Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Buvo, is pradziu reikejo sutarciu, paskui atvaziavo viena lauka patikrino, o pries savaite paskambino ir pasake kad 11aru perdaug uzdeklaraves, is zmogaus nuomoju 2,78 o uzdeklaruota 2,86 ir kitas laukas 2,32 o uzdeklaruotas 2,35, tai greit i seniunija nuvaziavau parasiau atsisakau 11aru ir po savaites apskaiviuota

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei skaičiuojant tik šias išmokas tai gaunasi, bent jau man, 148,80 eu/ha, kažką ne taip gal nužiūrėjai.

 

baigta administruoti. ukio dydis 164 ha. gauta 15848,53Eur skaiciuojant su skaiciuokle galai nesueina. 56eu(pag. išmoka) +44,89=100,89eu dar +1464eu už pirmus 30 ha(mano atveju po 1464/164=9eu uz 1ha)

tai viso turetų būti 110eu, o tik po 96. avansai gauti, antros dalys išmokų gautos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Jei skaičiuojant tik šias išmokas tai gaunasi, bent jau man, 148,80 eu/ha, kažką ne taip gal nužiūrėjai.

 

baigta administruoti. ukio dydis 164 ha. gauta 15848,53Eur skaiciuojant su skaiciuokle galai nesueina. 56eu(pag. išmoka) +44,89=100,89eu dar +1464eu už pirmus 30 ha(mano atveju po 1464/164=9eu uz 1ha)

tai viso turetų būti 110eu, o tik po 96. avansai gauti, antros dalys išmokų gautos

 

man siemet isvis liux gavos po270eur 1ha;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos kas gali but kai prisijungiu per banka rodo, kad paraiska baigta vertint,atsidarius mokejimu/atsiskaitymu informacija uz zalinima vienoj eilutej rodo pinigu suma, o kitoj eilutej ta pati suma su minuso zenklu ir bruksnelis prie ismoketos sumos. cia kokie neatitikimai su zalinimu ar laiko klausimas kada ikris pinigeliai? aciu uz atsakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...