Jump to content

Kergimas


Seelow(trs)

Recommended Posts

Kad iš čia esančių vargu ar kas naudoja dirbtinį apvaisinimą...

Sąlyginai brangus malonumas, dirbtinis apvaisinimas. "vozbuditelius" brangus, o ir suvartot turi iškart kaip vakciną. Buteliuke 50 dozių, viena dozė ,jeigu gerai pamenu, kažkur apie 2,8lt gaunasi, plius pipetė su buožgalviais :D apie 3lt, jeigu perkant....paruoštą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praejo viena savaite kaip atsivede, noriu vel sukerkt. Nesiduoda. Ka daryt?

Siūlau nekankinti patelės, tegul prisikaupia jėgų po atsivedimo. palauk bent 18 dienų, o geriau 30. tada dar 2 savaites laikyk su triušiukais. po to triušiukus atskirk, o ją palik tame pačiame narve, kad streso nebūtų.

O jei vis dėl to anksčiau kergsi - pašarą turėtų patelė jau LABAI kokybišką gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pa mane gan idomus toks dalykas yra su veisliniais triusiais VOKIETIJOS DĖMĖTIEJI MILŽINAI,PRANCŪZIJOS-VOKIETIJOS AVINAI,DIDIEJI ŠVIESIAI SIDABRINIAI norint juos sukergti reikia taikytis prie ju pavasari kovo pradzioi ar vasari prileisti nu niekaip nesigauna po triusiuku vel tik po kokiuku vos nea 2 menesiu lakstosi,ir sviesa laikau ir avizu duodu ir na grazios nenuskure aisku ir nenutukusios ir vis iskyla problemos suleist vienu metu po 3 kada yra 3 patinai visas veisles leidziu kartu kad padalint vaikus jai pas viena but maziau pas kita daugiau palygini geriau auga...Nezinau cia ju toks budas pas mane nes neveislinius leisk kada tu nori ir tures tuos triusiukus kada susiplanuosi o cia va jau gaunasi zaidimas...gal kam ir taip su siom veislem?per metus iseina 3 vados vienos pateles daugiau niekaip kada imanoma 6 vadas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su maniškem avinem ir sunku

turiu dvi jaunikles 9 men imetu pas kavalieriu, leidziasi, atrodo viskas gerai

po savaites pakartoju inkšcia nebesileidzia,apstoja est

rezultatas šnipštas :icon-evil::icon-evil:

visa men darmai pralaukiau, na galvoju maš patinas kaltas

nusipirkau kita, dabar laukiu kito menesio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane ir taip kad leidosi keletas pateliu o nepasiliko keiciau ir patinus nu ir nea tai pernai kol nebuvo tikro pavasario tol taip ir zaidziau kada jau buvo silta tuomet ir viskas buvo ok.Bet pas mane veislines us misrunem taip nebudavo jas kada pamenu leizdavau tada pasilakstydavo net nemegindavau kartot po savaites ar ka...diedukams prileidau triuse pernai paprasta visos 4 vados buvo 11-12 triusiuku ir leisk kada nori kad ir kita diena po atsivedimo triusiuku jai nera skirtumo o veislinems va zaist man dar su jom...Ir dar buvo pernai tokiu dalyku kad leidzesi kergesi o buna triusingos ir atveda triusiukus pagal pirma kergima o nea ta kur po savaites kartoji...kuo toliau tuo keisciau cia jau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas antrą dieną, kokios čia problemos, o kai kas savaitę - jau ir atsiranda.

Sveiki,

Esu naujokas triusius dar tik planuoju auginti (balandzio pradioje atsivesiu (5-7) pateles ir patina. Jei gerai suprantu Jus ne kas diena pas triusisus vaziuojate, taip turbut ir man tektu nes yra tolokai, tai gal galetumet pateikti rekomendaciju kuo serti ir ar neatsiliepia triusiams toks ilgas neprieziuros tarpas. buciau dekingas uz atsakyma nes beveik nieko nezinau, bet triusius laikyti apsisprendes ir noriu, juolab kad salygos tam tikrai geros(sodyba draustinyje), taigi šienas ir auginami produktai bus itin tinkamai ju mitybai.

