Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Viena iš priežasčių , gal ir pagrindinė , kodėl nevienodi šiais metais žieminiai , kur šalčiui laidesnis dirvožemis yra apšales krūmijimosi  mazgas . Nėra gero pralaidumo iš šaknų į antžeminę augalo dalį ir atgal į šaknis , Reikia šilumos kad sustiprėtu medžiagu apykaitos srautas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,nebežinau kaip atgaivint kviečius,kai tik buvo galima ivažiuoti supilta salietros 150,  po savaitės sulfato 150, purkšta mikroelementais,cinko ir mangano sulfatu su kabamidu 15kg ir dabar salietros 200kg. O vaizdas niurus,šaknis mažos,stovi vietoje,melinuoja. Kaip patarsite atgaivinti?amino rugščių?karbamido tirpint dar?

20170427_154315.jpg

20170427_154253.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, T.Engineer pranešimas:

Sveiki,nebežinau kaip atgaivint kviečius,kai tik buvo galima ivažiuoti supilta salietros 150,  po savaitės sulfato 150, purkšta mikroelementais,cinko ir mangano sulfatu su kabamidu 15kg ir dabar salietros 200kg. O vaizdas niurus,šaknis mažos,stovi vietoje,melinuoja. Kaip patarsite atgaivinti?amino rugščių?karbamido tirpint dar?

20170427_154315.jpg

20170427_154253.jpg

Kol nebus silumos ir saules niekas nepades ,pagal antra nuotrauka spalva nebloga,tik kad nesikrumyja ,kazi kokiu gyliu pasejai ,pas kaimynus irgi tokiu maciau irgi saknys mazos tai nieko nedaro laukia kol atsils ir bandys kaskokiu mirkaliuko is litagros kur stiprina saknis ir aminokato pas juos dar spalva nekokia,kaip tavo pirmoi nuotraukoi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Vilius pranešimas:

Jei jau yra nebagai tu juos grazius nebepadarysi. Tie purskaliojimai save nuraminti. Yra pagrindas makro trasos ir vsio. N P K S

Padarei isvadas po lauko dienos kur vežiojo rodė okie gražus paseliai kaip reikia purkšti mikrikus nors anot savininku ten dar nieko nedaryta tik planuose viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, grazbek pranešimas:

Padarei isvadas po lauko dienos kur vežiojo rodė okie gražus paseliai kaip reikia purkšti mikrikus nors anot savininku ten dar nieko nedaryta tik planuose viskas.

Su tokiom lauku dienom vis dar iesko naiviu zmoniu ;) tegul veza i probleminius laukus kur reikia pagalbos o ne i grazius kur nieko nedaryta ir nedarys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot kiek salietros belikę? Nuo pirmo barstymo 250 kg/ha fizinio jau 3 savaites praėjo, kritulių per tą laiką su prognozuojamais šiandien bus apie 100 mm iškritę. Žemė vienur priemolis, kitur priesmelis. Ką Jūs darot tokiais atvejais ar didinat normas azoto dėl galimo išsiplovimo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, T.Engineer pranešimas:

Paseta mazdaug 5cm gylyje,priesselis ganykla išarta,gaila 10ha tokiu

Man taip uvo pries kelis metus paseta apie 5cm nenorejo krumytis kvieciau konsultantus tai pripasakojo visokiu mikriuku dar  kaskokiu nesamoniu uz labai nemazai litu,kartu buvo mano vadyininkas tai po apziuros tyliai pasake kad usteks ir stabilano ,nes ir jis suprato kad po tokiu rekomendaciju kazi ar liks man pinigu   tai puciau su stabilanu tai siek tiek padejo kuliau ne maziau 5t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, dvidas pranešimas:

Man taip uvo pries kelis metus paseta apie 5cm nenorejo krumytis kvieciau konsultantus tai pripasakojo visokiu mikriuku dar  kaskokiu nesamoniu uz labai nemazai litu,kartu buvo mano vadyininkas tai po apziuros tyliai pasake kad usteks ir stabilano ,nes ir jis suprato kad po tokiu rekomendaciju kazi ar liks man pinigu   tai puciau su stabilanu tai siek tiek padejo kuliau ne maziau 5t

Nu reiks dar mėgint amino rūgščiu ir karbamido vėliau,dabar rodo lietaus,o savaitės pradžioje sušils, jei cikoceli išpurkščiau nesustresuos?ar nebekankinti geriau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...