigūs tie važiavimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , JCB pranešimas:

Na tai bent ar lyginai grūdo stambumą? Segmentų skaičių? Arba pavyzdžiui ar klasės skyrėsi? :) kontrolę turėjai, būtų griechas nepalygint. Šiaip ir nepigūs tie važiavimai.

Mano kaimynas si sezona suaktyvejo. 
Skaityt kas 3-4dienos vis purskimus daro. Reiks uzklausti, kas cia jam susisuko :D 

Speju ir koki karbamida pumpuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, mwex pranešimas:

ne du, o menesi iki javapjutes, saknu zona visiskai sausa buvo.... kiek imanoma is pelenu paimti as nezinau, del to nesiginciju :) del to ir “kisome” per lapus

Išrauk augala ir kita diena pažiurėk bus šienas. Kviečių šaknys iki 40cm be problemu isiskverpia tai nėra taip lad augalas negeria ar nesimaitina. Šiemet trys purškimai tik atlikti mikroelementai anksti herbicidas ir puse normos augimo reguliatorio yra šalimais lauku kur 5-6karta purkštuvai važiuoja pumpuodami per lapus nepastebėjau lad ten būtų geresni priesmėliai kaip ir pas visus išnykę durpės išnykusio tik kur geresnė žemė ten dar laikosi ar tu purškiai ar ne 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Gunia pranešimas:

Kodel taip manai? Ant varpos neišvengs?

Nu man tai nera logikos, kai ant bbch 32 atiduoda rimta fungicida, o kai svarbiausia yra apsaugoti veliavini lapa ir varpa, nieko. Geriau silpnas arba jokio pirmo purskimo, o ant veliavos ar lendant varpai stiprus fungicidas, kad kokias 5 savaites laikytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Remse pranešimas:

Nu man tai nera logikos, kai ant bbch 32 atiduoda rimta fungicida, o kai svarbiausia yra apsaugoti veliavini lapa ir varpa, nieko. Geriau silpnas arba jokio pirmo purskimo, o ant veliavos ar lendant varpai stiprus fungicidas, kad kokias 5 savaites laikytu.

Kokiam laikeant veliavos kai pilnai issiskleides?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Remse pranešimas:

Nu man tai nera logikos, kai ant bbch 32 atiduoda rimta fungicida, o kai svarbiausia yra apsaugoti veliavini lapa ir varpa, nieko. Geriau silpnas arba jokio pirmo purskimo, o ant veliavos ar lendant varpai stiprus fungicidas, kad kokias 5 savaites laikytu.

Logika tame kad esant  palankioms  ligoms sąlygoms  ant veliavinio lapo  gali kitų lapų jau nebeturėti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...