Jump to content

Išmokos 2011-2012


unia

Recommended Posts

  • Atsakymai 528
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

pas mane paskutines uzsakytos sausio 16d. tai tikiuosi greitu laiku sulaukti. pavasari praradau apie 4 ha zemes vien tik atitraukinedamas ribas sklypu ant kuriu lipo kai kurie veikejai galejau nenusileisti ale perspejo kad ismokos tokiu atveju veluotu tai kaip ir nusileidau, gal pas jus panasios problemos ir nenusileidot ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi vienais metai buvo, "agrowil" berniukai uzvare i mano lauku puse apie 50m plocio :eusa-think: , tai teko nusileisti , nes neturejau tos zemes dokumentu, tai sekanciai metais as pasistengiau uz juos pirmiau deklaruoti ir atstatyti teisybe, tada jie turejo taikytis prie mano ibraizymo, bet problemu jie nekele :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man da geriau padare 2012 01 09 rado popieriuose neatitikima issiunte laiska ta pacia diena pakolkas laisko dar nera :D radau nete kad yra neatitikimu, paemiau ir suveikiau reikiamas popieras issiunciau registruota laiska 2012 01 14. skambina 2012 01 22 sako netaip atsaket i laiska reikia dar vieno patikslinimo. sakau kad dar jusu laisko nesu gaves o rodot kad isiunse, sako tai gal kur pasimete, bet matom jus sms zinute buvot informuotas, sakau kad ir tos negavau pasigirsta atsakymas matyt taip turejo but, laukiam patikslinimo ir padejo rageli :lol: blin buciau irases pokalbi tai yuotubej butu klausomiausias. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man da geriau padare 2012 01 09 rado popieriuose neatitikima issiunte laiska ta pacia diena pakolkas laisko dar nera :D radau nete kad yra neatitikimu, paemiau ir suveikiau reikiamas popieras issiunciau registruota laiska 2012 01 14. skambina 2012 01 22 sako netaip atsaket i laiska reikia dar vieno patikslinimo. sakau kad dar jusu laisko nesu gaves o rodot kad isiunse, sako tai gal kur pasimete, bet matom jus sms zinute buvot informuotas, sakau kad ir tos negavau pasigirsta atsakymas matyt taip turejo but, laukiam patikslinimo ir padejo rageli :lol: blin buciau irases pokalbi tai yuotubej butu klausomiausias. :eusa-clap:

Man irgi nei sms nei laisko isiustas sausio 16 :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai deklaravau kelis laukelius, tai viskas su jais buvo ok, o va šiemet jie pateko į bl3(suprask 0 išmokos), nma sako reik jų atsisakyti arba išmokas gausiu tik 04.30, ok atsisakiau, bet iki šiol nei avanso nei ko (veiksmas vyko spalio mėn. ). atsisakiau, nes nenorėjau, kad kelias dešimt litų užlaikytų tūkstančius :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar gali mano valda buti viename rajone, o pliu nuomojamas zemes sklypas visai kitame. Ar gali sis sklypas buti maziau nei 1 ha?

pas mane valda registruota viename rajone(nes tik ten keli ha nuosavos žemės), o reliai ūkis vykdomas kitame rajone su 15 gabaliukų :lol: nuomojamos žemės. vadinasi -gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai deklaravau kelis laukelius, tai viskas su jais buvo ok, o va šiemet jie pateko į bl3(suprask 0 išmokos), nma sako reik jų atsisakyti arba išmokas gausiu tik 04.30, ok atsisakiau, bet iki šiol nei avanso nei ko (veiksmas vyko spalio mėn. ). atsisakiau, nes nenorėjau, kad kelias dešimt litų užlaikytų tūkstančius :icon-evil:

