Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

21 minutes ago, Išradėjas pranešimas:

Kokiu santikiu zadat daryti? Zadu taip pat maisyti,niekaip nesusitvarkau su Skagenu,gula .

 Žvalguvos seminare aiškino dėl skageno. Tai tipo kai pradėjo naudot modus start0.2+ccc0.5-1ltr ir paskui antras trumpinimas su modusu, medax topu ar optimusu ir skageno bėdos gulimo baigiasi. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del temperaturu sutinku, kol nebus vidutine 7 laipsniai, net nevaziuosiu su purkstuvu ir turiu Moddus Start - prie zemesniu temperaturu geriau veikia. Antra purskima darau tarp antro-trecio bamblio. Medax top man asmeniskai nepatiko, kazkodel su trasom man padegino lapus. O antram bandysiu moddus analoga Moxa -pigesnis daug uz moddus, o veiklios tiek pat turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, arra pranešimas:

Del temperaturu sutinku, kol nebus vidutine 7 laipsniai, net nevaziuosiu su purkstuvu ir turiu Moddus Start - prie zemesniu temperaturu geriau veikia. Antra purskima darau tarp antro-trecio bamblio. Medax top man asmeniskai nepatiko, kazkodel su trasom man padegino lapus. O antram bandysiu moddus analoga Moxa -pigesnis daug uz moddus, o veiklios tiek pat turi

Bet moddus start ir moddus ne ta pati veikli medziaga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, Witalikas pranešimas:

Kiek tas stipriau? Jai paprasta panaudosiu, nepajusiu tokio efekto kai su start

Pas mane tai kvieciai pamele, greit negalesiu purksti ant tokiu silpnu. Turbut tik su modusu ir fungicidu vienu kartu ant antro bamblio. Starta bijau naudoti kad is vis i zeme nesulistu atgal :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, Remse pranešimas:

Pas mane tai kvieciai pamele, greit negalesiu purksti ant tokiu silpnu. Turbut tik su modusu ir fungicidu vienu kartu ant antro bamblio. Starta bijau naudoti kad is vis i zeme nesulistu atgal :)

Pas mane siemet, kaip niekad ner jokiu pamelynavimu. Visi zali grazus, tik tankumas nevienodas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Remse pranešimas:

Pas mane tai kvieciai pamele, greit negalesiu purksti ant tokiu silpnu. Turbut tik su modusu ir fungicidu vienu kartu ant antro bamblio. Starta bijau naudoti kad is vis i zeme nesulistu atgal :)

Atšils greit pasitaisys  ir galėsi purkšt , pas mane ir yra pavioletinavę , bet ten kur yra drėgnoka žemė , nespėjo šaknys gerai išsivystyt ir tas šaltis greit užklupo tai nei fosforo nieko neima, bet pasikrūmiję neblogai. Atšils žemę pradžiovins vėl viską pradės imt ir viskas bus gerai , dar skysto fosforo užpurkšiu su kitais mikrikais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, Mantas2342 pranešimas:

Atšils greit pasitaisys  ir galėsi purkšt , pas mane ir yra pavioletinavę , bet ten kur yra drėgnoka žemė , nespėjo šaknys gerai išsivystyt ir tas šaltis greit užklupo tai nei fosforo nieko neima, bet pasikrūmiję neblogai. Atšils žemę pradžiovins vėl viską pradės imt ir viskas bus gerai , dar skysto fosforo užpurkšiu su kitais mikrikais.

Arba mikriukus pasirinkti, kur daug fosforo yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...