Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

O aš iš praktikos jau galiu pasakyt, kad 1,9 karto permažai bent kiek... Ypač jei presuoji kokias pienes ar gan drėgną žolę ;)

Iš pradžių ir aš 1,9 karto apvyniodavau, bet po to tai 2,1 dabar 2,5 , šienui ir šiaudam net 2,9 vyniodavau, nors ir tų pačių 2,5 karto pakaktų, bet nesinori, kad iširtų po to bevežiojant :) Na yra tekę net skaityt tyrimų rezultatus, kad 2,5 karto yra pats optimaliausias skaičius apsukimo tinkleliu sluoksnių sukant šienainį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ir aš pastebėjimu, kad mažinant tinklelio apsukimus nežaiu nei 2,5 karto, ar net mažiua nei 2,0 karto, rulonai, tarsi atsigauna, -tarsi sutinksta... aišku, nei vienas jų nepasileidžiai iki apvyniojimo plėvele, ir ne vyniojant, bet panašu, kad rulono masės tankumas rulone šiektiek sumažėja, ir tuo pačiu kadangi ritinio dieametras truputi padidėja, tai ir plėvelės sunaudojama daugiau... mano manymu, taupant tinklelį, prarandame ant plėvelės... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Instrukcijoje rašo,kad šienui ,žaliai masei2,5 apsukimų,o šiaudams iki 4.

Noriu paklausti :ar rulonuojama peraugusi žolė į šienainį.Šunažolė,kiečiai,dilgėlynai,vienas kitas beržiukas?

Jei neperdžiovinsi ir plėvelės nesubadys - yra šansų pagaminti kažką skrandžiui užkišti.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Na va, šiandien supresavom 178 siloso rulonus atolo :) Dar vienas laukas gan nemažas dobilų atolo laukia, jau galima sakyt iš ten ir bus paskutinė žolė, tada tik kiek šiaudų teks papresuot ir viskas. Bus matyt kaip su orais, jei nelis tai pjausim ir presuosim, greičiau bent pasibaigs :) O kaip Jums sekasi su pašarų ruošimu, gal kas jau baigėt ? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau baigtas šienainio gamybos sezonas :eusa-dance::icon-cool: Iš dobilų atolo vieno lauko supresavom 180 rulonų per pastarąsias dienas ir ramu dabar :) Na va tik dar kol suvešim ir sukrausim bus truputėlį kas veikt :icon-wink: O po to su šiaudais reiks užsiimti :) Džiaugiuos, kad ne su kokiu Belarus'u teko presuot paskutinius dobilus, o tai spėju prasinervavęs belekiek būčiau... Su JD ir tai jau buvo kas veikt... Na traktoriui kaip traktoriui, bet presas dažnai ėjo link užsikišimo ribos, buvo ir užsikišęs keletą kartų :icon-cry: Na viena problema, kad gal per storai sugrėbta buvo... nors ir grėbė kaip daug kur 3 šienapjovės pradalgius į vieną pradalgį, bet reikėjo tik 2 grėbt į vieną. Na bet susitvarkėm ir gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Pagaliau baigtas šienainio gamybos sezonas :eusa-dance::icon-cool: Iš dobilų atolo vieno lauko supresavom 180 rulonų per pastarąsias dienas ir ramu dabar :) Na va tik dar kol suvešim ir sukrausim bus truputėlį kas veikt :icon-wink: O po to su šiaudais reiks užsiimti :) Džiaugiuos, kad ne su kokiu Belarus'u teko presuot paskutinius dobilus, o tai spėju prasinervavęs belekiek būčiau... Su JD ir tai jau buvo kas veikt... Na traktoriui kaip traktoriui, bet presas dažnai ėjo link užsikišimo ribos, buvo ir užsikišęs keletą kartų :icon-cry: Na viena problema, kad gal per storai sugrėbta buvo... nors ir grėbė kaip daug kur 3 šienapjovės pradalgius į vieną pradalgį, bet reikėjo tik 2 grėbt į vieną. Na bet susitvarkėm ir gerai :)

viena diena suvezt jei tik 180rulonu, tai tiek to vargo:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viena diena suvezt jei tik 180rulonu, tai tiek to vargo:)

Tai kiek gi pats tada per dienelę sukrauni ? ;] Man asmeniškai 180 jau per dieną tikrai nemažai... Na jei vietoj kraučiau, tai gal dar nieko tokio, bet kai velniažin kiek laiko prasikratai, kol atvažiuoji ir vėl nuvažiuoji ir taip daug kartų... :icon-rolleyes: Na ir aišku reikia žiūrėt kiek vienu reisu rulonų atvežama yra :) Mes tai dažniausiai 12-14 vežam, na jei iš tolokai tada ir 20, bet ne daugiau :) Kiek patys vienu reisu atvežat ? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viena diena suvezt jei tik 180rulonu, tai tiek to vargo:)

Tai kiek gi pats tada per dienelę sukrauni ? ;] Man asmeniškai 180 jau per dieną tikrai nemažai... Na jei vietoj kraučiau, tai gal dar nieko tokio, bet kai velniažin kiek laiko prasikratai, kol atvažiuoji ir vėl nuvažiuoji ir taip daug kartų... :icon-rolleyes: Na ir aišku reikia žiūrėt kiek vienu reisu rulonų atvežama yra :) Mes tai dažniausiai 12-14 vežam, na jei iš tolokai tada ir 20, bet ne daugiau :) Kiek patys vienu reisu atvežat ? :icon-wink:

man ir 180 nemazai, bet per viena diena galima suvezti :) as tai po 16 vezu, iki 8km atstumu reisas maziau nei 1val man uztrunka su pakrovimu ir iskrovimu. keliai irgi zvirkeliai tad nepaleki greitai :) kad butu koks john deere su pakroveju tai gal ir greiciau eitusi, o dabar su belarusu kraunu, tai uzknisa begius junginet koja pakerta nuo sankabos per visa diena :D jeigu gulsti rulonai butu tada ziauriai ilgai iseitu krautis, kazi ar per diena tiek padaryciau :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...