O pas mane siek tiek kitaip viskas su tais bl3 ar dar kokiu bloku, kuris reiskia krumus. Pas mane buvo 100 proc ukio lauku patikrinimas is NMA, tame tarpe ir bl3 ar bl3m bloku. Ir del to jokiu strigimo nebuvo. 99.9 proc ismoku gavau dar pernai, o siuo metu jau greitai tureciau gauti ir paskutini 0.1 proc ismoku. Manau jie tingi atvaziuoti ir paziureti ar tas laukas svarus, ar krumai iskirsti todel ir siulo tai isbraukti. O gal dirbantis ta zeme nesusitvarke su krumais lauke ir del to buvo geriau ir ramiau isbraukti nei sulaukti patikrinimo:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai deklaravau kelis laukelius, tai viskas su jais buvo ok, o va šiemet jie pateko į bl3(suprask 0 išmokos), nma sako reik jų atsisakyti arba išmokas gausiu tik 04.30, ok atsisakiau, bet iki šiol nei avanso nei ko (veiksmas vyko spalio mėn. ). atsisakiau, nes nenorėjau, kad kelias dešimt litų užlaikytų tūkstančius :icon-evil:

O pas mane siek tiek kitaip viskas su tais bl3 ar dar kokiu bloku, kuris reiskia krumus. Pas mane buvo 100 proc ukio lauku patikrinimas is NMA, tame tarpe ir bl3 ar bl3m bloku. Ir del to jokiu strigimo nebuvo. 99.9 proc ismoku gavau dar pernai, o siuo metu jau greitai tureciau gauti ir paskutini 0.1 proc ismoku. Manau jie tingi atvaziuoti ir paziureti ar tas laukas svarus, ar krumai iskirsti todel ir siulo tai isbraukti. O gal dirbantis ta zeme nesusitvarke su krumais lauke ir del to buvo geriau ir ramiau isbraukti nei sulaukti patikrinimo:)

apie kokius krumus cia kalbate? ir kurioj lauko vietoj?

Vidury lauko, pakrasty lauko arba toje vietoje kur deklaruoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie kokius krumus cia kalbate? ir kurioj lauko vietoj?

Vidury lauko, pakrasty lauko arba toje vietoje kur deklaruoji.

tai ir pakeles ir kanalai svarus turi but? cia visiem ukiam ar tik ekologam? ar gali buti taikomos sankcijos? klausiu nes dar negirdejau nieko apie tai :)

kai pats deklaruoji ir paišai savo laukus, tai nusistatęs pažymėjimą 'blokai' matai kur kokia žemė kokiame bloke. o tie blokai būna skirtingai apdeklaruojami apmokami ir t.t.pvz. namų teritorijos blokas nedeklaruojamas ir t.t. būna ir taip, kad normalus laukas , paišai, o vidury ar krašte koks 'baltas blynas" nedeklaruotinas tipo bl3, tada arba iškerpi tą lauko dalį iš bendro lauko arba išpjauni krūmus ir lauki nma kol atvažiuos GERO laukelio pažiūrėt ir patvirtinti deklaraciją. Tikiuosi aiškiai aprašiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pats deklaruoji ir paišai savo laukus, tai nusistatęs pažymėjimą 'blokai' matai kur kokia žemė kokiame bloke. o tie blokai būna skirtingai apdeklaruojami apmokami ir t.t.pvz. namų teritorijos blokas nedeklaruojamas ir t.t. būna ir taip, kad normalus laukas , paišai, o vidury ar krašte koks 'baltas blynas" nedeklaruotinas tipo bl3, tada arba iškerpi tą lauko dalį iš bendro lauko arba išpjauni krūmus ir lauki nma kol atvažiuos GERO laukelio pažiūrėt ir patvirtinti deklaraciją. Tikiuosi aiškiai aprašiau :D

pas mane tokiu nera :)

Per didesni plota turetu buti, nors pats geriau zinai ir jei neklystu jie 2011 metais atsirado paseliu deklaravimo programoj. Jei uzlipi ant tu baltu liniju meta kazkoki pranesima, as visur pasispaudziau apibrezdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali lipt ir ant baltų linijų, tik reikia paaiškinimus rašyt ten kažkurioj vietoj, pas mane buvo pažymėtas keliukas per lauką, parašiau, kad jo ten nėra ir viskas, ir tos linijos neatitinka tikrovės, mano buvo subraižyta iki linijų kur grioviai, bet kai matavo, tai važiuoji jau už linijos prie griovio, bet jaučiu kai daug ant baltų linijų pribraižai padidėja tikimybė kad nma aplankys :lol: Braižyt aišku namie geriausiai, pasijungi kompą prie teliko normalios istrižainės tai išsididini normaliai, daug lauko sukamšyt tada tarp linijų gali :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali lipt ir ant baltų linijų, tik reikia paaiškinimus rašyt ten kažkurioj vietoj, pas mane buvo pažymėtas keliukas per lauką, parašiau, kad jo ten nėra ir viskas, ir tos linijos neatitinka tikrovės, mano buvo subraižyta iki linijų kur grioviai, bet kai matavo, tai važiuoji jau už linijos prie griovio, bet jaučiu kai daug ant baltų linijų pribraižai padidėja tikimybė kad nma aplankys :lol: Braižyt aišku namie geriausiai, pasijungi kompą prie teliko normalios istrižainės tai išsididini normaliai, daug lauko sukamšyt tada tarp linijų gali :lol:

