Jump to content

Kergimas


Seelow(trs)

Recommended Posts

tai spekit.nupirkau as tu vitaminu uzlasinau ant dziovinto batono ir daviau kralikei,tai ji aplinkui sugrauze o kur uzlasinta buvo paliko. :icon-evil: tai dar net nezinau kaip elgtis? o ar gali buti kad ji jau laukiasi nors patinas ir nekrito an sono ir necype?

Tikrai gali ! Pas mane tas pats - aš jau panikoj, kad patelės neduoda, patinai nekrenta, o va pasirodo vistiek buvo susikergusi viena, kur abortavo. Matysiu dar kaip kitos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai spekit.nupirkau as tu vitaminu uzlasinau ant dziovinto batono ir daviau kralikei,tai ji aplinkui sugrauze o kur uzlasinta buvo paliko. :icon-evil: tai dar net nezinau kaip elgtis? o ar gali buti kad ji jau laukiasi nors patinas ir nekrito an sono ir necype?

Tikrai gali ! Pas mane tas pats - aš jau panikoj, kad patelės neduoda, patinai nekrenta, o va pasirodo vistiek buvo susikergusi viena, kur abortavo. Matysiu dar kaip kitos.

Na, man pagelbėjo tie lašiukai. Daviau 1 kartą. Po 4d mergos davė, bernai krito cypdami. Tiesa, vienai nesuveikė. Pakartojau duonos su lašu vitaminų ir pati po 2d ant patino lipo :icon-smile: Mtinos dienai turėtų užderėti :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet davet tu lasiuku tai cia va sita ar praeita menesi o seip jau kai pvz misrunes paprastos tai rujoja bet kada veislines jau sunkiau ar nu bet kaip ten buna gal tiesiog sutapimas kad po tu 4 paru lakstesi jos nes kaip ir sakot vienai pakartojot...o kelioms patelems davet tu lasiuku? Nes jau pavasaris visviena nuo kovo menesio jos viena diena gali nesileist kita jau leistis tai :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet davet tu lasiuku tai cia va sita ar praeita menesi o seip jau kai pvz misrunes paprastos tai rujoja bet kada veislines jau sunkiau ar nu bet kaip ten buna gal tiesiog sutapimas kad po tu 4 paru lakstesi jos nes kaip ir sakot vienai pakartojot...o kelioms patelems davet tu lasiuku? Nes jau pavasaris visviena nuo kovo menesio jos viena diena gali nesileist kita jau leistis tai :eusa-think:

Daviau balandžio 4 d. Šešioms patelėms. Ant buteliuko parašyta, kad tinka paukščiams, karvėms, kiaulėms, arkliams. Tik žinoma, kad kiekiai skiriasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip teisingai jau prileisti po atsivedimo tai kiekvieno asmeninis reikalas kokiu tempu nori zmogus juos veisti ir kiek vadu per metus norima gauti man per metus 3 vadu buna vienos triuses per akis kiti padaro ir 6 per metus...O as ziuriu tai pagal triusiukus kaip jie atrodo ir kaip patele jaucesi nes jai atveda daug triusiuku logiska kad mazesni jiems ilgiau reikia motinos pieno tai tokius ir ilgiau laikau su triuse ir kada atskiriu tada po keliu dienu leidziu pas patina.bet buve taip kad palaikes buvau dar nuo atskyrimo vos nea menesi kad atsigaut nes kazkaip vienas suzinda daugiau kitos tokios buna kaip buve tai reikia zeti kad nepersitemtu ta triuse nes priklauso ir kokius paskiau ves triusiukus...Geriau nea kiekybe o kokybe...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kai jau buvo balandis tai galejot ir neduot mano nuomone nes jau ir taip butu pradeja leistis mano pacios ant patinu karesi kitos net kaip patinai unkst pradejo prie dureliu kai ateini kitos prisipese o ir iki balandzio tai ko tik as ten ir nedariau jom kazdien dejau jokiu emociju nebuvo..

