Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

Pirma sveikinam įsigijus gera daigta.

Kabantis kabelis virinant kempu jungiasi i + o mygtukas ant MIG

Virinant elektrodais I + jungiasi kabelis su elektrodų laikikliu. Mygtukas ant MMA kabelio komplekte nebūna. Galima keisti poleriskuma elektrodas pliusas arba minusas.

Dar yra mygtukas spool gun. Ten irankis rankena daugiau aliuminiu skirta.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Melsvai geltonas tai izeminimas, kiti - fazes, nulio cia nereikia. Paprastam virinimui mase jungi i - , o ta islindusi kabeliuka i +, o jei virinsi elektrodais, tai elektrodo kabeli jungsi i +. Tai yra vadinamas DCEP. Virinant savisauge viela arba tam tikrais elektrodais, kuriems reikalinga DCEN, keiti poliariskuma ir mases kabeli jungi i +, o elektroda ar virinimo sarva (tas kabeliukas islindes) i -.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

1. Viela gera standartine, ER70 tai kaip elektrodai 7018 markes, kietesni nei paprasti 6013

2. Gal turi detis ant senos plastikines rites? Tas reguliavimas tai vadinamas Burnback adjustment. Tai kai pavirines atleidi knopke, viela kad nepridegtu prie siules kelias mikrosekundes itampa palaiko po isjungimo. Jei per daug atsuksi, tai vielos galiukas liks raudonas ar ner prie degiklio pridegs. Gali youtube paziuret

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baiga mane nuvaryt i neviltį strong 250 pusautomatis. Dažniau būna remonte, nei namie.  Reikia kažkuo keist jį. Gal kas turit tokį nusipirkę. https://www.skelbiu.lt/skelbimai/longweld-250p-professional-31561845.html Kiek suprantu  su longwelg čia dauguma nedraugauja, bet aš asmeniškai pirkau iš turgaus longwelg svarkę dar prie lito ir jokių nusiskundimų neturiu. Suvirinta tikrai nemažai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 11/14/2017 at 23:19, urbonas10 pranešimas:

Baiga mane nuvaryt i neviltį strong 250 pusautomatis. Dažniau būna remonte, nei namie.  Reikia kažkuo keist jį. Gal kas turit tokį nusipirkę. https://www.skelbiu.lt/skelbimai/longweld-250p-professional-31561845.html Kiek suprantu  su longwelg čia dauguma nedraugauja, bet aš asmeniškai pirkau iš turgaus longwelg svarkę dar prie lito ir jokių nusiskundimų neturiu. Suvirinta tikrai nemažai. 

"suvirinimo aparatas skirtas darbui sunkioje pramoninėje aplinkoje"  :D šitas patiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, rašo čia pro šalį stipriai norėdami pasireklamuot. Turėjau pasiėmęs pabandyt vienfazi inverterį neaiškiu pavadinimu. Nu virina tai labai gražiai, bet 3mm storio metalas yra riba ką gali suvirnt kokybiškai. Ar čia aparatas silpnas ar iš vienfazio daugiau ir nesitikėt? Norėtūsi prie ūkio bet jau 5 mm suliet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , urbonas10 pranešimas:

Nu jo, rašo čia pro šalį stipriai norėdami pasireklamuot. Turėjau pasiėmęs pabandyt vienfazi inverterį neaiškiu pavadinimu. Nu virina tai labai gražiai, bet 3mm storio metalas yra riba ką gali suvirnt kokybiškai. Ar čia aparatas silpnas ar iš vienfazio daugiau ir nesitikėt? Norėtūsi prie ūkio bet jau 5 mm suliet.

kad vienfazis vienfaziui, matyt, nelygu. Aš su vienfaziu Jasicu susivirinu viską ko tik kada reikėjo, su 4 mm elektrodu dirba puikiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...