Jump to content
Dr.Zoidberg

Kaip tręšti žieminius kviečius

Recommended Posts

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

20kg/ha karbamido ir 20kg/ha amonio sulfato. Po 20h purskimas, jokio streso kvieciam

Kiek vandens? Aš pučiau 25 sulfato 10 karbamido. 

Praėjo 3 paros, viskas ok. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 9 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Fosforas šaknynui formuotis, o bamblėjime šaknys jau nesiformuoja.

Tai karbamidas+siera ir užtenka?no1 netik fosforas,po 200l/ha purskiu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, linas78s pranešimas:

Kažkodėl buvau įsitikinęs kad visų maisto medžiagų reikia visą vegetacijos periodą, tik vienų daugiau pradžioje kitų daugiau  pabaigoje, daugiau ar mažiau bet naudoja.

Taip ir yra, o fosforo daugiausiai ir reikia iki bamblėjimo. Aš ir naudodavau tas skystas fosforo trąšas, bet dabar normaliai p į žemę atiduodu ir skystų nebenaudoju, nematau reikalo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

Ar nuo agroplius tu produktu nekemsa filtru purkstuvo?

Man kemša, purkštukų filtriukus reikia kas antra išpurkšta purkštuva praeiti, kurie daugiau užsikišę ir dantų šepetuka kad geriau nusivalytų tenka panaudoti butent nuo agroplius javams ir agroplius rapsams - tokia koše kaupiasi šiektiek. Esu Viveda fungicidą naudojęs pradžioje kai atsirado va ten tai kiekvieną purkštuva pildant tekdavo kiekvieną purkštuką su dantu šepetėlių patrinti , kaimynas sako, kad jo brolis purškė keikėsi, tadar jis pabandė ir knisosi, aš ir buvau pasivežęs viverdos sakau nesamones skiedžia, kol pradėjus purkšti gal trečią purkštuvą pradėjo iš kaikurių kaip iš nosies bėgti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 57 minutes , sigitass pranešimas:

Man kemša, purkštukų filtriukus reikia kas antra išpurkšta purkštuva praeiti, kurie daugiau užsikišę ir dantų šepetuka kad geriau nusivalytų tenka panaudoti butent nuo agroplius javams ir agroplius rapsams - tokia koše kaupiasi šiektiek. Esu Viveda fungicidą naudojęs pradžioje kai atsirado va ten tai kiekvieną purkštuva pildant tekdavo kiekvieną purkštuką su dantu šepetėlių patrinti , kaimynas sako, kad jo brolis purškė keikėsi, tadar jis pabandė ir knisosi, aš ir buvau pasivežęs viverdos sakau nesamones skiedžia, kol pradėjus purkšti gal trečią purkštuvą pradėjo iš kaikurių kaip iš nosies bėgti.

negasdink turiu viverdos prisipirkęs,tik dabar dar prideda kazkokį papildomą paskleidėją

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 16 minutes , Witalikas pranešimas:

Kisa

Jei purkštukai su filtriukais kiša, jei ne tai nekiša. Šiaip No.1 patiko, ten tvarkingas produktas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, Egk100 pranešimas:

Su karbamidu siera ir no1 niekas nesikiša.tai gal agroplius javams su kažkuo reaguoja,ką dar įmaišot?

MgS + Npk + boro + insekticido tarkime kokio. Nieko ko nerekomenduoja vadyba, tai sako dar augimo reguliatoriu su herbicidu kartu dėk ( čia aišku ne šiemet), sakau gal tiekto. Su herbicidais vienais važiuoja, arba gali būti kad su 4 dydžio purkštukais purškiu gal smulkesni sieteliai ir kaupiasi, arba kai būna naujesniuose purkštuvuose kažkokia sistema kad iš sijų gražina į bačka, maišo daugiau gal nenusistovi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, BR pranešimas:

negasdink turiu viverdos prisipirkęs,tik dabar dar prideda kazkokį papildomą paskleidėją

Su viverda taip, is vakaro apverti aukstyn bakelius, pries purskima labai gerai suplakti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 47 minutes , Arunas S pranešimas:

Agro Siera uzkiso ne tik filtriukus, bet dar ir vamzdelius prasiplaut teks:( 

Agrosiera jei pastovi ilgesni laika   koks likutis susidaro nuosedos  tada uzkisa filtra

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, sigitass pranešimas:

MgS + Npk + boro + insekticido tarkime kokio. Nieko ko nerekomenduoja vadyba, tai sako dar augimo reguliatoriu su herbicidu kartu dėk ( čia aišku ne šiemet), sakau gal tiekto. Su herbicidais vienais važiuoja, arba gali būti kad su 4 dydžio purkštukais purškiu gal smulkesni sieteliai ir kaupiasi, arba kai būna naujesniuose purkštuvuose kažkokia sistema kad iš sijų gražina į bačka, maišo daugiau gal nenusistovi

Kaskada npk teko istirpint v.rapsui irdet boro tai kimšo  ziauriai ispurskem atskirai kad nesikankint Tie agropliusai javams rapsui no1 su ccc juventusu boru piretroidais nesikemsa

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 12 minutes , ūk.Dainius pranešimas:

Kaskada npk teko istirpint v.rapsui irdet boro tai kimšo  ziauriai ispurskem atskirai kad nesikankint Tie agropliusai javams rapsui no1 su ccc juventusu boru piretroidais nesikemsa

Su boro, sieros,vario preparatai yra geriau neeksperimentuoti, o naudoti tik laiko patikrintus ir garantuotus derinius arba geriau purkšti vienus,nes tai agresyvus elementai . Su mišiniai gali  netyčia ir Nobelio chemijos premija užsidirbti:icon-biggrin::icon-lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, PArty pranešimas:

Su boro, sieros,vario preparatai yra geriau neeksperimentuoti, o naudoti tik laiko patikrintus ir garantuotus derinius arba geriau purkšti vienus,nes tai agresyvus elementai . Su mišiniai gali  netyčia ir Nobelio chemijos premija užsidirbti:icon-biggrin::icon-lol:

Purskimo tiesos. Boras su fosforu linkes lipti. Boras mazina instekticidu veiksminguma. Boras sarmina. Tokia nuomone dar tenka girdeti kad amino rugsciu veiksminguma mazina magnio ar kiti sulfatai??? Kokios kitu pastabos?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 39 minutes , paulius radvila pranešimas:

Purskimo tiesos. Boras su fosforu linkes lipti. Boras mazina instekticidu veiksminguma. Boras sarmina. Tokia nuomone dar tenka girdeti kad amino rugsciu veiksminguma mazina magnio ar kiti sulfatai??? Kokios kitu pastabos?

Boro negalima maišyti su Mavriku.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...