Vitaminus pirkau, nes jos labai nekaltybes saugojo. Dabar jau nesužinosiu ar čia vitaminai pagelbėjo, ar laikas atėjo. Bet faktas, kad tvarka :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip teisingai jau prileisti po atsivedimo tai kiekvieno asmeninis reikalas kokiu tempu nori zmogus juos veisti ir kiek vadu per metus norima gauti man per metus 3 vadu buna vienos triuses per akis kiti padaro ir 6 per metus...O as ziuriu tai pagal triusiukus kaip jie atrodo ir kaip patele jaucesi nes jai atveda daug triusiuku logiska kad mazesni jiems ilgiau reikia motinos pieno tai tokius ir ilgiau laikau su triuse ir kada atskiriu tada po keliu dienu leidziu pas patina.bet buve taip kad palaikes buvau dar nuo atskyrimo vos nea menesi kad atsigaut nes kazkaip vienas suzinda daugiau kitos tokios buna kaip buve tai reikia zeti kad nepersitemtu ta triuse nes priklauso ir kokius paskiau ves triusiukus...Geriau nea kiekybe o kokybe...

Visiškai pritariu. Net ir ruja dar nėra rodiklis. Maniškė 14 atvedė, tai trečią dieną rujot pradėjo žiauriai. Bet neleidau. Tegu iki 2mėn paaugina jaunimą, o tada žiūrėsim pagal savijautą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Norejau suleisti 3 rujojancias pateles su patinu padieniui. su dviem patelemis viskas pavyko puikiai - ir pateles ir patinas buvo labai issiilge meiles. patinas su kiekviena kartojo po 5 kartus, krito ant sono ir aukstielninkas. o kai trecia diena atejo treciosios pateles eile, jis i ja ne skersas neziuri, o dar ir apetita kazzko prarades. ar gali buti, kad persistengem, perdaug jam leista santykiauti. pries tai dar pora savaiciu buvo gaves vitaminu, kurie be kitu savybiu dar skatina lytini aktyvuma. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokio amziaus mazdaug buna kergemos didziuju sviesei sidabriniu triusiu pateles?

maniskei vienai sidabrinei jau beveik 8 menesiai, bet nesileidzia nors tu ka... metau pas toki pat patina jau du menesiai kas savaite, kartais atsimines dazniau ir nieko... nervas tik ima :eusa-think:

Tai gal prieš mesdamas patikrink ar rujoja? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokio amziaus mazdaug buna kergemos didziuju sviesei sidabriniu triusiu pateles?

maniskei vienai sidabrinei jau beveik 8 menesiai, bet nesileidzia nors tu ka... metau pas toki pat patina jau du menesiai kas savaite, kartais atsimines dazniau ir nieko... nervas tik ima :eusa-think:

Tai gal prieš mesdamas patikrink ar rujoja? :eusa-think:

atsibodo tie tikrinimai, tik rankas nudrasko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet netikrindamas keli stresą. Tai kuris variantas geriau? Ar užsidėt pirštines ir patikrint, ar patinui su patele stresą kelt? (patelei maždaug taip: ko tas asilas lenda prie manęs, gelbėkit, prievartauja, o patinui:afigiet: davė mergą, lakstau su stačiu, o ta neduoda :D )

Va va. Mano jaunas patinukas taip sustresavo negavęs, kad 2paras tupėjo kampe susigūžęs. Paskui gavo rujojančią patelę, kuri pati ant jo lipo ir jį išjudino. Grįžo bachūras į senąją būseną - valgo, smalsauja :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogus ne visada gauna kada nori, o jus cia del triusiu problemas randat :eusa-think:

Žmogus, kai negauna - pats kaltas.

O kuo zmogus kaltas? jei moteris neduoda vyrui, kuris tada kaltas? :lol::lol::lol:

Sumanus vyras padaro taip, kam moteris pati po juo atsigula ir susivokia tik po visko.

O taip kankinama patelė paskui ir norėdama neduos - ji juk atmintį turi. Jau geriau laukt, kada rujos. Nauda abipusė. Netgi sakyčiau - triguba. Triušiam kaifas, o gaspadoriui prieauglis :-

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogus ne visada gauna kada nori, o jus cia del triusiu problemas randat :eusa-think:

Na tokiu atveju prašyt nemoki, kad neduoda. O šiaip citramono nuo galvos skausmo, visada šalia turėk :D:icon-mrgreen::D jeigu pasako kad galvą skauda...... Šiais laikais tik asocialius piliečius galima palyginti su triušiais.... o gyvūnų gerovę reikia užtikrinti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...