Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Ar yra dar kam nma dvigubu deklaravimu prirašius?Pas mus 2 ūkiai ir abiem atsirado, nors sklypai su geodeziniais kokie 5 metai niekas nekeista ir prieš porą metų nma juos tikrino vietoje ir buvo gerai.

man dvigubo nera..bet ražienos per žiema viska stabdo...vertina..administruoja jie ten..ir nei lašo eur...nors anksčiau taip nebuvo..patikra pozityvi.. :icon-neutral:  :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra dar kam nma dvigubu deklaravimu prirašius?Pas mus 2 ūkiai ir abiem atsirado, nors sklypai su geodeziniais kokie 5 metai niekas nekeista ir prieš porą metų nma juos tikrino vietoje ir buvo gerai.

pas mane tas pats nesuprantu man atrodo nera pinigu ir kabina ukiams neatitikimus juk realiai deklaruojant nemete jokiu klaidu jok dvigubas deklaravimas o ju paaiskinimai tai kaip visada nieko konkretaus ir aiskaus, kazin ar yra nors bent viena instancija kuri dirbtu kaip turi buti.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jie nežino kiek reikės pinigų turi iš viso nesugeba padalinti todėl tam tikrai dalei ūkininkų tame tarpe ir man parašo nebūtus neatitikimus o po patikros parašo jog viskas gerai bet kas man iš to kad išmokas gausiu balandį be to nesugeba paaiškinti kas buvo blogai  kai paskambini tai kodėl jaigu ne mano kaltė pinigų ilgai laukti turiu laukti aš?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is kur zinot kiek mokes nenasiuose zemese?niekur nerandu info.

Su plotu susijusių priemonių pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014_ 2020 m.programą 2015 m.aktualijos.Reikia gerbiamasis dalyvauti nma rengiamuose seminaruose savivaldybėje pavasaryje ir daug ką sužinosit ir atkris daug tokių klausimų.Tad nepražiopsok seminarų.Sekmės :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl nenašių. Didelio nepalankumo vietovėse kompensacinė išmoka yra 61 Eur už ha. Iki 100 ha plotas remiamas 100 proc., nuo 101 ha iki 500 ha – 71 proc., nuo 501 ha – 41 proc.Mažo nepalankumo vietovėse kompensacinė išmoka yra 46 Eur už ha.Iki 100 ha plotas remiamas 100 proc., nuo 101 ha iki 500 ha – 77 proc., nuo 501 ha – 55 proc. O žalinimo iki galo dar nepatvirtino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Dėl nenašių. Didelio nepalankumo vietovėse kompensacinė išmoka yra 61 Eur už ha. Iki 100 ha plotas remiamas 100 proc., nuo 101 ha iki 500 ha – 71 proc., nuo 501 ha – 41 proc.Mažo nepalankumo vietovėse kompensacinė išmoka yra 46 Eur už ha.Iki 100 ha plotas remiamas 100 proc., nuo 101 ha iki 500 ha – 77 proc., nuo 501 ha – 55 proc. O žalinimo iki galo dar nepatvirtino.

 

ACIU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valio! Pagaliau baigė vertint 2014 m. paraišką. Tačiau dar nerašo kiek paskaičiuota išmokų.. :) pradėjau tikėt kad įvyks stebuklas ir iki kalėdų gausiu 2014 m. išmokas. :D

Na cia virsune jau kazkokia zinau visiems vertina per nauja nes kai buvo paskaiciuotos sankcijos ir sumazinta ismoka dabar pasirodo kad pergaug sumazine buvo ir skaiciuoja per nauja o skirtuma grazins man asmeniskai beveik 700euru turi grazinti uz 2014m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. nezinot kaip kitais metais bus su tom daugiametem pievom? esme kad yra 40 ha daugiameciu pievu bet jau gyvuliu niekas nebeaugins, noriu jas isarti ir javais uzseti, bet kaip cia su tais istatymais kad negali arti daugiameciu pievu arba isarus vel turi atseti pieva...

Taip ir bus atsaket i savo klausima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...