Pagarbiai,

Aleksandras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi, gaila ir man taip retai juos aplankyti, ir pririšti labai esam, važinėjam, ekonomiškai niekaip neapsimoka. Bet ateity planuojam kurtis kitur ir galėsiu kasdien prižiūrėti. O taip kartą per savaitę aplankant vienintelis minusas dėl kergimų ir atvedimų priežiūros. Bet vasarą praktiškai nuolat būnam kaime, tai problema daugmaž išsisprendžia. Maniškiai, belgų milžinai, irgi labai sunkiai kergiasi, vadų tikrai tik po 3 teatsiveda, rudeniui nebekergiu, nes vėl negalim kasdien prižiūrėt. Dėl pašarų - jokių problemų, šieno turi visada, grūdų pilni loviai, atvažiuojam po savaitės - visi dar pilnai turi maisto. Vandenį šiltu laiku didelėse talpose paliekam, nipelines girdyklas pritaisę arba didesnius kibirėlius. Žiemą - po kibirėlį su sniegu gauna. Aišku, būna, kad kritusį kokį randam, arba atvažiuoji, žiūrėk pas pusę triušių erkės įsiveisę, ar kokia akis papūliavusi, todėl nuolat reikia turėt visokių priemonių tokiems atvejams. Aišku, jei reikėtų taikyti gydymą kasdien - tai jau neįmanoma. Bet kol kas rimtesnių problemų nebuvo.

O dėl nesusikergimo tai aš jau nevilty...(nors ir anksčiau tas pats buvo)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien jau susikerge mano likusios demetuju ir sidabriniu pateles liko visos 3 avinu neaiskios dar tai gal pagal mane avinu linkusiuos veliau rujoti negu demetuju ar sidabriniu.Tai isvada manau tokia jai neveislinis rujoja betada o kada veislinis jau buna zaidimas...

Aš irgi kurį laiką vargau su savo avinų patelėm, bet dabar jau akivaizdu ir iš jų elgesio,kad susikergė, tai viskas ok, gerai bent tiek,kad pas mane jos rūpinasi mažyliais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

snd vel savo vokiete imeciau pas patina bet nzn tas patinas keistas kazkoks nelabai lipa... o ir patele nelabai leidziasi visokius garsus leidzia zodziu nzn ar cia kas iseis man su tais vokieceis gal patel nesileidzia nes dar nesitriusevisi nei karto o del rujojimo tai ji niekada kiek imeti nesileidzia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi nea jau urzgimu cypimu ar dar kuo pasitiket negalima cia faktas nieko ti nesako mano ir cypauja ir kanda patinair viska ten ji atrodo lutas o tas kada uzlipa taip ir leidzesi,net buvo tokiu dalyku kad leidzesi po tos savaites o atveda vaikus nuo pirmo kergimo .Buvo net toks dalykas man kai diedukai paprase prileist patele prie ptino prsivezu idedu leidzesi viskas ok ateinu po kokiu keliu valandu isimt tai ziuriu triusiuka atsiveusi ir gyvas greit as ja dejau i garda nuvezu su tuo triusiuku atgal pasidare lizda ir atvede dar 11 ir visus 12 uzaugino o va ir cirkas gavosi pasirodo diedukas prileides buvo o mane kad netriusinga o as kada netikrinau jos nezejau ileidau pas patina viskas gerai ir leidosi patina kergesi nebuo jokio cypimo ar dar ko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasitaiko ir nimfomaniu :lol:

buvo pas mane viena ninfa. pirmapradė. sukergiau, penkta diena vėl rujoja, vėl sukergiau, po to dar kartą. Tada gavosi ,kad nepatikrinau, ir pamiršau. praėjus nuo pirmo kergimo 28 dienoms, patikrinau, nieko pilve neužčiuopiau, pažiurėjau, rujoja, vėl pas patina, bet dėl šventos ramybės paruošiau lizdą. Na, o sekančią dieną radau atvesta 11 triušiukų, kurie visi sėkmingai užaugo. Kaip sakant produktyvumas žvėriškas, iš vakaro sukergi, ryte jau triušiukai :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užkniso mano mergų nenoradieniai. Patinai jauni, dar tik pradeda savo darbą - patirties nulis, tai neprikalbina madamų. Auga lauke mediniuose narvuose su stiklinėm durim. Tad šviesos pakanka. O juk triušiukų tai norisi. Nupirkau vitaminų skatinančių lytinę funkciją Trivitamin. Padžiovinau po batono riekę, užlašinau po lašą vitaminų ir sušėriau madamom ir patinam daviau. Lauksiu rezultatų :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau dvi dienos kaip triuse ruose lizda triusiuku kaip nera taip nera :(

Jei nėštumo pabaigoj suka, tai apsišarvuok kantrybe ir sulauksi. Bent jau aš linkiu, kad taip būtų. Maniškė viena pradėjo nešt šieną lizdui. Gal ir sulauksiu. Nuo suleidimo 28d. Nes sausį ji mane apgavo, po suleidimo praėjus 3 d lizdą susuko ir vis jį tvarkė, o vaikų nesulaukiau. Melagėlė! Kitom mergom nuo gruodžio nenoradienis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...