Jump to content

Kergimas


Seelow(trs)

Recommended Posts

Seip jau kai pesasi darosi lizda tai jai viskas gerai tada ir buna o pas mane daznokai taikydavosi kad kada prisipesa pasidro lizda tai parodo kad patino nori...

Pas mane sausį taip buvo. Dvi pešėsi pūkus, lizdą suko, viena atvedė, kita ne. Jau trečia diena jos abi vėl dirba. Tai laukiu su nerimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I lizda reikia lysti nes kas zino gal ten 2 gyvi o kokie keli negyvi ir tiems yviems dabar but su gendanciais nugaisuseis...Seip kada triusuojasi ir viskas buna gerai tada ten viskas greitai buna prisipese pasidaro lizda sudeda juos ten uzglosto ir viskas kada jau pesasi pries ar dar kaip tada jau kazkas neto buna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien jau susikerge mano likusios demetuju ir sidabriniu pateles liko visos 3 avinu neaiskios dar tai gal pagal mane avinu linkusiuos veliau rujoti negu demetuju ar sidabriniu.Tai isvada manau tokia jai neveislinis rujoja betada o kada veislinis jau buna zaidimas...

Aš irgi kurį laiką vargau su savo avinų patelėm, bet dabar jau akivaizdu ir iš jų elgesio,kad susikergė, tai viskas ok, gerai bent tiek,kad pas mane jos rūpinasi mažyliais

kaip iš elgesio supranti kad susikerge?

maniškes dabar viska maišo su mešlu, po nakties randu juoda trapa

ka jos ten daro net nezinau, viska kuicia, knisa, vercia

tai cia gal ir yra susikergusiu toks elgesys iš kurio galima sprest kad jos jau vaikingos?

nes senoji taip elgdavosi kai jau laukdavosi maziuku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As visada issiimu visus po viena salia lizdo kur pasiknisu tam lizde kad tikrai nebut negyvu tada tvarkingiau ka nors patvarkau kad guletu pukuose nes buna taip kad jos nu saugo tai sildo apglosto tai privaro sieno kokio ar meslo savo ten i ta lizda kartu su triusiukais ir zinai tada tikslu skaiciu kiek ju yra ir visviena paskiau pastebeti vis reikia as tai kazdien pasiziuriu vis ar visi kada kokie tik 4 tai matosi visi greit o kai 11 kokia tada jau tenka ten jus daugiau pazeti nes prasideda zindymas tada gali isnest ant papo juos kur ar pasidaro kokios kelios gustos tai zet kad paskiau vienus pazinde o kiti jau liko nezindyti...Tik zet kad neikastu triuse nes buna kad gina ta lizda savo,bet vel ne liutas o triuse tai baika... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del susikergimo na nera taip aisku kad kada knisa kad ji jau susikergusi as seniau kaip tik daugiau maniau kad jai knisa tai nesusikergusi...Bet buvo atveju kad ir susikergusi kniso seip ismest reikia kad butu svarus ir butu tik sienas ar siaudai...Po susikergimo vis kartot po 7 paru ir zet ar kergesi ar nea bet ir tai buna kergesi o atveda pagal pirma kergimosi data cia dabar jau tokiu garantu nera kad zinot tikai is pat pradziu...Tiesiog kai augini paskiau kazkaip nujauti vien is prileidimo,triusiu busenos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del susikergimo na nera taip aisku kad kada knisa kad ji jau susikergusi as seniau kaip tik daugiau maniau kad jai knisa tai nesusikergusi...Bet buvo atveju kad ir susikergusi kniso seip ismest reikia kad butu svarus ir butu tik sienas ar siaudai...Po susikergimo vis kartot po 7 paru ir zet ar kergesi ar nea bet ir tai buna kergesi o atveda pagal pirma kergimosi data cia dabar jau tokiu garantu nera kad zinot tikai is pat pradziu...Tiesiog kai augini paskiau kazkaip nujauti vien is prileidimo,triusiu busenos...

na šeip prieš tai jos sededavo švarei, sausai :)

o dabar viskas suknista, šlape. išvalau kiekviena diena, šieno pridedu, bet jos gal vandeni iš koklio ištaško, bet kai ipilu, tai sugeria atrodo. na matysim, nors jau kartojau karta, viena kergesi dar karta, kita nesileido, bet dar po savaites vel kartot bandysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti, kad susikergusi, jei knisa. Pas mane tas pats. Praeitą savaitę vieną kergiau (na lyg ir įvyko viskas), ir radau susiknisusią jau, tai gal užkibo...bus matyt po 3 sav.

na ir aš taip galvoju, nes praeita men taip nesielge bet ir neatsivede nieko :(

o dabar elgesys pasikeite, tai gal susikerge, maniškiu pasimatys po poros savaiciu kazkurtai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na seip tai neturejas ne vieno patino jauno ar seno kuris nezinot ka daryt ju genuose viskas jau yra ir zino ka daryti tiesiog gal jie kokie aptinge ar kas ne to jiems buna aisku vienas ten kelis kart atlieka darba kol kitas dar tik karta koki bet esme tai buna ta pati jie zino ka jau daryti ar triuse nori ar nenori jie turi lipt... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O del tu vitaminu na tai niekada nemeginau nieko negaliu pasakyti zinau kad reikia sviesos jiems dienos metu paskiau,patinams duoti avizu biski ir link skatinimo kergtis ir dar vienas dalykas triusiu antsvoris...bet as patinams padares didesnius gardus tai jie pasportuoja ir neaptunka kombikormo jokio aisku negauna pakanka grudu,sieno,vandens vasara zoles.ir grazus.pateles aisku labiau linkusios i nutukima ipatingai tos kurios buna dar neturejusios triusiuku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinai abu lipa. Bet tos neduoda. Nenutukę, šviesos daug - auga lauke, narvas medinis, 50 cm pločio durelėse žiemą vietoj tinklo stiklas įdėtas. Avižų kasdien gauna, kviečių, grikių, šieno, vandens, morkų dar turiu, dar bulvių išverdu. Kartą per savaitę palepinu - padaiginu rugių.

