Jump to content

Kergimas


Seelow(trs)

Recommended Posts

Seip nepamenu ar jus nesaket kad ji ta patele buvo ji pjovusi tai gal jam uzsifiksavus spalva ir jis is karto jau ciumpa pats dabar ja pjaut.Pas mane buvo kazkada kazkas panasaus bet as prileidau pas kita ir viskas,o va aisku netinkamas pavyzdys mano gal bus bet buvo su vistom toks atvejis gaidys mazas kol augo mse ji vista viena jis kai uzaugo taip ja dubasino kad net is tvartelio iseit neleido isvest turejau as ja diedukam.Vadinasi atminti jie turi visviena...Pameginsit ji idet pas ta patele ir pazesit ar vis dar puls jis ja,kitoks varijantas kol kas nesauna i galva kaip jam ja pripirst...Pakvepint gal... :eusa-think::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip nepamenu ar jus nesaket kad ji ta patele buvo ji pjovusi tai gal jam uzsifiksavus spalva ir jis is karto jau ciumpa pats dabar ja pjaut.Pas mane buvo kazkada kazkas panasaus bet as prileidau pas kita ir viskas,o va aisku netinkamas pavyzdys mano gal bus bet buvo su vistom toks atvejis gaidys mazas kol augo mse ji vista viena jis kai uzaugo taip ja dubasino kad net is tvartelio iseit neleido isvest turejau as ja diedukam.Vadinasi atminti jie turi visviena...Pameginsit ji idet pas ta patele ir pazesit ar vis dar puls jis ja,kitoks varijantas kol kas nesauna i galva kaip jam ja pripirst...Pakvepint gal... :eusa-think::D

Nuo juodos patelės yra gavęs. Bet poto ją pamylėjo. Nu gal tikrai jam asocijuojasi tamsios patelės su muštynėmis... Žiūrėsim. Svarbu, kad jau bent koks postūmis į priekį :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Meginai det ta patina pas patele o nea patele pas ji?Pazek kas tada bus gal svetima teritorija nebus ginama ir nebus toks piktas...

Nuneši patiną pas patelę, tai jam ant bus totaliai nusišvilpt. Jam bus svarbiau žymėt teritorija ir panašiais dalykais užsiimt... negu meilės reikalus tvarkyt :D

Esu nešusi ir patiną pas patelę, jei duoda, tai ir jama, nesvarbu jam ta aplinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patarkis kas cia atsitiko?

vakar leidau burgundus, ten viskas ivyko tvarkoj, palikau porai valandu

kai jie vienos spalvos, tai pirma patikrinu kur katras :)

tai pas patele, lytiniuose organuose šone toks plemas raudonas likes

o patino visas galiukas raudonas, kaip kruvinas

kas cia per bajeris, dar neteko susidurt :eusa-think::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valio! Ne taip seniai skundžiausi, kad mano patelė (7kg) vis nesusikergia. Paskutinį kartą prileidau. Tai ji man šiandien 14 mažiukų atvedė! Nu kaip faina!

valioooo!!!! sveikinimai, geras skaicius :eusa-clap: maniske vakar 14 atsivede :eusa-dance:

Ačiū! Sveikinu ir tave! :icon-smile:))) Kaip manai, išmaitins tokią šeimyną?

Vakar taip susinervinau. Ryte nueinu - sienoj skylė išgriaužta ir pas ją kita patelė sėdi. Lizdas išdraskytas. Iškėliau ją į kitą narvą, bet maniau, kad jau vaikus išmėtys. O ji -tikra šaunuolė! Susuko naują lizdą, pūkų kalnas ir mažuliai jame. Kai pradėjau skaičiuot - išsižiojau! Ta kita ir ant dienų triušiuosis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki esu naujokas triusius laikau dar tik pora men. turiu kralike kuria bandau suleist dvi savaites o ji nesileidzia buvau pirkes sukergta tai atsivede 14 triusiuku ir visus susalde.imetu pas patina ryte ir vakare bet nieko parsiveziau ir kita patina bet ir su kitu tas pat.gal kas patars ka daryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki esu naujokas triusius laikau dar tik pora men. turiu kralike kuria bandau suleist dvi savaites o ji nesileidzia buvau pirkes sukergta tai atsivede 14 triusiuku ir visus susalde.imetu pas patina ryte ir vakare bet nieko parsiveziau ir kita patina bet ir su kitu tas pat.gal kas patars ka daryt?

veisle kokia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki esu naujokas triusius laikau dar tik pora men. turiu kralike kuria bandau suleist dvi savaites o ji nesileidzia buvau pirkes sukergta tai atsivede 14 triusiuku ir visus susalde.imetu pas patina ryte ir vakare bet nieko parsiveziau ir kita patina bet ir su kitu tas pat.gal kas patars ka daryt?

veisle kokia?

greiciausiai misrune,bet panasi i burgundu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki esu naujokas triusius laikau dar tik pora men. turiu kralike kuria bandau suleist dvi savaites o ji nesileidzia buvau pirkes sukergta tai atsivede 14 triusiuku ir visus susalde.imetu pas patina ryte ir vakare bet nieko parsiveziau ir kita patina bet ir su kitu tas pat.gal kas patars ka daryt?

veisle kokia?

greiciausiai misrune,bet panasi i burgundu

Panelei paprasčiausias nenoradienis

Kai rujos, pati leisis. Pagreitint rują galima vit. Trivitamin. Lašiukas ant sausos duonos ir paduot sugraužt. Po 4d mano mergos sukilo kaip pagal komandą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai spekit.nupirkau as tu vitaminu uzlasinau ant dziovinto batono ir daviau kralikei,tai ji aplinkui sugrauze o kur uzlasinta buvo paliko. :icon-evil: tai dar net nezinau kaip elgtis? o ar gali buti kad ji jau laukiasi nors patinas ir nekrito an sono ir necype?

Gal daug prilašinai? užtenka 1 lašiuko. Ir atkreipk dėmesį į laikymo sąlygas vasarą.

manau kad jeigu batono nesuvalgė, nereiškia kad jau sukergta :lol:

O jei rimtai - jei patinas apvaisina, tai matosi. jei tik lipo, bet nieko neįvyko - reiškia nesusikergė. Bandyk duoti 3-4 dienas vitaminus ir po to kas dvi dienas leisti, geriau pas labiau patyrusį patinuką. kai procesas įvyks, po 5 dienų daryk kontrolinį kergimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...