Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

Pries nieka neturiu nusistatymo draugas tuo SP patenkintas.

Taip idomu kuom  tas SP jum pasitikejimo daugiau kelia? 

Manau technologijos ir inovacijos, bei produktu patikimumo tikrinimo, kiniskos gamyklos smarkiai lenkia lietuvos rusio gamyba, bei investuojamus pinigus i produktu kurima ir tobulinima.

Lieutuviska pramone paremt visada gerai. Bet ju norima kaina uz ju gaminy,  smarkiai technologijom atsilieka uz tos pacios kainos segmento importuota gaminy

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, jai reike mobilaus Mig tai ir perki toki, o ne koki gremezda. As del mobilumo pirkau Kemppy, neskis kur nori. Prailgintoja juk nors ir 100m ir jis eis. SP senas ir atgyvenes. Taip jie virina ir virins dar n metu, bet prisimenu kai tekdavo kur nors ji tempti ar uzsikelti... Kas del kino, tai visos dalys is ten atkeleve. Tik kad vienas surenka ten vietoj i plokste o kitas musiskiai auksarankiai sulituoja. Pasemi lengva 200A Mig'a ir dziaugiesi. 200A pakaks daugumai darbu atlikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jasic dar brangiau gaunasi jeigu su visais priedais,ir slanga tik 3 metru,taip kad iki pirmadienio gerai pagalvosiu ir tada nuspresiu ka pirkt...o del sp man patikimiau kad jis paprastos konstrukscijos,tai ko gero daugiau suprantantis elektronika galitu ji suremontuoti,o tas kiniskas man bet atrodo kad susvils viskas ten ir bus ismesti pinigai i bala....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jasic ir puikiai taisomas, nebera tie invertoriai tokie sudetingi musu meistram. As kiek suprantu tau svarbu mobilumas, tai pigus ir manau geras variantas butu http://www.suvirink.lt/lt/mig-mag-pusautomaciai/560-suvirinimo-pusautomatis-jasic-mig-160-n219.html  ir nesuksi galvos del degiklio ilgio, tiesiog duju zarna ilga pasijungi ir kimbi i darbus. Jai biudzetas butu didesnis tada aisku galyma ziureti kemppy, linkolna ar mileri koki. Bet visu brand'u remonto kainos yra ziaurios, aisku jie turi garantijas min 2metu ir surinkimo kokybe ju aukstumoj, bet paprastam vartotojui tai prabanga. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žadėjau nuotraukų iš įvykio vietos ;) Geduk, nebeimk gal transformatoriaus, rinkis inverterį. Prie tokio Jasico man sukomplektavo 4 m rankovę, o dabar esu prijungęs 5 m TBM industries rankovę, nes jos didesnė tūta ir ne taip greitai užneša tiškalais bei neperkaista. Su vielos padavimu jokių problemų, virinu maksimalia srove ir viskas laiko. Aš Jasicui dedu riebų like.

IMG_20170214_142924.jpg

IMG_20170214_142933.jpg

IMG_20170214_142901.jpg

IMG_20170214_141939.jpg

IMG_20170214_141926.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , MBLORINSER said:

Cia svarke bet kas valdantis lituokly ir zinantis multimetery kaip isijungt ir ka jis rodo. sutaisys.

Dar reikia supratima turet ka ir kai ta detale veikia ,ir kad patikrint ja reikia islituot.... man el.piemuo uzsilenke apvaziavau puse miesto kol apsieme sutaisyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar daug apsisaukeliu yra meistru kurie sugeba tik prie kompiuterio pajunge softus perpumpuoti. Arba pacem kompiuteriui tik soft perrasyti. Dar kazka nauju pakeisti.

Turiu drauga buvusy grupioka viso miesto kompiuteristai veza jam taisyt o zmones galvoja kad tas ir patvarke kurem paliko savo daigta.

Jeigu yra melo manų kurie norit gero skambesio namuose automobilyje kreipkites nukreipsiu. Aparaturos perdaryms kondensatoriu tranzistoriu ir kitu velnių keitimas isgauti geresnem garsui. Aparaturos montavaimas buitinem ir varzybinem lygiui. Lietuvos ir keletos europos saliu cempijonas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , MBLORINSER said:

Dabar daug apsisaukeliu yra meistru kurie sugeba tik prie kompiuterio pajunge softus perpumpuoti. Arba pacem kompiuteriui tik soft perrasyti. Dar kazka nauju pakeisti.

Turiu drauga buvusy grupioka viso miesto kompiuteristai veza jam taisyt o zmones galvoja kad tas ir patvarke kurem paliko savo daigta.

Jeigu yra melo manų kurie norit gero skambesio namuose automobilyje kreipkites nukreipsiu. Aparaturos perdaryms kondensatoriu tranzistoriu ir kitu velnių keitimas isgauti geresnem garsui. Aparaturos montavaimas buitinem ir varzybinem lygiui. Lietuvos ir keletos europos saliu cempijonas.

Kuo čia susiję su suvirinimo aparatais ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

šiek tiek gal ne į temą,  bet savamoksliai gali ir nežinoti.. pernai kai pildė kondiškę, sakė, kad deguonies balionus plauna su frenou (ar kažka tokio), nes tipo jeigu tepalo likučių būtų, gali būti didelis bum. Man kažkaip neįtikėtinai atrodė, kaip taip gali būt, bet pasidomėjus visgi gali. Pridedu paveiksliuką kuo gali baigtis deguonies baliono atsukimas tepaluotom rankom..

 

deguonis.thumb.JPG.cf4216f9ef0c07aca20835275482532c.JPG

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, manttys pranešimas:

šiek tiek gal ne į temą,  bet savamoksliai gali ir nežinoti.. pernai kai pildė kondiškę, sakė, kad deguonies balionus plauna su frenou (ar kažka tokio), nes tipo jeigu tepalo likučių būtų, gali būti didelis bum. Man kažkaip neįtikėtinai atrodė, kaip taip gali būt, bet pasidomėjus visgi gali. Pridedu paveiksliuką kuo gali baigtis deguonies baliono atsukimas tepaluotom rankom..

 

deguonis.thumb.JPG.cf4216f9ef0c07aca20835275482532c.JPG

 

 

Tai kas buna tai aisku , rebusas tik kokiam tikslui tepalo y ta baliona pumpuot ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...