O kelias pateles vienas patinas muša. Čia kažkas rašė, kad jam tik papjovvs paaiškėjo, kad patinas, o galvojo kad patelė. Tai aš kitam įmečiau -tas lipa. Bet jis joms brolis, tai tik patikrint įmetus buvau. Nenoriu kraujomaišos.

Turbūt bandysiu mergas palaikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patinas pjauna patele?Tai jus bent tikrai zinot kad ten patele kur destot...?Nes ai pas mane buvo atnese prileist patele kaimyne tai idedu kai dejo pestis vs ranku nesudraske kai skyriau paziuriu kad patinas kaimynes... :D net veislyne man pardave patina vietoi pateles paskiau apsimainiau atgal gerai kad taturuoti buvo...O seip dar ankstoka kaip kurios pas mane ir nesiduoda pvz avinu pateles likusios kelios kur nesileido guli kaip malka ir tas patinas kad ir striptyza soktu visvien nereguoja... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patinas pjauna patele?Tai jus bent tikrai zinot kad ten patele kur destot...?Nes ai pas mane buvo atnese prileist patele kaimyne tai idedu kai dejo pestis vs ranku nesudraske kai skyriau paziuriu kad patinas kaimynes... :D net veislyne man pardave patina vietoi pateles paskiau apsimainiau atgal gerai kad taturuoti buvo...O seip dar ankstoka kaip kurios pas mane ir nesiduoda pvz avinu pateles likusios kelios kur nesileido guli kaip malka ir tas patinas kad ir striptyza soktu visvien nereguoja... :)

Taip, vienas patinas muša, o kitas ne. Lyties ar orentacijos pakeist gal negalėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patinas pjauna patele?Tai jus bent tikrai zinot kad ten patele kur destot...?Nes ai pas mane buvo atnese prileist patele kaimyne tai idedu kai dejo pestis vs ranku nesudraske kai skyriau paziuriu kad patinas kaimynes... :D net veislyne man pardave patina vietoi pateles paskiau apsimainiau atgal gerai kad taturuoti buvo...O seip dar ankstoka kaip kurios pas mane ir nesiduoda pvz avinu pateles likusios kelios kur nesileido guli kaip malka ir tas patinas kad ir striptyza soktu visvien nereguoja... :)

Taip, vienas patinas muša, o kitas ne. Lyties ar orentacijos pakeist gal negalėjo.

Gal tas kuris muša yra jaunas? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patinas pjauna patele?Tai jus bent tikrai zinot kad ten patele kur destot...?Nes ai pas mane buvo atnese prileist patele kaimyne tai idedu kai dejo pestis vs ranku nesudraske kai skyriau paziuriu kad patinas kaimynes... :D net veislyne man pardave patina vietoi pateles paskiau apsimainiau atgal gerai kad taturuoti buvo...O seip dar ankstoka kaip kurios pas mane ir nesiduoda pvz avinu pateles likusios kelios kur nesileido guli kaip malka ir tas patinas kad ir striptyza soktu visvien nereguoja... :)

Taip, vienas patinas muša, o kitas ne. Lyties ar orentacijos pakeist gal negalėjo.

Gal tas kuris muša yra jaunas? :icon-rolleyes:

Na, jie abu jauni. Muša drugelis 6mėn. O savaite jaunesnis mišrūnas domisi, lipa, bet aš neleidžiu, nes būtų kraujomaiša :icon-sad: Tas drugelis vieną patyrusią patelę pamylėjo. Bet po to, kai gavo nuo jos į kailį. O jaunikles muša :icon-sad:

Beje, to drugelio 2seserys irgi mušeikos.

Mano gerasis patinas visas pateles prikalbindavo. Deja, krito :icon-sad:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tegul pirmiau pamegina o nea kad va svarbiau jam kazkas bus gerai kiek tas svarbiau bus laiko 5 minutes pasiziures garda ir ka pateles nematys gal... :D Matomai maniskiai patinai nenormalus pagal jus nes lipa kad ir i kita garda detum.Jai pjauna patele tai gal pirmiau pamegina pazet kas bus ar kantrybes idejus nera kad 5 minutes pasiziures garda jis ten ka nors paknisines ar pauostines svarbu kad nepjautu maz tada ir susidomes ta patele ir nereiks jam jos pjaut nemeginus nezinosi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šios dienos rezultatas. 3panos davė. Drugelis tamsias pateles tebepjauna, bet jas mišrūniukui daviau, tai net rėkdamas griuvo. O drugelis priėmė tik drugelę. Paskui jam šviesią avinų mišrūniukę daviau -irgi tiko, tik ji nedavė. Nežinau, taip išeina, kad jam baltos mergos tepatinka? Hm. Įdomiai čia.

Vakare pabandysiu jį pas paną įkelt :icon-smile: Nes 2pateles galiu tik jam duot.

Dėkoju už patarimus ir pasvarstymus :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...