Yra automatinė funkcija kad paspaudus mygtuka "apkarpytu" lauka ir neliptu ant baltu liniju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir sukamsai ir neuzlipi, o pas juos rodo kad i miska ieini. Penktadieni atvaziavo patikrinti, vienas plotas buvo su paaiskinimu, kad nera krumu, bet sako pas mus nieko neparasyta. Kitam plote vel rodo krumus, nors 10 metu taip buvo deklaruota ir nieko. Parodo savo zemelapi o ten vidury lauko kruva krumu. Treciam lauke pamiske deklaruota, tai sako i miska ilindai. Kai patikrino tai ju GPS dar toliau i miska parode nei mano uzbraizyta. Ten pas juos agenturoj kazkaip visi plotai prasislinke ir rodo neatitikimus, bet perveziau per visus laukus ir viskas pasirodo gerai (viska nusifotografavo) ir tuom baigesi. Gerai sako kad galima iki lauku davaziuot, o tai priestai pas kazkokia moteriske buvo tai sake 2 km per sniega iki subines kulniavo iiki lauko, nepavydetinas farbelis prie tokio saltuko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir sukamsai ir neuzlipi, o pas juos rodo kad i miska ieini. Penktadieni atvaziavo patikrinti, vienas plotas buvo su paaiskinimu, kad nera krumu, bet sako pas mus nieko neparasyta. Kitam plote vel rodo krumus, nors 10 metu taip buvo deklaruota ir nieko. Parodo savo zemelapi o ten vidury lauko kruva krumu. Treciam lauke pamiske deklaruota, tai sako i miska ilindai. Kai patikrino tai ju GPS dar toliau i miska parode nei mano uzbraizyta. Ten pas juos agenturoj kazkaip visi plotai prasislinke ir rodo neatitikimus, bet perveziau per visus laukus ir viskas pasirodo gerai (viska nusifotografavo) ir tuom baigesi. Gerai sako kad galima iki lauku davaziuot, o tai priestai pas kazkokia moteriske buvo tai sake 2 km per sniega iki subines kulniavo iiki lauko, nepavydetinas farbelis prie tokio saltuko.

niekas netvarkoi,pamatysi.tikrintojas tikrina o vertintojas vertina nė nemates tu laukų.lėk greičiau i agentura ir irodinėk ,kitaip ipaišys sankcijas ir nurėš procentus nuo visu išmokų.

man ir kai tikrino sakė jog viskas ok. praėjus kurem laikui gavau laiška jog ploto maža.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

trejata metu atgal ,matavo pasėlų plotus NMA ir eko lauke (dydelis laukas 10ha padalintas perpus) rado jog pvz. rugių deklaruota 5ha.o rado 4.6 ir avižu deklaruota 5ha o rado 5.4ha.

prieš deklaravima matavau rulėte ,laukas netaisiklingos formos tai ir suklydau.

tikrintojas sako jog viskas ok ,problėmų nebus,kadangi bendras plotas nepakites.rezultate gavau sankcija dėl eko ploto mažinimo ir sekančeis metais privalėjau deklaruoti jau 0,4ha mažesni plota nes patikros metu buvo rastas mažesnis 0.4 ha plotas o tos dalias kur 0.4ha perdaug buvo niekas nebeiskaitė.

rezultate dabar kasmet rėže nuo išmoku procenta kaip bauda -700 lt. nuvaževes i Blindžių g. teisybės neberadau .aiškina jog tokios taisyklės ir trukstama atima o pertekliaus nebepridėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...