Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Baigiau daryti kabiną savo,,pipirinei''

Atrodo kaip "fabrična" :) Gražus darbas, geras rezultatas. O ir kombainas užlaikytas, matosi. Ventiliatorių su filtrais būtinai pasidaryk, pas mane yra, tai pajaučiau, ką tai reiškia. Kabinoj švaru, nors lauke ir filtruose tikra pekla dedasi. Tose vietose, kur parodei, tepimo taškų pas mane nėra. Jau aprašiau, per kur tepasi. O kuriose vietose sraigėje yra tepimas ? Taip pat kameros būgnas (tas kur iškarto už sraigės) kur tepasi ? Nes toks vaizdas, kad 1130 modelyje daug aptarnaujamų guolių pakeisti neaptarnaujamais, todėl nėra daugelio "įprastų" tepimo taškų. Šiemet su savo žaliuoju jau prikūliau virš 40 tonų ir dar laukiu gero oro, kad likusius paimt. Kuro vidurkis gavosi kažkur apie 11 ltr / ha, nes dar nemokėjau iš pradžių, lėtai važiavau. Kulia labai švariai, barsto minimaliai. Nepalyginsi su rusiškais... Kol kas esu labai patenkintas, tik kad kas rimto nesubyrėtų :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sraigėje radau tris tepimo taškus.Vienas yra iš dešinės pusės,kur nėra škyvo,tepasi ašies guolis.Kiti du yra po sraigės dangčiu,pačiuose šonuose,ten stovi tepami guoliai,bet juos sutepu tik prieš sezoną.O nuožulnios kameros priekyje guolių nėra,stovi įvorės,tepasi per ašies vidurį iš abiejų šonų.Taip,pagal senesnius modelius jau daug guolių pakeista neaptarnaujamais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jusu volvukai neklimpsta , gal ratus didesnius dedat?

Kad bent pas mane neprilyta tiek, kad klipmtų. Buvau pasėdęs vienu ratu durpyne, bet spėjau chederį nuleist, visai nesusmigo, tai pats išvažiavau. O sėst nelabai turėtų, 3 tonas tesveria :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, nei vieno peiliuko nekeiciau saviskiam 800'tam. Nupjauta beveik 19 ha

Aš ir nei vieno nekeičiau. Nupjauta apie 28 ha. Dalgis vaikšto laisvai, ranka galima pajudinti. Tiesa, laikas nuo laiko purškiamu tepalu praeinu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...