Jump to content

Išmokos 2011-2012


unia

Recommended Posts

  • Atsakymai 528
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Vakar prie tiesioginiu pasikeite uzrasas is Administruojama I Baigta administruoti, pinigu uz viska dar nedaugiau <50% tai cia skaitos uzteks kiek gavau, ar tiesiog neatnaujino duomenu kad perskaiciavo

Kada pasikeite uzrasas nepasakysiu, bet dabar rodo "baigta administruoti", o situacija su pinigais kaip pas kolega :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bentjau anksciau, kai uzrasydavo Baigta administruoti tai max ant rytojaus Jau rodydavo galutine mokama suma ir uzsakytus pinigus, dabar be to uzraso nieko naujo, tik tiek kiek ir kada ismoketa, tai kazi jau siktelt lengvai ar dar ne :icon-redface:

Pas mane irgi taip pat, manau, kad viskas čia gerai, baigė administruot, bet pinigų neturi, tai ir neužsako likusių pinigų :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bentjau anksciau, kai uzrasydavo Baigta administruoti tai max ant rytojaus Jau rodydavo galutine mokama suma ir uzsakytus pinigus, dabar be to uzraso nieko naujo, tik tiek kiek ir kada ismoketa, tai kazi jau siktelt lengvai ar dar ne :icon-redface:

Pas mane irgi taip pat, manau, kad viskas čia gerai, baigė administruot, bet pinigų neturi, tai ir neužsako likusių pinigų :icon-rolleyes:

Galetu parasyt kiek suskaiciavo, o kai tures pinigu parasyt uzsakyta ir niekam klausimu nekiltu, jei tvarkingai suskaiciuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi ir aš nei cento negavau, gandai tai iš tų ūkininku kas nma ką nors pažysta, na čia tik iš dviejų šaltinių teko girdėt, bet panašumo yra, aš ir prašymą rašiau su banko paskolos kopijom ir vistiek veiksmas nevyksta, yra ministro įsakymas sakyčiau,kad nuo sausio 25d. prasidėt turi mokėjimai, tada pasimatys kaip yra iš tikro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...