Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

pats galiu ir atsakyt i savo kl. pirma kart meginau kempa, tad neturejau su kuo palyginti, tad nuejau pas kaimyna ir ismeginau sp 250. Virina neblogai, negali peikt. Jau buvau nutares saviski vezt atgal priduot ir pasiimt sp nes kainos vos skiriasi, o sp (naujas) bet parejau ir dar kart pameginau " saviski " na skirtumas realiai yra, skirias pati siule, su vienu gaunas vienokia, su kitu kitokia, tolygesne kazkaip, sroves reguliavimas pas sp toks su dideliais suoliais, per padeti dvi pasuki ir toks nervuotas palieka ir skirias garsas kai virini, sp traska virinant, o tas sakytum "zyzia" ner traskejimo. Lieja tolygiau Kemppi tiek srove tiek viela tolygiau reguliuojasi. Ikeliu kelias foto, pirma virina vertikali is virsaus i apacia, sekancios horizontaliai pasibandyta, tiek stumant tiek traukiant. kampuose dar matosi ir su sp virinta. bet siules skirtingos... nutryniau su sepeciu, realiai sugadinau spalva, naturalia, bet metalai nevalyti.... tiesa, labai nepeikit, suvirintojo patirtis 5minutes... po 5 riciu butu daugiau ka papasakot nei po 5 minuciu :)

Kaip pradziai,9 balai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nesinori labai gincitis, bet vistiek nesitiki :D Trafas pasima dvigubai daugiau el energijos uz inverteri cia jau yra didziausias minusas kuris niekaip man nesirisa su stambiom imonem kurios taupo resursus. Patikimumas vielgi saliginis dalykas. Uz kokybe reik moketi ir nebus problemu. Inverterio ir lankas stabilesnis vien del to pacio inverterio konstrukcijos. Bet galiu ir klysti, bet ir pardaveju kalbom labai netikeciau, uztenka iveiti i EWM puslapi ir ten pilna rimtiem darbam skirtu inverteriu

Idomu del elektros sunaudojimo.... turetu inverteris maziau imti,rusai is pusautomato pasidaro plazma . slanga pakeicia  tik..

:icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit, kolektyvas, nereikia tikėti pardavėjų pezalais. Gal jie norėjo parduoti sandėlyje uždulkėjusį transformatorių ? Sako trafas patikimiau ? Jūs gal netatėte profesionalių inverterinių pusautomačių, kurie turi netgi skysčiu aušinamą degiklį ir gali virinti visą parą bet kokia srove ;) Be to, inverteriu galima moduliuoti suvirinimo srovę tam tikrais dažniais ir išgauti įvairias charakteristikas, kurių su transformatoriumi niekaip neišgausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit, kolektyvas, nereikia tikėti pardavėjų pezalais. Gal jie norėjo parduoti sandėlyje uždulkėjusį transformatorių ? Sako trafas patikimiau ? Jūs gal netatėte profesionalių inverterinių pusautomačių, kurie turi netgi skysčiu aušinamą degiklį ir gali virinti visą parą bet kokia srove ;) Be to, inverteriu galima moduliuoti suvirinimo srovę tam tikrais dažniais ir išgauti įvairias charakteristikas, kurių su transformatoriumi niekaip neišgausi.

Suprantu ,mygtuku daug skaitmeninis rodmuo ,viskas gerai .. bet  cia juk ne siuliu konkursas..aisku pradedanciam su tais visais smagu pazaist..  noriu paklaust apie dazni ,kam ji keist ,as retai srove reguliuoju transf.  :icon-mrgreen:

 

Geras, galima koke chemute? nes kai norejau darytis is tig'o elektrikas sake nieko neiseis nes itampa per maza

jei rasiu ikelsiu, siaip ten viskas lieka sava tik prisideda kondikas ir dar kazkoks del uzdegimo lanko pradzios o paskui dega 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu ,mygtuku daug skaitmeninis rodmuo ,viskas gerai .. bet  cia juk ne siuliu konkursas..aisku pradedanciam su tais visais smagu pazaist..  noriu paklaust apie dazni ,kam ji keist ,as retai srove reguliuoju transf.  :icon-mrgreen:

 

