Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 14 valandų, Raimis45 pranešimas:

Čia butent tokiu laikotarpiu putei? O jei karbamido koki 10 kg datet, pamažinus sulfato norma? 

Ir tokiu laikotarpiu ir veliau,kol nera veliavinio.Esu maises,10kg karbamido ir 10 sulfato,viskas gerai paselis patamseja,bet kaip minejau vakare,arba ukanota diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Išradėjas pranešimas:

Ir tokiu laikotarpiu ir veliau,kol nera veliavinio.Esu maises,10kg karbamido ir 10 sulfato,viskas gerai paselis patamseja,bet kaip minejau vakare,arba ukanota diena.

20kg/ha karbamido ir 20kg/ha amonio sulfato. Po 20h purskimas, jokio streso kvieciam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, linas78s pranešimas:

Kažkodėl buvau įsitikinęs kad visų maisto medžiagų reikia visą vegetacijos periodą, tik vienų daugiau pradžioje kitų daugiau  pabaigoje, daugiau ar mažiau bet naudoja.

Taip ir yra, o fosforo daugiausiai ir reikia iki bamblėjimo. Aš ir naudodavau tas skystas fosforo trąšas, bet dabar normaliai p į žemę atiduodu ir skystų nebenaudoju, nematau reikalo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

Ar nuo agroplius tu produktu nekemsa filtru purkstuvo?

Man kemša, purkštukų filtriukus reikia kas antra išpurkšta purkštuva praeiti, kurie daugiau užsikišę ir dantų šepetuka kad geriau nusivalytų tenka panaudoti butent nuo agroplius javams ir agroplius rapsams - tokia koše kaupiasi šiektiek. Esu Viveda fungicidą naudojęs pradžioje kai atsirado va ten tai kiekvieną purkštuva pildant tekdavo kiekvieną purkštuką su dantu šepetėlių patrinti , kaimynas sako, kad jo brolis purškė keikėsi, tadar jis pabandė ir knisosi, aš ir buvau pasivežęs viverdos sakau nesamones skiedžia, kol pradėjus purkšti gal trečią purkštuvą pradėjo iš kaikurių kaip iš nosies bėgti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , sigitass pranešimas:

Man kemša, purkštukų filtriukus reikia kas antra išpurkšta purkštuva praeiti, kurie daugiau užsikišę ir dantų šepetuka kad geriau nusivalytų tenka panaudoti butent nuo agroplius javams ir agroplius rapsams - tokia koše kaupiasi šiektiek. Esu Viveda fungicidą naudojęs pradžioje kai atsirado va ten tai kiekvieną purkštuva pildant tekdavo kiekvieną purkštuką su dantu šepetėlių patrinti , kaimynas sako, kad jo brolis purškė keikėsi, tadar jis pabandė ir knisosi, aš ir buvau pasivežęs viverdos sakau nesamones skiedžia, kol pradėjus purkšti gal trečią purkštuvą pradėjo iš kaikurių kaip iš nosies bėgti.

negasdink turiu viverdos prisipirkęs,tik dabar dar prideda kazkokį papildomą paskleidėją

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...