Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

tarp Ukmergės ir Utenos..
Max nuoma 150 eurų, bet už derlingą, melioruotą po 10-30ha plotais, be stulpų ir kalvų jei tavo pašonėj ir labai reikia..
Max 100eurų  normalius plotus be stulpų ir pelkių.
Vidutinė sukasi apie 50-80 eurų, tai gali būt ir nemelioruotų laukų ir krūmų ir viena kita kalva, ar balų.
Nors yra ir po 30 eurų žemių, tik tokių nepaarsi, nors ganyt tinka, nes kalnai, karklai ir visi kiti imanomi velniai mažais plotais. 

Nereik šnekėt apie kosmines kainas, nebent nuomoji lauką pašonėj ir bendroj sumoj tau lašas jūroj arba kuli po 10t. 



 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 gražu kaip kainos kyla šiame forume, na jei pakils iki 300 euru pagalvosiu gal reikia savo žemes išnuomoti ir nebe ukininkauti :icon-neutral: nes labiau apsimokes nuomoti nei pačiam dirbti, kaip grudininkui tai manau perskaudu tikrai tokias nuomas moketi na ne bent tai azartas del žemių

tai ka sakyt kaip uz pievas praso po 150e uz ha?bet reik moket nes nera kur detis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka sakyt kaip uz pievas praso po 150e uz ha?bet reik moket nes nera kur detis

Sakykt, kad pigiau gaunasi jau nusipirkt pašarą, nei pypintis po laukus negaunant jokios naudos. už tą sumą galima nupirkti 10-15 rulonų gero šieno nesukant galvos, šienainio šiek tiek mažiau. Val galėsi pirkti iš agrowillo, jiems nebereikės į Kiniją jo eksportuoti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kažkokia nesąmonė.3 mėnesius kabėjo dvigubas deklaravimas, patikrino viskas gerai, laukiu laukiu ir pi.... Šiandien atsiranda 3 laukai su bl3, ar taip įmanoma? Pusę metų po derliaus nuėmimo, 9 mėnesiai po deklaracijos rast bl3 sklype, per tą laiką vic kokius 4 kartus Žemėlapį naujino ir siuntė duomenis.Gal man po derliaus nuėmimo bala atsirado, ir kas tada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kažkokia nesąmonė.3 mėnesius kabėjo dvigubas deklaravimas, patikrino viskas gerai, laukiu laukiu ir pi.... Šiandien atsiranda 3 laukai su bl3, ar taip įmanoma? Pusę metų po derliaus nuėmimo, 9 mėnesiai po deklaracijos rast bl3 sklype, per tą laiką vic kokius 4 kartus Žemėlapį naujino ir siuntė duomenis.Gal man po derliaus nuėmimo bala atsirado, ir kas tada?

Buvo ir man tokia pat situacija prieš kelis metus, važiavo ir tikrino pagal naujus žemėlapius, Kadangi žinojau kuriuos laukus tikrins, dalį krūmų spėjaa pašalinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kiek suprantu, pas mane ne krūmai turėtų būti, o balos, jos ir buvo išimtos ir po patikslinimo tiesiog manau pasikeitė šiek tiek ribos, buvo ir prieš kelis metus taip, tai neatitikimai buvo gal 7 nuo 1-7 arų didžio, bandysiu šiandien klausti, kokie ten Dydžiai tu bl3.Sprendimas paprastas atsisakai išmokų už tuos bl3 vietas, ir nepamenu ar bevažiuoja tikrint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tik kalbos, nes tai paliestu labai didelę dali verslo, o ūkininkai užsikonservuotu su dabartine technika, nes be paramos tikrai mažai kas investuos į naują techniką. Kažkodėl manau, kad pagrindinė diskusija kils paskutiniais metais ir vistiek patvirtins paramos krepšelius. Tiesioginių išmokų tai neliečia, kaip buvo taip ir bus. Nors jei visus tuos skiriamus pinigus perskirtytu ant tiesioginių, manau būtų daug teisingiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...