Jeigu ( aš pabrėžių JEIGU) kada nors jūsų mylista sugalvotų PAMĖGINTI virinti aliuminį, tai sužinotumėte, kam reikia keisti dažnį, periodą ir kitus parametrus . O  JEIGU jūsų mylista sugalvotų PAMĖGINTI virinti titaną - irgi daug ką sužinotumėte ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ( aš pabrėžių JEIGU) kada nors jūsų mylista sugalvotų PAMĖGINTI virinti aliuminį, tai sužinotumėte, kam reikia keisti dažnį, periodą ir kitus parametrus . O  JEIGU jūsų mylista sugalvotų PAMĖGINTI virinti titaną - irgi daug ką sužinotumėte ;)

Na kam tie asmeniskumai , as vistiek galvosiu kad tai mada 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Virinu duslintuvus visom auto-moto pries technikine ir ne tik (220v) 

380v viska toliau ir storiau.

kad jum  nesutrumpetu  -ukininkaujant juk visokiu imantrybiu nevirini (reikia dar igudimo),tai uztenka ka turi ,jei kiekviena diena virini uzdarbiauji   tai tas ATSIPERKA   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai jai turi 380v tai gali dar issiversti, bet nevisi turi tai ☺ o trafas ir vienfazis tai man kaskoke anomalija. Cia dirba gerai po keliu sekundziu zek pradeda spragseti nes kaimynas sugalvojo kavos pasidaryti

Na taip yra daug kintamuju pas kiekviena .su dabartinem galiu ivado ribom -sunku,belieka inverteris arba generatorius nuo darbinio arba benzininis..

siandien kaip tik apejau lytagroj ,pakilnojau.kas man patiko tai mazas svoris ,ir tik tai :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normaliam inverteriui reikia apie 7-8 kW neblogas turetu buti generatorius :icon-biggrin:

Turejau rusiska vienfaze trafa: jungiklis ijunkti/isjunkti ir trampliorius su padetim srovei didinti. dabar turiu inverteri tris kart mazesnis, jungiklis on/of ir potensikas srovei reguliuoti. Is principo kaip ir lygiosios, bet su ruska virinau bet kur, o tam gaidziui elektrodas kimba jei tik ivadas silpnesnis :'(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Negaliu nepasigirti. Dovanu gavau liepos menesy bet tik dabar rimtai jas ispakavau ir apziurejau.

Gavau SPEEDGLAS skydely su ADFLO filtravimo ir oro padavimo sistema. 3 baterijashttps://www.stokker.lt/adflo-baterija-standartine-speedglas-3m/439479960, nauju filtru. 2 pakrovejushttps://www.stokker.lt/kroviklis-adflo-baterijoms-seno-tipo-speedglas-3m/733377090. daugybe apsauginiu stikliuku skydeliui. 2 skydelio kaip pavadint vidurius, zodziu visa elektronika pro kure ziuri ir tamsinasihttps://www.stokker.lt/3m-speedglas-100v-adf-savaime-uztemstantis-filtras-3-8-12-speedglas-3m/697669321. Kempui antgaliu , apsauginiu tutu, slangos linery American Torch Tip man jie netinka gal kas naudojat sio gamintojo produktus sutartumem. http://americantorchtip.com/mig-semi-auto

Toliau suvirintojo pirstiniu, rankoves.....

Skydelis stai toks https://www.stokker.lt/suvirinimo-skydelis-speedglas-9100-air-9100xx-58913-adflo-speedglas-3m/756318028

Bendra kaina dovaneles nejuokinga. yranga deveta, bet veikianti, ir gero stovio.

Uz visa tai dekingas pusbroliui kuris jau nebevirina, pakilo pareigose. Baliu su fejerverkais skolingas jam.

Tiesa filtro baterijos jau buvo visos pasilpe. Draugas atnaujino visas 3 orginaliai buvo 2ah. padare 4,5ah. buvau uzjunges ir palikes pabandymui kiek viena baterija prasisuka, pirma diena sukosi 7val. isvazevau namo ryte vel ijungiau sukosi 6val. ir dar sukasi. Tai kaip suprantu man vienos baterijos pilnai pakanka.

 

post-3907-0-17152700-1478637159_thumb.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu nepasigirti. Dovanu gavau liepos menesy bet tik dabar rimtai jas ispakavau ir apziurejau.

Gavau SPEEDGLAS skydely su ADFLO filtravimo ir oro padavimo sistema.

 

Bet ir kantrybė, šitiek ilgai neapžiūrėti dovanų :D Aš turiu tokį patį skydelį, tik be filtravimo sistemos. Labai rimtas daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...