Jump to content

CLAAS TUCANO 470/480


andriuskaN

Recommended Posts

Kaip sužinoti kainą?:

1. Telefonu ( centus kainuoja)

2. Nuvykti pas atstovą ( keletas Basanavičių )

3. Paklausti forume, ir galbūt sulaukti nekompetetingo atsakymo ;)

Trečias punktas, kaip jau ir atliktas liko kiti 2.

Bet kiti du labai baisųs. :) Nes dalis lietuvių galvoja, kad pasidomėjimas kaina, tai kažkoks įsipareigojimas. O jei normaliai, tai dar ir demo kombainą turėtum gaut pabandyt, visgi ne baronkos skylę pirkt ruošiasi žmogus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm atleiskit, kad trigrašį įkišiu, bet gal susirandam kokią kitą temą apie knopkes pasiginčyt? nes čia žmogus klausia apie claasa jei ką ;) nors kaip temos autorius koks jo žodis šiuo klausimu?

na as ir ikisiu trigrasi , kazi kas apie ta vysa valdima ir prdejo , ka? :icon-wink:

Atlaiskit, bet kiek pamenu aš lyginau tukano su leksiono ;) tiesa 2009 metų su 2011m :(

Žinoma vien mano niko pakanka, kad būtu ytartos kažkokios potekstės ir kalba nukrypsta į lankas, bet čia jau ne mano kaltė ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D patogu tol kol nepabandai patogiau :)

O jei rimtai tai kalbam apie tai ką gauni už savo pinigus, jei už 450 o kainą gal ir galima susitaikyti su rankena po sėdyne tai 480 jau visai kiti pinigai, taigi naturalus klausimas kokios alternatyvos užtuos pačius ar panašius pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JD valdyme, nustatyme paprastas ir patogus (visi parametrai matosi, nereikia vaikscioti po meniu) Cebis sudetingesnis, daugiau pasirinkimu. Claas valdymas yra priesingas nei JD. Visiskai atbulai.

nepasakyciau, kad visiskai, jei ziurint tik i valdymo rankena tai pjaunamosios kelimas/leidimas atbulai, o visa kita panasiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...