Jump to content

Išmokos 2011-2012


unia

Recommended Posts

  • Atsakymai 528
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Vargstu kelias valandas ir niekaip nerandu kaip pamatyti priklausančią tiesioginę išmoką.prisijungiu iš nma puslapio prie savo banko,bet man tik atidaro tokią lentelę kur parašyta vardas pavardė ir kt duomenys ir ''siųsti duomenis'' o duomenų gavėjas yra nma.siunčiu,bet toliau nieko nerodo.Gal nepatingėtumėte kas tiksliau paaiškinti ką ne taip darau.Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia reik dometis kodel vieni gali matyti o kiti ne, bet prisijungti leidzia :eusa-think:

aš jau domėjaus,pas mus irgi nieko nerodo, o prisijungti leidžia.

pasirodo,kad jungiantis per banką, sąskaita turi būt atidaryta kaip fizinio asmens, tada rodys. Kai kurie bankai ūkininką traktuoja kaip juridinį asmenį, tada prisijungt leidžia, bet nieko nerodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal galit padeti nezinau ka rasyti prasyme? pas mus buvo patikrinimas 2kartus ir pieva buvo nei karto nenusienauta nes buvo uzlieta ne del musu kaltes o del seniunyjos nes ji neisvkviete melioracijos kad stvarkytu (nezinau kaip cia pavinti tas vietas kur tarp lauku vanduo teka? upeliu ten man atrodo nepavadinsi nu manau jus suprantat ka turiu omenyje :D ) tai vat vanduo buvo pakiles ir apseme pieva ir pastoviai stovejo vanduo, bet komisisja pasizymejo kad kiti laukai pas mus buvo nusienauti po du kartus ir kai skambinom i nma tai sake kad pas juos pazymeta kad tai ne del musu kaltes ir sake ka parasytumm prasyma tai vat nesugalvoju kai reiketu ji gerai parasyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...