Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, ukis123 pranešimas:

Puse kviečiu antra rata prasukau šeštadienį,  kita pusė bandysiu laukt lietaus. Bet šiaip paėmus sekmadienį jau minimaliai matyt neistirpusiu granulių buvo 

O koks tikslas dabar trešt jei sausa? Antra ratą lauksim , iki vėliavinio lapo  jei užlis, jei ne tada trašas sandeliuojam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Ukmin pranešimas:

Tai sakai jei ištirpo tai augalai paims :) manau, kol nebus lietaus vargu ar iš to bus daug naudos. Bet čia tik mano nuomonė :D 

As tai sakau kad palik dabar su 100kg (Mano atveju) veiklios ir neberest jeigu lietaus nebus- nelogiska, o praitu metu patirtis rodo kad sprendimas buvo geras. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , aladinas pranešimas:

Koks cia a ir b manau, kad jus tai tikrai turetumet zinoti. Amonio salietra istirpsta dirvoje ( skyla) i NH4+ ir NO3- isgaruoti gali iki 3 proc o issiplauna nuo 14 iki 26 %

Kazkaip galvodavau, kad didesnis procentas nugaruoja, jei sausa. O kad butu kas pasakes, kad siemet krituliu taip visai nebus, buciau treses anksciau. Kol salnos buvo, delsiau. Kai beriau, dirva dregnoka dar buvo, istirpo lengvai. Ir viena karteli dar sniegelio truputi gavo. Bet pagal kvieciu vaizda,  tai nepasakytum, kad 250 fizinio svorio salietros gave. Matyt ne taip lengvai iki saknu dakeliauja tas azotas, jei krituliu po berimo nebuta. Arba kitur slypi problema pas mane. Bet sunkiai teliuojasi kvieciai. Dar 150 fiziniu bersiu salietros, bet lukuriuoju krituliu bent kiek..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , gbandinis pranešimas:

Kazkaip galvodavau, kad didesnis procentas nugaruoja, jei sausa. O kad butu kas pasakes, kad siemet krituliu taip visai nebus, buciau treses anksciau. Kol salnos buvo, delsiau. Kai beriau, dirva dregnoka dar buvo, istirpo lengvai. Ir viena karteli dar sniegelio truputi gavo. Bet pagal kvieciu vaizda,  tai nepasakytum, kad 250 fizinio svorio salietros gave. Matyt ne taip lengvai iki saknu dakeliauja tas azotas, jei krituliu po berimo nebuta. Arba kitur slypi problema pas mane. Bet sunkiai teliuojasi kvieciai. Dar 150 fiziniu bersiu salietros, bet lukuriuoju krituliu bent kiek..

Eilini karta islose, tie kas anksti startavo. Bei 150vm atidave. 
Kolkas vaizdas aki dziugina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Witalikas pranešimas:

Eilini karta islose, tie kas anksti startavo. Bei 150vm atidave. 
Kolkas vaizdas aki dziugina

Laika pavyktu atgal atsukt, tai ir as buciau prie anksti startavusiu ir visa azota vienu kartu supyles. Bet kitais metais tas gali nepasiteisint. Nors siemet jautesi, kad bus sausa.  Yra kaip yra. Dabar tik neapsisprendziu sulaukt krituliu ir bert likuti ar isbert ir tiketis, kad palis kuria diena. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...